Rabat na pierwsze zakupy! %
infolinia: 61 415 27 51 koszyk (0)

Autoryzowany partner

Garmin Cybex Britax Romer

Garmin Fenix 3 Performer Bundle

Producent: Garmin | Źródło: polska dystrybucja

Bezpieczne zakupy Warto kupić na abcgps.pl

Produkt archiwalny

Gratis W skrócie Opis Specyfikacja Zawartość Gwarancja Akcesoria

Gratis

W skrócie

Przeznaczenie Tak
Dotykowy ekran Nie
Szafirowe szkiełko Nie
Czujnik tętna (HR) Na klatce piersiowej
Obsługa map Nie
Nawigowanie po trasie Tak
Odtwarzacz muzyki Nie
Powiadomienia z tel. Tak
WI-FI Nie
Wysokościomierz Tak
Kompas Tak
Monitor aktywności Tak
Interwały Tak
Asystent odpoczynku Tak
Pułap tlenowy Tak
Wodoszczelność Tak
Dynamika biegu Tak
Bateria w trybie GPS 11h - 16h
Bateria maksymalnie Powyżej 5 tyg.

Opis

 

Zegarek fēnix® 3 to połączenie niezwykłych funkcji i doskonałego stylu.

Wymagający sportowcy nie muszą już dokonywać wyboru — zegarek fēnix 3 to zaawansowany technicznie zegarek sportowy, który jednocześnie może być używany jako tradycyjny zegarek podkreślający aktywny styl życia swojego właściciela. Opracowany przez firmę Garmin zegarek fēnix® 3 to najdoskonalsze połączenie najbardziej zaawansowanych funkcji treningów fitness z nawigacją satelitarną i konfigurowanymi przez użytkownika funkcjami inteligentnego zegarka.


Niezawodny zegarek GPS dla osób trenujących wiele dyscyplin sportu

 • Antena EXO™ ze stali nierdzewnej z obsługą GPS + GLONASS zapewnia szybkie wyszukanie satelitów i dokładne wyznaczenie pozycji
 • 1,2-calowy, kolorowy wyświetlacz Chroma™, czytelny nawet w pełnym słońcu
 •  Funkcje treningów fitness, takie jak pułap tlenowy i asystent odpoczynku (w połączeniu z czujnikiem tętna¹)
 • Funkcje nawigacji w otwartym terenie, takie jak 3-osiowy kompas, wysokościomierz i barometr oraz funkcje TracBack
 • Zgodność z Connect IQ™ zapewnia możliwość spersonalizowania aplikacji, widżetów, tarcz zegarka i pól danych

 

fēnix 3 to wytrzymały, wydajny i inteligentny zegarek GPS dla osób trenujących wiele dyscyplin sportu. Dzięki funkcjom do treningu fitness i funkcjom nawigacji w otwartym terenie, fēnix 3 jest gotowy na dowolną aktywność treningową i wszelkie wyzwania. Dostęp do platformy Connect IQ pozwala spersonalizować tarczę zegarka, pola danych, widżety i aktywności. Ponadto fēnix 3 jest płaskim i lekkim zegarkiem GPS dla osób trenujących wiele dyscyplin sportu, który nie spowolni Cię ani podczas treningu, ani w trakcie codziennego korzystania.


Zaawansowane pomiary kondycji

Zegarek fēnix 3 wyposażono w funkcje treningowe, dzięki którym dowiesz się wszystkiego o swojej formie i sprawności. Pierwsza z nich to szacowany pułap tlenowy. W połączeniu z czujnikiem tętna¹ zegarek fēnix 3 analizuje dane, takie jak prędkość biegania, ilość uderzeń serca na minutę i zmienność tętna, na podstawie których oblicza maksymalną ilość tlenu, jaką organizm może wykorzystać w ciągu minuty. Śledzenie zmian pułapu tlenowego pozwala obserwować poprawę własnych wyników i porównywać je z wynikami znajomych. Pozostałe pomiary kondycji to m.in. funkcja asystenta odpoczynku, która obejmuje czas odpoczynku i kontrolę odpoczynku, a dodatkowo funkcja symulatora wyścigu pozwala oszacować idealny czas ukończenia wyścigu na podstawie aktualnego szacowanego pułapu tlenowego.

