Rabat na pierwsze zakupy! %  
infolinia: 61 415 27 51 koszyk (0)

Autoryzowany partner

Garmin Cybex Britax Romer

Maxi-Cosi Pearl 360

Producent: Maxi-Cosi | Źródło: polska dystrybucja

Maxi-Cosi Pearl 360 to fotelik samochodowy dla dziecka od urodzenia do 4. roku życia, kompatybilny z bazą obrotową FamilyFix 360.

Bezpieczne zakupy Warto kupić na abcgps.pl

Produkt archiwalny

Gratis W skrócie Opis Specyfikacja Zawartość Gwarancja Akcesoria

Gratis

W skrócie

Maxi-Cosi Pearl 360 to wyjątkowy obrotowy fotelik samochodowy 360° dla niemowląt i maluchów, zapewniający wygodę i bezpieczeństwo rosnącemu dziecku. Jest przeznaczony dla dziecka od urodzenia aż do ok. 4. roku życia o wzroście od 40 do 105 cm, którego waga nie przekracza 17,5 kg.

Wersja standardowa - zawiera fotelik samochodowy Maxi-Cosi Pearl 360.

Wersja 2w1 (z bazą FamilyFix3) - zawiera fotelik samochodowy Maxi-Cosi Pearl 360 wraz z bazą Familyfix 360.

Przedział wagowy dziecka 0-18 kg
Przedział wagowy dziecka 9-18 kg
Ocena ADAC (bezpieczeństwo) brak testu
Mocowane Isofix Tak, po dokupieniu bazy isofix
Przodem do kier. jazdy Tak
Tyłem do kier. jazdy Tak
Regulacja pozycji Tak
Zagłówek z regulacją wysokości Tak
Test plus Nie
Fotel obrotowy Tak, z bazą obrotową
I-Size Tak
Top Tether Nie
Prowadnica Pasa Biodrowego Nie
System Ochrony Bocznej Wewnętrzny
Wkładka Redukcyjna Tak

Opis

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Pearl 360

Fotelik Pearl 360 z rodziny obrotowych fotelików 360 jest przeznaczony dla dzieci od urodzenia do 4 lat. Wyjątkowo wygodny i bezpieczny obrotowy fotelik zaprojektowany na lata użytkowania. Dzięki uchwytowi w bazie (sprzedawane oddzielnie) fotelik Pearl 360 można z łatwością obracać w każdej pozycji odchylenia.

Bardzo łatwy w obsłudze dla rodzica i superwygodny dla dziecka. Wkładka dla noworodków jest wyjątkowo miękka i przytulna, a kiedy dziecko podrośnie, po wyjęciu wkładki fotelik Pearl 360 posiada bardzo duże siedzisko zapewniające maluchom odpowiednią przestrzeń wraz z ich wzrostem.

Montaż

Fotelika Maxi-Cosi Pearl 360 można używać jako obrotowego fotelika samochodowego w połączeniu z bazą FamilyFix 360 (sprzedawane oddzielnie). Nasza baza FamilyFix 360 jest wyposażona w uchwyty ISOFIX i nogę podpierającą, aby zagwarantować najbezpieczniejszy, najłatwiejszy i najszybszy montaż fotelika samochodowego.

Baza FamilyFix 360 posiada wbudowany inteligentny system obrotowy, dzięki czemu fotelik Maxi-Cosi Pearl 360 można z łatwością obracać za pomocą jednej ręki. Obrót fotelika jest możliwy w każdej pozycji odchylenia. Umożliwia dzieciom komfortową podróż w odchylonej pozycji do spania. Dzięki temu wkładanie dziecka do fotelika samochodowego nigdy nie było łatwiejsze. Fotelik Pearl 360 może być używany tyłem lub przodem do kierunku jazdy. Aby poprawnie zamocować fotelik w samochodzie, postępuj zgodnie ze wskazówkami zawartymi w naszej instrukcji obsługi.

Funkcja Maxi-Cosi Pearl 360

Bezpieczeństwo

W foteliku Maxi-Cosi przewieziono ze szpitala do domu ponad 50 mln niemowląt. Bezpieczeństwo Twojego dziecka to najważniejszy priorytet dla Maxi-Cosi. Fotelik Maxi-Cosi Pearl 360 otrzymał homologację zgodną z najnowszą europejską normą bezpieczeństwai-Size (R129/03), potwierdzającą podwyższony poziom bezpieczeństwa w ramach tej normy.

