Rabat na pierwsze zakupy! %
infolinia: 61 415 27 51 koszyk (0)

Autoryzowany partner

Garmin Cybex Britax Romer

Rejestrator Blackvue DR750X-3CH Plus + karta 32GB

Producent: Blackvue | Źródło: polska dystrybucja

Trzykanałowy wideorejestrator samochodowy Blackvue DR750X-3CH Plus zapewnia doskonałej jakości obraz w dzień i w nocy, wewnątrz jak i na zewnątrz.

Bezpieczne zakupy Warto kupić na abcgps.pl

Produkt archiwalny

Gratis W skrócie Opis Specyfikacja Zawartość Gwarancja Akcesoria

Gratis

W skrócie

Maksymalna rozdzielczość video Full HD (1920x1080) przy 60 fps // tył: Full HD (1920x1080) przy 30 fps
Ekran LCD Nie
Maksymalna pojemność karty Do 256 GB
WiFi Tak
Moduł GPS Tak
Kąt widzenia 139°
Ostrzeganie przed kolizja Nie
Zestaw przód / tył Tak

Opis

Rejestrator jazdy Blackvue DR750X-3CH Plus

DR750X-3CH Plus to doskonała jakość zapisu nie tylko w ciągu dnia, ale również w warunkach niedostatecznego oświetlenia, a także nieustanny monitoing z łącznością realizowaną poprzez funkcję BlackVue Cloud.

Nowy standard wśród rejestratorów

Sensor SONY StarvisTM , w który została wyposażona seria rejestratorów BlackVue DR750X Plus, oferuje doskonałej jakości obraz w każdych warunkach oświetleniowych. Zastosowanie najbardziej zaawansowanych rozwiązań w zakresie komunikacji oraz bogate wyposażenie w dodatkowe funkcje sprawiają, że BlackVue DR750X Plus wprowadza nowy, wyższy standard wśród kamerach samochodowych klasy premium.

Ochrona wideo przednia, tylna i wewnętrzna

DR750X-3CH Plus to trzykanałowa kamera z łącznością BlackVue Cloud. Zarówno przednia, jak i tylna kamera wykorzystują przetworniki obrazu Full HD Sony STARVIS™, aby zapewnić najlepszą jakość obrazu nie tylko w ciągu dnia, ale również w warunkach niedostatecznego oświetlenia, a kamera wewnętrzna może nagrywać nawet w pełnej ciemności dzięki diodom LED na podczerwień.

Podwójny sensor STARVIS™ w rozdzielczości Full HD 1080p (przód 60 / tył 30 klatek na sekundę / kąt obiektywu 139°) + HD 720p (30 klatek na sekundę / kąt obiektywu 119°) wewnętrzna kamera na podczerwień z matrycą Sony CMOS.

"Blackvue Cloud" pozwala na monitorowanie pojazdu z dowolnego miejsca na świecie.

Zintegrowany system odcięcia zasilania chroni akumulator pojazdu przed rozładowaniem podczas pracy rejestratora w trybie "Parking".

Funkcja Rejestrator Blackvue DR750X-3CH Plus

Łatwe parowanie z aplikacją BlackVue

Procedura parowania kamery z aplikacją "BlackVue" jest dziecinnie prosta. Wystarczy uruchomić rejestrator, a następnie postępować zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami. Bez względu na to, czy chcesz przegladać zapisy z kamery, zmienić jej ustawienia, czy korzystać z opcji "Cloud", intuicyjny sposób parowania sprawi, że zobisz to szybko i sprawnie.

Funkcja Rejestrator Blackvue DR750X-3CH Plus

Zasilanie w trybie "parking"

Rejestrator DR750X-3CH Plus przełączy się w tryb „parking” po wyłączeniu zapłonu pojazdu. W celu ochrony akumulatora przed nadmiernym rozładowaniem, kamera samoczynnie odłączy się od zasilania po określonym czasie lub w razie spadku napięcia zasilającego. Uruchomienie tej funkcji nie wymaga stosowania żadnych dodatkowych akcesoriów.

DR750X-3CH Plus jest kompatybilny z bateriami BlackVue B-112 oraz B-124X. Zastosowanie ich podczas pracy rejestratora w trybie „parking”, pozwoli na zasilanie kamery z pominięciem akumulatora pojazdu, umożliwiając jego skuteczniejszą ochronę.

Rejestrator Blackvue DR750X-3CH Plus cecha

GPS, WI-FI, opcjonalne LTE

GPS - pozwala na odczytanie prędkości jady oraz wizualizuje pozycję pojazdu na mapie podczas odtwarzania zapisu.