Zegarek fēnix 3 oferuje biegaczom terenowym kompleksowy zestaw funkcji — od dokładnych pomiarów parametrów podczas biegu po funkcje nawigacyjne ułatwiające orientację poza utartymi szlakami. Oprócz technologii GPS zegarek fēnix 3 został wyposażony w funkcję odbioru sygnałów satelitarnych GLONASS, dzięki czemu zapewnia jeszcze dokładniejsze dane, a do rozbudowanego zestawu funkcji dodano kolejne, takie jak automatyczny przełącznik trybu wspinaczki/biegu. Tryb UltraTrack pozwala wydłużyć czas działania modułu GPS do 50 godzin, a uczestnicy ultramaratonów terenowych docenią możliwość podłączenia do zegarka fēnix 3 zewnętrznego źródła zasilania.

 •     Automatyczny przełącznik trybu wspinaczki/biegu
 •     Dystans wspinaczki
 •     GPS+GLONASS
 •     Do 50 godzin w trybie UltraTrack i możliwość zasilania zewnętrznego

Funkcje dynamiki biegu

Zegarek fēnix 3 firmy Garmin do biegania zapewnia szczegółowe informacje o formie użytkownika w postaci wielu parametrów biegu. W połączeniu z czujnikiem tętna HRM-Run¹ model fēnix 3 zgłasza wartości dotyczące rytmu, odchylenia pionowego i czasu kontaktu z podłożem. Parametry te nazywane są dynamiką biegu i wpływają na ekonomię biegu.

„Nic nie uzewnętrznia prawdziwego charakteru człowieka lepiej niż zmagania z wyzwaniami natury”.

Wszystkim poszukiwaczom przygód, odkrywcom i alpinistom zegarek fēnix 3 daje pewność bezpiecznego dotarcia do celu. Zegarek fēnix 3 oferuje podstawowy zestaw narzędzi nawigacyjnych w postaci wysokościomierza, barometru i kompasu, jak również najdoskonalszą technologię nawigacji satelitarnej — GPS i GLONASS — zapewniającą najwyższy poziom dokładności. Zegarek ēnix 3 pozwala bezpiecznie pokonać trasę, przekazuje na bieżąco ważne informacje i zawsze umożliwia bezpieczny powrót do punktu startowego.

 •     Rejestrowanie trasy
 •     Automatyczna kalibracja wysokościomierza i kompasu
 •     Funkcja TracBack®
 •     Barometr sygnalizujący zmiany pogody

Zegarek fēnix 3 oferuje pełny zakres opracowanych przez firmę Garmin zaawansowanych funkcji dla biegaczy — to jak trening z osobistym trenerem. Użycie podczas treningu czujnika tętna HRM-Run¹ pozwala uzyskać dostęp do następujących parametrów informujących o formie biegacza: rytm1, czas kontaktu z podłożem1 czy odchylenie pionowe1. Zegarek fēnix 3 przekazuje informacje na temat aktualnej formy, czasu potrzebnego na odpoczynek oraz potencjału użytkownika. Korzystaj z informacji nawet podczas przerw w treningach: zapisuj, analizuj lub udostępniaj informacje na temat swoich treningów za pomocą serwisu Garmin Connect w wersji mobilnej3 lub online.

 •     Pułap tlenowy2
 •     Funkcja Virtual Partner
 •     Wskaźnik odpoczynku2
 •     Serwis Garmin Connect


Profil pływania

Zegarek fēnix 3 jest przydatny nie tylko podczas biegania. Specjalne funkcje pomagają również podczas pływania i jazdy na nartach. Podobnie jak w przypadku modelu Garmin Swim™ zegarek fēnix 3 monitoruje dystans, tempo, liczbę ruchów i wiele innych parametrów. Wystarczy wprowadzić w zegarku fēnix 3 długość basenu i rozpocząć trening. Tryb Skiboarding ułatwia dostęp m.in. do informacji o prędkości, dystansie i różnicy wzniesień, a także do automatycznego licznika zjazdów (z funkcją automatycznej pauzy na czas jazdy wyciągiem). Zegarek fēnix 3 może nawet posłużyć jako pilot zdalnego sterowania z możliwością obsługi w rękawiczkach, który za pośrednictwem interfejsu ANT+™ może kontrolować kamery sportowe VIRB® i VIRB Elite.


