Rabat na pierwsze zakupy! %
infolinia: 61 415 27 51 koszyk (0)

Autoryzowany partner

Garmin Cybex Britax Romer

Garmin Fenix 2 + mapy topo [010-01040-61]

Producent: Garmin | Źródło: polska dystrybucja

Bezpieczne zakupy Warto kupić na abcgps.pl

Produkt archiwalny

Gratis Opis Mapy Specyfikacja Zawartość Gwarancja Akcesoria

Gratis

OpisWERSJE PRODUKTU Z SERII FENIX 2: 

2. Fenix 2 Performer Bundle (różni się tylko tym że posiada czujnik tętna HRM Run w zestawie) MAPY TOPO POLSKI GRATIS!

Do każdego urządzenia  Garmin Fenix 2 dodajemy gratis mapę topograficzną całej Polski OS na karcie SD 16 GB, podzieloną na 5 regionów. Domyślnie zainstalowany jest obszar nr 1. W zależności od potrzeb, mogą Państwo we własnym zakresie wgrać pozostałe obszary z dołączonej karty pamięci do pamięci urządzenia.
OPIS PRODUKTU GARMIN FENIX 2:

Sportowy zegarek GPS dla sportowców i miłośników aktywnej turystyki
Urządzenie fēnix 2 łączy w sobie najlepsze cechy naszych zegarków fitness i zegarków treningowych do użytku na zewnątrz. To zarówno świetny system nawigacyjny, jak i idealny partner podczas treningów w wielu różnych dyscyplinach sportowych.
Nieważne, czy biegasz, pływasz, jeździsz na nartach lub na rowerze czy może chodzisz po górach — zegarek fēnix 2 umożliwi Ci łatwe przełączanie między grupami ustawień zoptymalizowanych pod kątem każdej aktywności.
Od zaawansowanych funkcji treningowych — takich jak wyścig z użyciem funkcji Virtual Partner® czy też funkcja asystenta odpoczynku po treningu — po niezawodną nawigację z funkcją TracBack®, która ułatwi powrót do domu.
Ponadto zawsze pozostaniesz w kontakcie ze światem dzięki funkcji LiveTrack i powiadomieniom z telefonu, nawet podczas intensywnego treningu.


Dla amatorów i zaawansowanych biegaczy terenowych
Zegarek fēnix 2 oferuje kompleksowy zestaw funkcji dla biegaczy, obejmujący opcje tempa, czasu, dystansu, interwałów, automatycznych okrążeń i wiele więcej. Aby zaspokoić wyjątkowe potrzeby biegaczy terenowych, urządzenie fēnix 2 oferuje specjalny profil wyświetlający dodatkowe dane, takie jak spadek, wydajność oraz prędkość pionowa. Wszystkie dostępne profile można w pełni dostosowywać do własnych potrzeb.

Wsparcie dla osób uprawiających wiele dyscyplin
Urządzenie fēnix 2 zapewnia wsparcie osobom uprawiającym wiele sportów w różnych warunkach. Podczas pływania na otwartych wodach i krytych basenach zegarek fēnix 2 śledzi liczbę ruchów, interwały, dystans, tempo i wiele innych parametrów. Podczas jazdy na rowerze urządzenie fēnix 2 zapewnia szczegółowe informacje na temat wydajności oraz śledzi rytm i moc za pomocą opcjonalnych czujników, pomagając osiągnąć zamierzony cel.

Zaawansowane pomiary kondycji
Zegarek fēnix 2 został wyposażony w najnowocześniejsze funkcje opracowane przez firmę Garmin, a po połączeniu z czujnikiem tętna HRM-Run zapewnia statystyki dotyczące formy i kondycji. Pierwszą z nich jest funkcja progu tlenowego, informująca o szacunkowej aktualnej kondycji w oparciu o wydajność i poszczególne wartości rytmu serca. Śledzenie zmian pułapu tlenowego pozwala obserwować poprawę własnych wyników i porównywać je z wynikami znajomych. Ponadto w oparciu o dane na temat progu tlenowego urządzenie fēnix potrafi oszacować czas ukończenia biegu. Po zakończonym treningu funkcja asystenta odpoczynku podpowiada, jak długo należy odpoczywać przed rozpoczęciem kolejnej aktywności¹.