Wi-Fi - zapewnia bezprzewodową łączność kamery ze smart fonem lub tabletem umożliwiając przeglądanie zapisanych plików, podgląd „na żywo” lub zmianę parametrów pracy rejestratora. Funkcja Wi-Fi może być także wykorzystana do łączności z routerem internetowym w celu wykorzystania wszystkich możliwości „BlackVue Cloud”,

LTE- podłączony opcjonalnie kablowy moduł LTE* wraz z kamerą USB skierowaną w stronę kierowcy pozwoli korzystać ze wszystkich udogodnień ”BlackVue Cloud”.

(*) - moduł LTE nie występuje w zestawie.

Rejestrator Blackvue DR750X-3CH Plus funkcjonalność

Bezpieczeństwo zapisu - ochrona plików przed nadpisaniem

Kamera rejestruje w tzw. pętli - gdy pamięć zostanie zapełniona, najstarsze pliki zastępowane są nowymi. Każdy materiał zarejestrowany w w trybie "event" (na skutek uruchomienia czujnika wstrząsu) lub w trybie "manual" (po naciśnięciu przycisku) zostanie zapisany w folderze zabezpieczonym przed nadpisaniem. Pojemność takiego foldera wynosi max. 50 plików. Po jego zapełnieniu można zezwolić na nadpisywanie umieszczonych w nim nagrań lub zamknać folder, zabezpieczając znajdujące się w nim materiały.

Zastosowany przez BlackVue system zarządzania plikami poprawia stabilność rejestracji , ogranicza częstotliwość formatowania karty micro SD, umożliwia wprowadzenie zmian w zakresie jakości zapisu oraz czasu trwania pojedynczego pliku video (1,2 lub 3 minuty).

Funkcja Rejestrator Blackvue DR750X-3CH Plus

Czujniki ruchu i wsztrząsu

Zintegrowane z rejestratorem czujniki wstrząsu oraz ruchu automatycznie przełączą kamerę we właściwy tryb zapisu: normal - podczas jazdy, parking - podczas postoju, gdy czujnik ruchu wykryje ruch przed obiektywem kamery, event - podczas jazdy lub postoju, gdy czujnik wstrząsu zarejestruje przeciążenie np. w momencie kolizji drogowej. Pliki z zarejestrowanym materiałem zostaną oznaczone odpowiednio do trybu w jakim zostały zapisane, dzięki czemu ich odnalezienie na karcie pamięci będzie łatwe i szybkie.

Rejestrator Blackvue DR750X-3CH Plus cecha

Funkcjonalna konstrukcja

Czujnik zbliżeniowy- aby go użyć wystarczy zbliżyć dłoń do obudowy rejestratora. Czujnikowi można przypisać jedną z dwóch funkcji: włącznie/ wyłącznie nagrywania dźwięku lub uruchamianie rejestracji w trybie „manual”, zabezpieczonym przed nadpisaniem.

Przycisk WI- FI - za pomocą umieszczonego na obudowie przycisku bez trudu włączysz lub wyłączysz funkcję WI-FI.

Bezpieczny dostęp do karty microSD - odłącz złącze zasilania prądem stałym i otwórz pokrywę, aby odsłonić gniazdo karty microSD

Wszystkie operacje mogą zostać potwierdzone komunikatami głosowymi.

Rejestrator Blackvue DR750X-3CH Plus funkcjonalność

BLACKVUE APP & BLACKVUE VIEWER - Efektywne zarządzanie plikami video

Zarówno aplikacja BlackVue, jak i wielofunkcyjna przeglądarka BlackVue Viewer pozwalają na odczytanie dodatkowych parametrów jazdy zapisanych przez rejestrator takich jak prędkość i pozycja pojazdu na mapie. Przeglądarka pozwala ponadto na określenie pozycji GPS wg współrzędnych, odtworzenie śladu przebytej trasy i odczyt wykresów z czujnika wstrząsów.
Przeglądarka dostępna jest dla systemów Windows oraz Mac OS. Aplikacja mobilna współpracuje z systemami operacyjnymi Android i iOS.

Funkcja Rejestrator Blackvue DR750X-3CH Plus

BlackVue Cloud

Dzięki BlackVue Cloud połączysz się ze swoim rejestratorem w dowolnym momencie, z dowolnego miejsca na świecie. Podglądasz obraz "na żywo" i otrzymujesz powiadomienia o zdarzeniach na swój telefon. Tworzysz kopie zapasowe ważnych plików i przechowujesz je w chmurze. Pobierasz i odtwarzasz pliki video bezpośrednio z pamięci rejestratora lub z chmury bez względu na miejsce w którym aktualnie jesteś. Przy wykorzystaniu aplikacji BlackVue komunikujesz się głosowo poprzez rejestrator jego użytkownikiem.