Triatlon

Fēnix 3 to doskonały zegarek dla triatlonistów –jego zaawansowane funkcje zwiększają skuteczność treningu i szanse na zwycięstwo w wodzie, na rowerze czy podczas biegu. Dostępne funkcję obejmują m.in: dynamikę biegu, kontrolę odpoczynku, pułap tlenowy, pomiar mocy podczas jazdy na rowerze, dane dotyczące pływania, jak również dziennik ćwiczeń ułatwiający trening na otwartej akwenie czy basenie. Koniec z lukami w kalendarzu treningowym — to urządzenie działa nawet w pomieszczeniach.

 •     Dynamika biegu
 •     Pomiar mocy podczas jazdy na rowerze4
 •     Szczegółowe dane dotyczące pływania
 •     Wodoszczelność do 100 m5

Nawigacja podczas jazdy

Żadne inne urządzenie nawigacyjne GPS z funkcją wysokościomierza, barometru i kompasu w postaci zegarka nie oferuje połączenia funkcji treningowych oraz najnowocześniejszej technologii GPS. Zegarek fēnix 3 zapewnia kompletny zestaw funkcji nawigacyjnych i monitorujących, które wspomagają użytkownika na utartych szlakach oraz poza nimi. Wbudowane czujniki przekazują informacje o kursie, wysokości i zmianach w pogodzie.

Gdy idziesz zegarek zapisuje wykres śladu GPS, tworząc elektroniczną ścieżkę śladu. Umożliwia także oznaczanie pozycji, takich jak linia startu/mety, punkt kontrolny czy obozowisko lub miejsce zaparkowania samochodu, a także innych punktów szczególnych. Dzięki zegarkowi fēnix 3 możesz tworzyć i śledzić kursy, zaznaczyć do 1000 pozycji, zapisać maksymalnie 10 000 punktów trasy i do nich nawigować.

Planuj podróże i udostępniaj przygody znajomym i rodzinie korzystając z aplikacji BaseCamp™. Zegarek fēnix jest wyposażony w technologie ANT+ i Bluetooth® Smart umożliwiające bezprzewodowe udostępnianie pozycji, tras i skrzynek geocachingowych.


Wysokościomierz, barometr i kompas

Zegarek fēnix 3 jest wyposażony w wysokościomierz, barometr i kompas, które dostarczają na bieżąco użytecznych informacji. Wbudowany wysokościomierz zapewnia dane o wzniosach i spadkach pozwalające dokładnie śledzić zmiany wysokości, natomiast barometr pomaga przewidywać zmiany pogody na podstawie wyświetlanych krótkoterminowych zmian ciśnienia powietrza. 3-osiowy elektroniczny kompas stale określa Twój kierunek i to, czy jesteś w ruchu, czy nie.

Zegarek fēnix 3 automatycznie kalibruje wysokościomierz, barometr i kompas z wykorzystaniem odbiornika GPS, a także ustala czas w oparciu o lokalizację. Aby uzyskać bardzo dokładny odczyt temperatury, można sparować zegarek z zewnętrznym czujnikiem temperatury tempe™.Profesjonalny styl, który stawi czoła najtrudniejszym warunkom

Zegarek fēnix 3 jest dostępny w 3 wersjach: szary z bardzo wytrzymałym i odpornym na zarysowania szkiełkiem i czarnym paskiem; srebrny z czerwonym paskiem; szafirowy z paskiem z nierdzewnej stali i szafirowym szkiełkiem. Każdy zegarek ma ochronną ramkę i przyciski ze stali nierdzewnej oraz wzmocnioną obudowę, aby zapewnić większą wytrzymałość. Wysokiej rozdzielczości, kolorowy ekran Chroma z podświetleniem LED zapewnia czytelny obraz w każdych warunkach oświetleniowych — nawet w pełnym słońcu. Zegarek fēnix 3 charakteryzuje się klasą wodoszczelności do 100 metrów, a jego bateria może pracować nawet 50 godzin w trybie UltraTrac, 16 godzin w trybie GPS i nawet do 3 miesięcy w trybie zegarka (w zależności od ustawień).