Łatwa regulacja poziomów wysokości uprzęży i zagłówka gwarantuje najlepsze dopasowanie fotelika Pearl 360 do rosnącego dziecka. Tkaniny ClimaFlow i technologia G-CELL zapewniająca ochronę w przypadku zderzenia bocznego sprawiają, że wyjątkowe produkty z rodziny 360 gwarantują bezpieczeństwo i komfort na lata oraz rosną razem z dzieckiem.

Maxi-Cosi Pearl 360 cecha

Dlaczego warto wybrać ten produkt?

Intuicyjne obracanie za pomocą jedną ręki FlexiSpin

Baza FamilyFix 360 posiada wbudowany inteligentny system obrotowy, dzięki czemu fotelik Pearl 360 można z łatwością obracać za pomocą jednej ręki.

Maxi-Cosi Pearl 360 funkcjonalność

Komfort termiczny dzięki ClimaFlow

Specjalne panele ClimaFlow, oddychająca pianka i tkaniny wspomagają cyrkulacje powietrza, aby zawsze zapewniać dziecku komfortową temperaturę.

Zaleta Maxi-Cosi Pearl 360

Uprząż z systemem Easy-in-harness

Dzięki systemowi Easy-in wkładanie i wyjmowanie dziecka jest szybkie i bezproblemowe. Jedno zmartwienie mniej.

Przewaga Maxi-Cosi Pearl 360

Technologia ochrony bocznej G-CELL

Aby zapewnić dziecku dodatkową ochronę w razie zderzenia bocznego, fotelik Pearl 360 jest wyposażony w innowacyjną technologię ochrony bocznej G-CELL, czyli dodatkowe wbudowane zabezpieczenie.

Cechy Maxi-Cosi Pearl 360

Cechy

Łatwość użytkowania

 • Baza FamilyFix 360 posiada wbudowany inteligentny system obrotowy, dzięki któremu fotelik Pearl 360 można z łatwością obracać za pomocą jednej ręki.
 • Dzięki systemowi Easy-in wkładanie i wyjmowanie dziecka jest szybkie i bezproblemowe. Jedno zmartwienie mniej.
 • Obrót fotelika jest możliwy w każdej pozycji odchylenia, co ułatwia jego obsługę
 • Tapicerkę można łatwo zdjąć.
 • Tapicerkę można łatwo czyścić i uprać w pralce.

Wygoda

 • Specjalne panele ClimaFlow, oddychająca pianka i tkaniny wspomagają cyrkulację powietrza, aby zawsze zapewniać dziecku komfortową temperaturę.
 • Łatwa regulacja poziomów wysokości uprzęży i zagłówka gwarantuje najlepsze dopasowanie fotelika do rosnącego dziecka.
 • Innowacyjna wkładka gwarantuje dodatkowe bezpieczeństwo i wygodę noworodkom.
 • Wielostopniowa regulacja odchylenia fotelika daje możliwość ustawienia najwygodniejszej pozycji do spania podczas podróży.
 • Siedzisko wyposażone jest w dodatkową wyściółkę dla zapewnienia dziecku większego komfortu.

Bezpieczeństwo

 • Aby zapewnić dziecku dodatkową ochronę w razie zderzenia bocznego, fotelik Pearl 360 jest wyposażony w innowacyjną technologię ochrony bocznej G-CELL, czyli dodatkowe wbudowane zabezpieczenie.
 • Zagłówek posiada wewnętrzną piankę memory (z tzw. pamięcią), która dostosowuje się do główki dziecka i dodatkowo ją zabezpiecza.
 • Zgodność z najnowszą europejską normą bezpieczeństwa i-Size (R129/03).
 • Fotelik samochodowy umożliwia ustawienie go tyłem do kierunku jazdy aż do 4 roku życia dziecka.
 • 5-punktowa uprząż gwarantuje najlepsze utrzymanie ciała dziecka w razie zderzenia czołowego.
 • Wskaźniki audiowizualne na bazie potwierdzają prawidłowe dopasowanie, minimalizując ryzyko niepoprawnego zamocowania.