Rejestrator Blackvue DR750X-3CH Plus cecha

Płynność rejestracji

Zapis z szybkością 60 klatek na sekundę przez przednią kamerę rejestratora sprawia, że zarejestrowany- również podczas jazdy z dużą prędkością – obraz zachowuje wysoki poziom ostrości, a wszystkie szczegóły są doskonale widoczne. Oznacza to, że BlackVue może lepiej uchwycić szczegóły, takie jak tablice rejestracyjne, nawet w szybko poruszających się obiektach.

Uwaga: wyższe ustawienia jakości obrazu zwiększają rozmiar pliku, wydłużając tym samym czas przesyłu danych poprzez Wi- Fi lub BlackVue Cloud.

Funkcja Rejestrator Blackvue DR750X-3CH Plus

Moduł łączności LTE (opcjonalnie)

Dedykowany moduł internetowy BlackVue CM100LTE zapewnia łatwą łączność 4G LTE i łączy się z rejestratorem DR750X-3CH Plus poprzez port USB. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie ma potrzeby wykorzystywania dodatkowego przewodu zasilającego moduł, a podczas korzystania z „BlackVue Cloud” łączność WI-FI jest cały czas dostępna. Aby cieszyć się pełnią możliwości „BlackVue Cloud” wystarczy umieścić w routerze kartę nano SIM.

BlackVue zawiera koncentrator USB akcesorium umożliwiające podłączenie zarówno CM100LTE, jak i kamery skierowanej do kierowcy.

Po podłączeniu do CM100LTE, BlackVue może służyć jako mobilny hotspot zapewnienie bezprzewodowego dostępu do Internetu nawet pięciu urządzeniom (smartfon, tablet itp.).

Funkcja Rejestrator Blackvue DR750X-3CH Plus

Specyfikacja

 • Model: DR750X-3CH
 • Liczba kanałów: 3
 • Pamięć: karta micro SD max. 256 GB
 • Wymiary / waga:
 • przód: szer. 118.5 mm x wys. 36 mm / 105 g
 • tył: szer. 67.4 mm x wys. 25 mm / 25 g
 • wnętrze: szer. 67.4 mm x wys. 25 mm / 25 g
 • Tryby rejestracji: Normalny, Zdarzenie (wykrywanie zderzeń / ograniczenie prędkości / ręczne), Tryb parkowania (wykrywanie ruchu na podstawie wpływu + regionu, timelapse + zdarzenia).
 • Zabezpieczenie akumulatora w trybie "parking": Tak
 • Komunikaty głosowe: Tak
 • Sygnalizacja LED: Tak
 • Matryca:
 • przód: Matryca Sony STARVIS™ CMOS (ok. 2.1 mln pikseli)
 • tył: Matryca Sony STARVIS™ CMOS (ok. 2.1 mln pikseli)
 • wnętrze: Matryca Sony CMOS (około 1.27 mln pikseli)
 • Kąt obiektywu:
 • przód : Przekątna 139°, pozioma 116°, pionowa 61°
 • tył: Przekątna 139°, pozioma 116°, pionowa 61°
 • wnętrze: Przekątna 119°, pozioma 98°, pionowa 55°
 • Rozdzielczość: Przód / Tył / Wnętrze: Full HD (1920×1080) przy 60 kl./s – Full HD przy 30 kl./s (1920×1080) – HD (1280×720) przy 30 kl./s

  *Liczba klatek na sekundę może się różnić podczas przesyłania strumieniowego przez Wi-Fi.