Funkcje dynamiki biegu
Na podstawie danych z czujników zegarek fēnix 2 przekazuje szczegółowe informacje o bieżącej formie, umożliwiając korzystanie z szeregu zaawansowanych funkcji dynamiki biegu. W połączeniu z czujnikiem tętna HRM-Run¹ urządzenie fēnix 2 gromadzi dane dotyczące rytmu, odchylenia pionowego i czasu kontaktu z podłożem. Parametry te nazywane są dynamiką biegu i odzwierciedlają wydajność treningów. Znajomość tych danych umożliwia poprawę wydajności z upływem czasu.

Aktywność podczas jazdy na nartach
Zegarek fēnix 2 w inteligentny sposób śledzi aktywność podczas jazdy na nartach i snowboardzie. Automatycznie zlicza liczbę przejazdów, wykrywa prędkość, dystans i różnicę wzniesień, umożliwiając otrzymanie oddzielnych danych dla każdego zjazdu. Gdy korzystasz z wyciągu narciarskiego i poruszasz się w górę, urządzenie wyświetla dane z ostatniego przejazdu, umożliwiając porównanie ich z poprzednimi danymi lub dzienną wydajnością. Dzięki dołączonemu paskowi na nadgarstek (wykonanemu z tkaniny) zegarek fēnix 2 można nosić także na kurtce. Urządzenie fēnix 2 ma również specjalny tryb narciarstwa przełajowego oraz wygodne funkcje sterowania kamerami sportowymi VIRB™ oraz VIRB™ Elite.

Nawigacja podczas jazdy
Urządzenie fēnix to jedyny zegarek, oferujący pełen zestaw funkcji nawigacyjnych firmy Garmin — najbardziej zaufanej marki w dziedzinie nawigacji na całym świecie. Urządzenie fēnix nie tylko rejestruje dotychczasową trasę, lecz także może poprowadzić Cię w nieznane dotąd obszary. Najważniejsze jest jednak to, że dzięki niemu zawsze bezpiecznie wrócisz do punktu wyjścia. Urządzenie zapisuje wykres śladu, tworząc elektroniczną ścieżkę, gdy się poruszasz. Umożliwia także oznaczanie punktów trasy, takich jak położenie samochodu, schronienie, punkt widokowy i inne punkty szczególne. Dzięki zegarkowi fēnix możesz tworzyć i śledzić trasy, zaznaczyć do 1000 punktów i zapisać maksymalnie 10 000 punktów trasy. Możesz nawet tworzyć własne dane wyprawy, korzystając z aplikacji BaseCamp™ — bezpłatnego oprogramowania komputerowego do planowania podróży firmy Garmin. Zaplanuj swoją podróż jeszcze w domu, pobierz wszystkie dane do urządzenia fēnix i podążaj według strzałki nawigacyjnej do punktów lub według wyraźnie widocznej linii do celu podróży. Pod koniec dnia użyj funkcji TracBack™, aby wyświetlić bezpieczną drogę do domu.


Bądź na bieżąco
Udostępniaj swoją aktywność w czasie rzeczywistym — podłącz urządzenie fēnix 2 do smartfona i przesyłaj swoje położenie rodzinie i znajomym dzięki funkcji LiveTrack i aplikacji Garmin Connect™ 2.0. Funkcja powiadomień z telefonu umożliwia bezprzewodowe odbieranie wiadomości e-mail, SMS i alertów ze zgodnego telefonu iPhone®. Zapewnia to stały kontakt ze światem, podczas gdy cenny telefon przechowywany jest bezpiecznie w plecaku.

Wysokościomierz, barometr i kompas
Zegarek fēnix 2 został wyposażony w wysokiej czułości wysokościomierz barometryczny i kompas, które automatycznie kalibrują się dzięki wbudowanemu odbiornikowi GPS, gwarantując zawsze wysoką precyzję wskazań. Wbudowany wysokościomierz barometryczny oferuje dane o wzniosach i spadkach, pozwalające dokładnie śledzić zmiany wysokości, natomiast barometr pomaga przewidywać zmiany pogody na podstawie wyświetlanych krótkoterminowych zmian ciśnienia powietrza. 3-osiowy elektroniczny kompas stale określa Twój kierunek i to, czy jesteś w ruchu, czy nie. Aby otrzymać precyzyjny odczyt temperatury otoczenia, sparuj urządzenie z opcjonalnym bezprzewodowym czujnikiem temperatury Tempe™.

