Rabat na pierwsze zakupy! %
infolinia: 61 415 27 51 koszyk (0)

Autoryzowany partner

Garmin Cybex Britax Romer

Informacje o producentach:

Garmin
 

Inteligentna waga

Inteligentna waga ułatwia osiągnięcie założonego celu. Dla jednych osób będzie to redukcja tkanki tłuszczowej, dla innych rozbudowa muskulatury, a dla jeszcze innych rekompozycja składu ciała lub utrzymanie aktualnej masy. Regularne korzystanie z wagi ułatwia także kontrolowanie zmian, jakie powodujemy w ciele poprzez trening i dietę. Waga Garmin to przydatne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy szukają intuicyjnego, ale jednocześnie kompleksowego rozwiązania służącemu kontroli masy ciała.

Pod katalogiem dostępnych produktów wyjaśniamy, jakie cechy powinna posiadać waga dla osoby aktywnej fizycznie.

Filtruj
Porównaj produkty (0)

Jakie funkcji powinna posiadać inteligentna waga Garmin?

Wagi przeznaczone na użytek osób, które regularnie trenują posiadają szereg funkcji, których nie znajdziemy w klasycznych urządzeniach do pomiaru masy ciała. Do najczęstszych z nich zaliczymy:

  • Pomiar wagi oraz składu ciała – wykorzystując technologię bioimpedancji, urządzenie jest w stanie oszacować skład ciała, rozróżniając procentowy udział wody kości, mięśni i tkanki tłuszczowej. Waga to jedno, ale udział poszczególnych składowych to coś zupełnie innego. Od teraz nie musimy zgadywać, czy wysoka waga w rzeczywistości oznacza nadwagę, a niska masa ciała zawsze oznacza dobrą formę. W zależności od przyjętego systemu, waga może być wyświetlana w kilogramach lub funtach.
  • Bezprzewodowa łączność – wykorzystując protokół Wi-Fi, ANT+ lub Bluetooth, inteligentna waga może przesyłać informacje o użytkowniku do aplikacji zainstalowanej w pamięci smartfona. Dzięki temu analiza danych będzie możliwa zawsze i wszędzie.
  • Monitorowanie trendów masy ciała – Zaawansowane urządzenia potrafią zapamiętywać zmiany jakie zachodzą w ciele użytkownika i pozwalają na porównywanie ze sobą danych z okresu nawet kilkudziesięciu dni.
  • Możliwość tworzenia wielu profili – Doskonała opcja, kiedy waga ma służyć jako urządzenie współdzielone z innymi osobami, np. członkami rodziny albo zawodnikami z tego samego klubu. Pamięć wewnętrzna pozwala na odrębne zapisywanie danych dla nawet kilkunastu osób bez ryzyka nadpisania rekordów znajdujących się na innych profilach.
  • Wskaźnik BMI – jedna z bardziej uniwersalnych wartości, które potrafią obiektywnie ustalić, czy waga pozostaje w korzystnej relacji do wzrostu użytkownika. To dobry sposób na ustalenie prawidłowości masy ciała nawet dla sportowców, pod warunkiem że ich treningi nie są ukierunkowane na rozbudowanie muskulatury.
  • Monitorowanie nawodnienia organizmu – pomiar procentowego udziału wody w ciele pozwala również na określenie poziomu nawodnienia. Prawidłowe wysycenie ciała wodą gwarantuje nie tylko dobre samopoczucie i lepsze wyniki sportowe, ale także sprzyja zdrowiu.

Czym waga Garmin wyróżnia się na tle konkurencji?

Korzystanie z inteligentnej wagi Garmin to gwarancja zadowolenia z intuicyjnego korzystania oraz dostęp do najnowszych rozwiązań. W aplikacji Garmin Connect nie tylko przeanalizujemy zebrane informacje pobrane z pamięci wagi, ale także spersonalizujemy profil użytkownika. Dzięki temu sami wybierzemy, mierzenie których wartości jest dla nas szczególnie interesujące, a które są mniej istotne i mają zostać wyłączone.

Kolorowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości oraz eleganckie wykończenie i stylistyka sprawiają, że korzystanie z wagi Garmin to sama przyjemność.

Dużą zaletą urządzeń jest niezwykle wytrzymała bateria, która może działać nawet 9 miesięcy bez konieczności wymiany baterii.

Ciekawym rozwiązaniem jest zaimplementowanie do pamięci widżetu prognozy pogody, który pobiera aktualne informacje a temat aury pogodowej i pomaga zaplanować dzień już z samego rana.

wróć do góry