 • Jakość obrazu i szybkość transformacji: Przód / Tył / Wnętrze
 • Najwyższy (Ekstremalny): 16 + 10 + 8 Mb/s
 • Najwyższy: 12 + 10 + 8 Mb/s
 • Wysoka: 10 + 8 + 6 Mb/s
 • Normalny: 8 + 6 + 4 Mb/s
 • Swobodny format: Tak (adaptacyjne)
 • Ochrona przed nadpisaniem pliku zdarzeń: TAK (do 51)
 • Alert o awarii karty SD: Tak
 • Rozszerzenie plików video: MP4
 • Wi-Fi: 2.4 GHz (802.11b.g.n)
 • LTE: opcja (zewnętrzny moduł)
 • BlackVue Cloud: Tak
 • GPS: Tak (dwuzakresowy: GPS, GLONASS)
 • Mikrofon: Tak
 • Głośnik: Tak
 • Czujnik ruchu: Tak
 • Czujnik wstrząsu: Tak
 • Oświetlenie tylnej kamery IR: wewnętrzne USB: 940 nm (4 diody podczerwieni (IR))
 • Funkcje uruchamiane przez przyciski zewnętrzne przycisk: przycisk: Wi-Fi WŁ./WYŁ. (naciśnij); czujnik zbliżeniowy: Mikrofon WŁ./WYŁ. / Ręczne wyzwalanie nagrywania / WYŁ. (konfigurowalne)
 • Moc wejściowa: DC 12V-24V (wtyczka DC (Ø3.5 x Ø1.1) do przewodów (czarny: GND / żółty: B+ / czerwony: ACC)
 • Pobór mocy:
 • Tryb normalny (Wi-Fi włączony / GPS włączony / 3CH): 540 mA / godzinę
 • Tryb normalny (Wi-Fi wyłączony / GPS włączony / 3CH): 510 mA / godzinę
 • Tryb parkowania (Wi-Fi włączony / GPS wyłączony / 3CH): 495mA / godzinę
 • Tryb parkowania (Wi-Fi wyłączony / GPS wyłączony / 3CH): 465mA / godzinę
 • * Rzeczywiste zużycie energii może się różnić w zależności od warunków użytkowania i środowiska * Około 50mA może wzrosnąć prąd elektryczny, gdy dioda podczerwieni jest włączona.
 • Bluetooth: wbudowany (V2.1+EDR/4.2)
 • Podtrzymanie bateryjne: wbudowany superkondensator
 • Temperatura pracy: od -20ºC do +75ºC
 • Temperatura przechowywania: od -20ºC do +80ºC
 • Certyfikaty:
 • przód: FCC, CE, Telec, IC, UKCA, RoHS, WEEE, RCM
 • tył: FCC, IC CE, UKCA, RCM, RoHS, WEEE
 • wnętrze: FCC, IC, CE, UKCA, RoHS, WEEE
 • rozdzielacz USB: FCC, IC, CE, UKCA, RoHS, WEEE
 • Oprogramowanie: przeglądarka BlackVue

* Windows 7 lub nowszy i Mac OS X Sierra (10.12) lub nowszy

Zawartość

 • Przednia kamera Blackvue DR750X-3CH Plus
 • Tylna kamera Blackvue DR750X-3CH Plus
 • Wewnętrzna kamera USB na podczerwień (IR)
 • Kabel połączeniowy kamery tylnej (6 m / 19,68 stopy)
 • Kabel zasilający okablowany na stałe
 • Kabel połączeniowy kamery wewnętrznej (USB, 1.5 m / 4.9 stopy)
 • Kabel zasilający do zapalniczki
 • Karta micro sd
 • Czytnik kart microSD
 • Skrócona instrukcja obsługi
 • Zaciski kablowe (12EA)
 • Klucz imbusowy
 • Koncentrator USB
 • Taśma dwustronna do uchwytów montażowych
 • Narzędzie do podważania
Funkcja Rejestrator Blackvue DR750X-3CH Plus

Gwarancja

 • Produkt jest objęty 24-miesięczną gwarancją.

Opinie Klientów

Napisz opinię

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Porównanie z podobnymi produktami

Blackvue DR770X-2CH DMS Kamera Samochodowa Blackvue DR770X-2CH LTE Kamera Samochodowa Blackvue DR750X-2CH TRUCK PLUS Blackvue DR770X-2CH IR Kamera Samochodowa Blackvue DR770X-2CH LTE IR Kamera Samochodowa
Blackvue DR770X-2CH DMS Blackvue DR770X-2CH LTE Blackvue DR750X-2CH TRUCK PLUS Blackvue DR770X-2CH IR Blackvue DR770X-2CH LTE IR
2814.00 zł
2799.00 zł
2749.00 zł
2689.00 zł
3069.00 zł
Dane fizyczne
Maksymalna rozdzielczość video Full HD (1920x1080) przy 60 kl/s Full HD (1920x1080) przy 60 fps // tył: Full HD (1920x1080) przy 30 fps Full HD (1920x1080) przy 60 fps // tył: Full HD (1920x1080) przy 30 fps Full HD (1920x1080) przy 60 kl/s Full HD (1920x1080) przy 60 fps // tył: Full HD (1920x1080) przy 30 fps
Ekran LCD Nie Nie Nie Nie Nie
Maksymalna pojemność karty Do 256 GB Do 256 GB Do 256 GB Do 256 GB Do 256 GB
WiFi Tak Tak Tak Tak Tak
Moduł GPS Tak Tak Tak Tak Tak
Kąt widzenia 139° 139° 129° przód/ 129°tył 139° 139°
Ostrzeganie przed kolizja Tak Tak Nie Tak Tak
Zestaw przód / tył Nie Tak Tak Tak Tak

Akcesoria

wróć do góry
Strona korzysta z plików Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Zasady ich wykorzystania są opisane w naszym regulaminie. W każdej chwili możesz wyłączyć Cookies w swojej przeglądarce.

OK, zamknij