Stawi czoła najtrudniejszym warunkom
Urządzenie fēnix 2 ma wstrząsoodporną obudowę z tworzywa termoplastycznego wzmocnionego elementami stali oraz ochronną szybę z odpornego na zarysowania zakrzywionego szkła mineralnego. Jest ono wyposażone w czytelny wyświetlacz LCD z czerwonym podświetleniem LED oraz w wytrzymały poliuretanowy pasek na nadgarstek. Do zegarka fēnix 2 dołączony jest również dodatkowy pasek na nadgarstek (wykonany z tkaniny i wyposażony w rzep), umożliwiający noszenie urządzenia na grubej kurtce. Zegarek fēnix 2 charakteryzuje się klasą wodoszczelności 5 ATM (50 metrów), a jego bateria może pracować nawet 50 godzin w trybie GPS (w zależności od ustawień) lub nawet 5 tygodni w trybie zegarka.


Wygodny zegarek
Wytrzymały i atrakcyjny zegarek fēnix spełnia również funkcje zwykłego zegarka, podając bardzo dokładny czas. Można go nosić każdego dnia. Oferuje możliwość ustawienia alarmów i alertów wibracyjnych. Działa także jako licznik czasu, stoper i zegarek. Jednak przede wszystkim stanowi podstawowy wyznacznik Twojej sportowej kondycji i świadczy o aktywnym stylu życia.


KLUCZOWE CECHY:
 • Bardzo czuły odbiornik GPS z funkcją szybkiego ustalania pozycji
 • Wysokościomierz barometryczny i 3-osiowy kompas z funkcją automatycznej kalibracji
 • Intuicyjny interfejs użytkownika, zoptymalizowany pod kątem różnych aktywności
 • Zaawansowane funkcje treningowe — m.in. asystent odpoczynku, dynamika biegu i symulator wyścigu¹
 • Obsługa wielu dyscyplin: biegania, pływania, jazdy na rowerze i innych
 • Pełna łączność z opcjonalnymi czujnikami za pomocą interfejsu ANT+ oraz ze smartfonem w celu korzystania z funkcji LiveTrack² i powiadomień z telefonu³

¹ Wymaga użycia czujnika tętna HRM-run; czujnik dołączony jest do wybranych modeli, w przypadku pozostałych modeli należy go nabyć osobno.

² Dostęp za pośrednictwem smartfona z aplikacją mobilną Garmin Connect Mobile dla telefonów iPhone 4S (lub nowszych) oraz urządzeń z systemem Android w wersji 4.3 (lub nowszej) i obsługą łączności Bluetooth z niskim poborem mocy (Galaxy S3, Galaxy S4, Galaxy Note 2, Galaxy Note 3, Nexus 4, 5 i 7 oraz Moto G).

³ Zgodne z telefonami iPhone® 4S i nowszymi z systemem operacyjnym iOS7 lub nowszym. iPhone jest znakiem towarowym firmy Apple Inc. zarejestrowanym w Stanach Zjednoczonych i innych krajach.

Znak i logo Bluetooth® są zarejestrowanymi znakami towarowymi będącymi własnością firmy Bluetooth SIG, Inc.

Mapy

MAPY W ZESTAWIE:

MAPY TOPO POLSKI GRATIS!

Do każdego urządzenia  Garmin Fenix 2 dodajemy gratis mapę topograficzną całej Polski OS na karcie SD 16GB, podzieloną na 5 regionów. Domyślnie zainstalowany jest obszar nr 1. W zależności od potrzeb, mogą Państwo we własnym zakresie wgrać pozostałe obszary z dołączonej karty pamięci do pamięci urządzenia.