Connect IQ

Zegarek fēnix 3 korzysta z platformy ConnectIQ, która zapewnia dostęp do specjalistycznego oprogramowania. Można spersonalizować zegarek dostosowanymi do użytkownika aplikacjami, widgetami, polami danych i oryginalnymi tarczami zegarka.Bądź na bieżąco

Funkcja powiadomień z telefonu pozwala otrzymywać wiadomości e-mail i SMS oraz alerty w zegarku nawet gdy jesteś na szlaku. Zegarek fēnix 3 odbiera sygnał bezprzewodowy ze zgodnego smartfonu iPhone® 4s lub Android², co pozwala mu wyświetlać powiadomienia o nadejściu wiadomości oraz ich tekst bezpośrednio na ekranie zegarka.


Niezwykła funkcjonalność w stylowej formie

 

Zegarek fēnix 3 został zaprojektowany tak, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających sportowców, którzy każdego dnia będą wystawiać go na działanie najtrudniejszych warunków. W rezultacie powstało urządzenie łączące najbardziej zaawansowane funkcje i technologię firmy Garmin z najdoskonalszą formą i wysokiej jakości wykończeniem.

Najbardziej innowacyjnym rozwiązaniem wprowadzonym w zegarku fēnix 3 jest zastosowana przez nas po raz pierwszy antena EXO. Jest to zaawansowany odbiornik satelitarny całkowicie zintegrowany z wykonaną ze stali nierdzewnej ramką ochronną, który jako silna antena pierścieniowa umożliwia odbiór zarówno sygnału GPS, jak i GLONASS.

Duży, kolorowy wyświetlacz Chroma o wysokiej rozdzielczości poprawia jakość wyświetlanego obrazu tarcz analogowych, umożliwiając nadanie zegarkowi klasycznego wyglądu.

Klasyczna okrągła obudowa i ruchome elementy paska zapewniające wyższy komfort.

Grubość wzmocnionej obudowy zegarka wynosi jedynie 15 mm, a jego tylna część została wykonana z niezwykle wytrzymałego włókna węglowego.

 

Jeszcze lepsze wyniki dzięki dokładniejszym statystykom

Zegarek fēnix 3 jest przeznaczony dla sportowców i osób uprawiających różne formy aktywności na wolnym powietrzu i został zaprojektowany tak, aby z nawiązką spełnić ich oczekiwania.

Dzięki szczegółowym danym z wielu uzupełniających się czujników, w jakie wyposażono zegarek fēnix 3, stanowi on wyjątkowe źródło danych dla najbardziej wymagających sportowców. Wbudowany akcelerometr przekazuje dane na temat aktywności w miejscach, gdzie sygnał GPS jest słaby lub niedostępny. Dzięki opartej na sygnale GPS funkcji automatycznej kalibracji wysokościomierza, kompasu i godziny zegarek fēnix 3 zapewnia wysoką dokładność wskazań w każdych warunkach. Opcjonalne czujniki bezprzewodowe w połączeniu z technologią ANT+ pozwalają uzyskiwać dodatkowe dane, takie jak temperatura otoczenia, jak również monitorować dodatkowe parametry, takie jak tętno czy moc pedałowania.

     

PREZENTACJA WIDEO:

SpecyfikacjaWłasności fizyczne i działanie

 • Wymiary fizyczne   51 x 51 x 16 mm
 • Wymiary wyświetlacza, szer. x wys.     30.4 mm
 • Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys.             218x 218 pikseli, kolorowy i odblaskowo-przezroczysty ekran MIP
 • Kolorowy wyświetlacz            
 • Wyświetlacz z trybem odwróconych kolorów       
 • Masa       82 g
 • Bateria    Bateria litowo-jonowa o pojemności 300 mAh
 • Czas działania baterii             Do 50 godzin w trybie UltraTrac, do 16 godzin w trybie treningu, do 6 tygodni w trybie zegarka

Obsługa GPS         

 • GLONASS               
 • Bardzo czuły odbiornik          
 • Wysokościomierz barometryczny          
 • Elektroniczny kompas            
 • Powiadomienia z telefonu (wyświetlanie wiadomości e-mail, SMS-ów i innych powiadomień posparowaniu ze zgodnym telefonem)            
 • Alert wibracyjny    
 • Sterowanie muzyką               
 • Znajdź mój telefon
 • Sterowanie kamerą VIRB       
 • Funkcje zegarka     Aktualny czas (format12-/24-godzinny), kalendarz (dzień/data) i codzienne alarmy