Cechy ogólne

 • W foteliku dziecko może podróżować tyłem do kierunku jazdy od urodzenia aż do 4 roku życia. Kiedy dziecko jest starsze fotelik można również ustawić przodem do kierunku jazdy.
 • Można go używać od urodzenia przez 4 lata.
 • Dla dzieci o wzroście 40-105 cm.

Baza obrotowa Maxi-Cosi FamilyFix 360

Wyjątkowa, obrotowa w 360° baza mocowana jedną ręką umożliwia szybkie i łatwe umieszczenie dziecka w samochodzie. Od urodzenia do ok. 4 roku życia (40-105 cm, waga 0 - 17,5 kg).

Baza Maxi-Cosi FamilyFix 360 umożliwia szybki i łatwy montaż fotelików samochodowych Maxi Cosi Coral 360, Maxi-Cosi Pebble 360 i Maxi-Cosi Pearl 360. I to bez pochylania się, czyli bez obciążenia dla kręgosłupa.

Funkcje Maxi-Cosi Pearl 360

Montaż

Nasza baza FamilyFix 360 jest wyposażona w uchwyty ISOFIX i nogę wspierającą, aby zagwarantować najbezpieczniejszy, najłatwiejszy i najszybszy montaż fotelika samochodowego. Postępuj zgodnie ze wskazówkami zawartymi w naszej instrukcji obsługi, aby poprawnie zamocować fotelik w samochodzie.

Po instalacji można zostawić bazę Maxi-Cosi FamilyFix 360 w samochodzie i montować fotelik samochodowy Maxi-Cosi w bardzo łatwy sposób za pomocą Click & Go. Dzięki obrotowemu o 360° uchwytowi na bazie, foteliki samochodowe 360° można płynnie i łatwo obracać za pomocą jednej ręki, więc są idealne dla zapracowanych rodziców, którzy często mają zajęte ręce. Technologia FlexiSpin sprawia, że baza obraca się w dowolnej pozycji odchylenia.

Bezpieczeństwo

Wskaźniki wizualne i dźwiękowe na bazie informują, czy fotelik samochodowy jest prawidłowo zamocowany, a system kontroli obrotu TravelSafe Rotation Control zapewnia rodziców, że dziecko bezpiecznie podróżuje tyłem do kierunku jazdy.

Linia Maxi-Cosi FamilyFix 360 jest zgodna z normą i-Size, i umożliwia podróżowanie tyłem do kierunku jazdy do 4 roku życia, aby dodatkowo ochronić głowę i szyję dziecka.

Opracowana z myślą o długim użytkowaniu, nasza nowa generacja obrotowych fotelików samochodowych jest przeznaczona dla dzieci od urodzenia aż do 4. roku życia! Foteliki samochodowe obrotowe o 360° tak łatwo obrócić, że można to zrobić nawet jedną ręką.

Dlaczego warto wybrać ten produkt?

Intuicyjne obracanie za pomocą jednej ręki

Baza FamilyFix 360 posiada wbudowany inteligentny system obrotowy, dzięki czemu foteliki samochodowe 360 można z łatwością obracać za pomocą jednej ręki.

Maxi-Cosi Pearl 360 - przewagi

Obracanie FlexiSpin

Technologia FlexiSpin sprawia, że baza obraca się w dowolnej pozycji odchylenia.

Maxi-Cosi Pearl 360 - zalety

Tyłem lub przodem do kierunku jazdy od urodzenia do 4. roku życia

Można bezpiecznie podróżować tyłem lub przodem do kierunku jazdy z dziećmi od urodzenia aż do 4. roku życia.

Atrybuty Maxi-Cosi Pearl 360

Audiowizualna sygnalizacja prawidłowej instalacji

Dzięki specjalnym wskaźnikom dowiesz się, kiedy fotelik jest właściwie zamocowany.

Funkcja Maxi-Cosi Pearl 360

Cechy

Łatwość użytkowania

 • Baza FamilyFix 360 posiada wbudowany inteligentny system obrotowy, dzięki któremu foteliki samochodowe 360 można z łatwością obracać za pomocą jednej ręki.
 • Technologia FlexiSpin sprawia, że baza obraca się w dowolnej pozycji odchylenia.
 • Click & Go umożliwia prosty montaż zatrzaskowy fotelika samochodowego.