SpecyfikacjaWłasności fizyczne i działanie
 • Wymiary urządzenia (szer. x wys. x gł.): 4,9 x 4,9 x 1,7 cm
 • Średnica wyświetlacza: 3,1 cm
 • Rozdzielczość wyświetlacza (szer. x wys.): 70 x 70 pikseli
 • Typ wyświetlacza: odblaskowo-przezroczysty, monochromatyczny ekran LCD (tryb negatywu: czarny)
 • Masa: 90,6 g
 • Czas działania baterii: do 50 godzin w trybie GPS (w zależności od ustawień) lub do 5 tygodni w trybie zegarka
 • Typ akumulatora: litowo-jonowy o pojemności 500 mAh
 • Klasa wodoszczelności: 5 ATM (do 50 metrów)
 • GPS: tak
 • Bardzo czuły odbiornik: tak
 • Interfejs: USB
 • Wbudowana pamięć: 20 MB
Funkcje treningowe
 • Czas, dystans, tempo: tak
 • Własne punkty szczególne: tak
 • Autookrążenie, pauza, przewijanie: tak
 • Alerty: tak
 • Kalorie: tak
 • Funkcja Virtual Pacer®: tak
 • Automatyczna strefa czasowa: tak
 • Alarm: tak
 • Rytm: tak
 • Wibracje: tak
 • Rytm i dystans wewnątrz pomieszczeń: tak
 • Treningi zaawansowane: tak
 • Strefy tętna: tak
 • Funkcja Training Effect: tak
 • Szacowany pułap tlenowy: tak
 • Symulator wyścigu: tak
 • Asystent odpoczynku: tak
 • Zaawansowana dynamika biegu: tak
 • Czas kontaktu z podłożem: tak
 • Odchylenie pionowe: tak
 • Powiadomienia z telefonu: tak
Funkcje dodatkowe
 • Punkty trasy: 1000
 • Trasy: 50
 • Wykres śladu (funkcja TracBack®): 10 000 punktów, 100 zapisanych śladów
 • Elektroniczny kompas 3D: tak
 • Wysokościomierz barometryczny: tak
 • Kalendarz myśliwski/wędkarski: tak
 • Informacje o położeniu słońca/księżyca: tak
 • Pomiar powierzchni: tak
 • Przesyłanie między urządzeniami: tak
 • Zgodność z Garmin Connect™: tak (wersja mobilna/komputerowa)
 • Czujniki bezprzewodowe (opcjonalnie): czujnik HRM-Run™, czujnik tętna, czujnik tempe™, czujnik na nogę, czujnik szybkości/rytmu
 • Łączność bezprzewodowa: ANT+™/Bluetooth® do przesyłania informacji do zgodnych urządzeń Garmin lub smartfonów

Zawartość

 • Zegarek GPS fēnix 2
 • Mapa topograficzna Polski OS na karcie 16GB
 • Pasek na nadgarstek wykonany z tkaniny
 • Przewód USB do ładowania i przesyłu danych
 • Zasilacz sieciowy
 • Instrukcja obsługi

Gwarancja


 • Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji
 • Okres gwarancji: 24 miesiące +12 miesięcy (urządzenie) 
 • Typ gwarancji: Door-to-Door
 • Koszt wysyłki: do serwisu po stronie Klienta, z serwisu po stronie producenta


Zarówno przed jak i po zakupie możesz liczyć na nasze wsparcie.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu: info@abcgps.pl

Oficjalna pomoc techniczna Garmin: 00 800 441 24 54
Strona pomocy technicznej Garmin: //www.garmin.com/pl/support/
Instrukcja obsługi - pobierz:

Skrócona instrukcja obsługi - pobierz:
Odnośnik


Zaktualizuj sprzęt lub dodaj mapy - pobierz:Opinie Klientów

Napisz opinię

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Porównanie z podobnymi produktami

Garmin inReach Messenger [010-02672-01] Garmin GPS 73 [010-01504-00] Garmin inReach Mini 2
Garmin inReach Messenger Garmin GPS 73 Garmin inReach Mini 2
1199.00 zł
849.00 zł
od 1849.00 zł
Dane fizyczne
Czas pracy Do 46 dni 18 h do 30 dni
Wielkość wyświetlacza 1,08 cala 4 cale 1,28 cala
Rodzaj zasilania Bateria litowo-jonowa 2 baterie AA Bateria litowo-jonowa
Wbudowana pamięć Brak BD Brak
Odbiór satelitów Glonass Tak Tak Nie
Powiadomienia z telefonu Nie Nie Nie
Aparat Nie Nie Nie
WiFi Nie Nie Nie
Możliwość podłączenia dodatkowej anteny Nie Nie Nie
Kalkulator balistyczny Nie Nie Nie
Ekran dotykowy Nie Nie Nie
Obsługa przyciskami Tak Tak Tak
Mapy City Navigator nie nie nie
Łączość z satelitarną siecią komunikacyjną Iridium tak nie tak
Dwustronna komunikacja tekstowa tak nie tak
Interaktywny sygnał SOS tak nie tak
Klasa wodoodporności IPX7 IPX7 IPX7

Akcesoria

wróć do góry
Strona korzysta z plików Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Zasady ich wykorzystania są opisane w naszym regulaminie. W każdej chwili możesz wyłączyć Cookies w swojej przeglądarce.

OK, zamknij