Bezpieczeństwo

 • Można bezpiecznie ustawić tyłem lub przodem do kierunku jazdy; możliwość podróżowania z dziećmi od urodzenia do 4. roku życia.
 • Dzięki specjalnym wskaźnikom dźwiękowym i wizualnym dowiesz się, kiedy fotelik jest właściwie zamocowany.
 • Uchwyty ISOFIX i noga wspierająca zapewniają najbezpieczniejszy, najłatwiejszy i najszybszy sposób montażu fotelika samochodowego.
 • Zgodność z normą i-Size dzięki możliwości podróżowania tyłem do kierunku jazdy aż do 4 roku życia dziecka dla dodatkowej ochrony głowy i szyi.

Cechy ogólne

 • Blokada obracania TravelSafe zapewnia bezpieczne podróżowanie tyłem do kierunku jazdy do 15. miesiąca życia.

Specyfikacja

Wymiary Maxi-Cosi Pearl 360:

Funkcja Maxi-Cosi Pearl 360
Maxi-Cosi Pearl 360 cecha
Maxi-Cosi Pearl 360 funkcjonalność
Zaleta Maxi-Cosi Pearl 360
Przewaga Maxi-Cosi Pearl 360
Cechy Maxi-Cosi Pearl 360
Funkcje Maxi-Cosi Pearl 360
Maxi-Cosi Pearl 360 - przewagi
Maxi-Cosi Pearl 360 - zalety
Atrybuty Maxi-Cosi Pearl 360
Funkcja Maxi-Cosi Pearl 360
Maxi-Cosi Pearl 360 cecha
Maxi-Cosi Pearl 360 funkcjonalność
Zaleta Maxi-Cosi Pearl 360
Przewaga Maxi-Cosi Pearl 360
Cechy Maxi-Cosi Pearl 360
Funkcje Maxi-Cosi Pearl 360
Maxi-Cosi Pearl 360 - przewagi
Maxi-Cosi Pearl 360 - zalety
Atrybuty Maxi-Cosi Pearl 360
Funkcja Maxi-Cosi Pearl 360

Wymiary Maxi-Cosi FamilyFix 360:

Maxi-Cosi Pearl 360 funkcjonalność
Zaleta Maxi-Cosi Pearl 360
Przewaga Maxi-Cosi Pearl 360
Cechy Maxi-Cosi Pearl 360
Funkcje Maxi-Cosi Pearl 360
Maxi-Cosi Pearl 360 - przewagi
Maxi-Cosi Pearl 360 - zalety

Zawartość

Wersja standardowa:

 • Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Pearl 360
 • Wkładka dla noworodka baby-hugg

Wersja 2w1:

 • Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Pearl 360
 • Wkładka dla noworodka baby-hugg
 • Baza obrotowa FamilyFix 360

Gwarancja

 • Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji
 • Okres gwarancji: 24 miesiące

Opinie Klientów

Napisz opinię

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Porównanie z podobnymi produktami

Maxi-Cosi Pearl Pro 2 i-Size 9-18 kg Maxi-Cosi Pearl Smart i-Size 9-18 kg Maxi-Cosi Pearl 9-18 kg
Maxi-Cosi Pearl Pro 2 i-Size Maxi-Cosi Pearl Smart i-Size 9-18 kg Maxi-Cosi Pearl 9-18 kg
od 1299.00 zł
od 949.00 zł
od 749.00 zł
Dane fizyczne
Przedział wagowy dziecka 9-18 kg 9-18 kg 9-18 kg
Ocena ADAC (bezpieczeństwo) brak testu brak testu 4
Mocowane Isofix Tak, po dokupieniu bazy isofix Tak, po dokupieniu bazy isofix Tak, po dokupieniu bazy isofix
Przodem do kier. jazdy Tak Tak Tak
Tyłem do kier. jazdy Tak Tak Nie
Regulacja pozycji Tak Tak Tak
Zagłówek z regulacją wysokości Tak Tak Tak
Test plus Nie Nie Nie
Fotel obrotowy Nie Nie Nie
I-Size Tak Tak Nie
Top Tether Nie - Nie
Prowadnica Pasa Biodrowego Nie Nie Nie
System Ochrony Bocznej Wewnętrzny Wewnętrzny Wewnętrzny
Wkładka Redukcyjna Tak Nie Nie

Akcesoria

wróć do góry
Strona korzysta z plików Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Zasady ich wykorzystania są opisane w naszym regulaminie. W każdej chwili możesz wyłączyć Cookies w swojej przeglądarce.

OK, zamknij