Mapy i pamięć

 • Wbudowana pamięć               32 MB, dostępne 26 MB
 • Waypointy/ulubione/pozycje                1000
 • Trasy       50
 • Wykres śladu          10 000 punktów, 100 zapisanych tras
Funkcje biegowe
 • Funkcja Virtual Pacer™ (porównuje tempo bieżące z docelowym)      
 • Szacowany pułap tlenowy    opcja
 • Asystent odpoczynku            
 • Symulator wyścigu
 • Dynamika biegu     opcja
 • Akcelerometr(oblicza dystans dla aktywności fizycznej w pomieszczeniach bez konieczności używania czujnika na nogę)            
 • Osobiste  rekordy   
Funkcje rowerowe
 • Zgodność z urządzeniem Vector™        
 • Kilka profili rowerów              
 • Rowerowy czujnik prędkości/rytmu       Tak(opcjonalnie)

Funkcje biegowe i rowerowe

 • Czujnik tętna          Tak (opcja)
 • VirtualPartner® (trening z cyfrowym przeciwnikiem)          
 • VirtualRacer™ (konkuruj z swoimi poprzednimi rekordami)
 • Auto Pause®(pauza i wznowienie licznika czasu na podstawie prędkości)        
 • Multi-sport(zmiana trybu sportowego po naciśnięciu jednego przycisku)          
 • Automatyczny trening Multisport (przełączanie między trybami sportowymi za 1 naciśnięciem przycisku)       
 • Zaawansowane ćwiczenia (tworzenie niestandardowych ćwiczeń)     
 • Alert tempa(włącza alarm, gdy tempo różni się od ustawionego)      
 • Trening interwałowy (konfigurowanie interwałów ćwiczeń i odpoczynków)       
 • Obliczanie zużycia kalorii na podstawie tętna       
 • Zliczanie spalonych kalorii      
 • Training Effect (pomiar wpływu aktywności na Twoją wydolność aerobową)    

Funkcje pływackie

 • Swimmetrics (stroke type, stroke count and pool lengths)
 • Rozpoznawanie stylu pływania             
 • Wykrywanie długości basenu               
 • Dystans na otwartym akwenie             
 • Funkcje śledzenia aktywności
 • Licznik kroków        
 • Cel automatyczny (rozpoznaje poziom aktywności użytkownika i wyznacza dzienny cel kroków)     
 • Pasek ruchu(wyświetlany w urządzeniu po ukończeniu aktywności; wystarczy chodzić przez kilka minut, aby go zresetować)     
 • Monitorowanie snu (monitoruje całkowity czas snu oraz fazy ruchu i spokojnego snu)     

Garmin Connect®

 • Zgodność z Garmin Connect™ (społecznością online umożliwiającą analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych)  
 • Automatyczna synchronizacja (automatyczne przesyłanie danych do komputera)           

Dodatkowe            

 •     Obsługa aplikacji Connect IQ™: Tak (tarcze zegarka, pola danych, widgety i aplikacje)
 •     Antena EXO™ (GPS/GLONASS): Tak
 •     Łączność bezprzewodowa: tak
 •     ANT+™: Tak
 •     Bluetooth®: Tak
 •     Ostrzeżenia pogodowe: Tak
 •     UltraTrac: Tak
 •     Obsługa czujnika temperatury tempe™: Tak
 •     TracBack: Tak


Zawartość

 • Zegarek GPS fēnix 3
 • Czujnik tętna HRM Run (wodoszczelność 5ATM)
 • Przewód USB do ładowania i przesyłu danych
 • Zasilacz sieciowy
 • Instrukcja obsługi

Gwarancja


 • Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji
 • Okres gwarancji: 24 miesiące +12 miesięcy (urządzenie) 
 • Koszt wysyłki: do serwisu po stronie Klienta, z serwisu po stronie producenta


Zarówno przed jak i po zakupie możesz liczyć na nasze wsparcie.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu: info@abcgps.pl

Oficjalna pomoc techniczna Garmin: 00 800 441 24 54
Strona pomocy technicznej Garmin: //www.garmin.com/pl/support/

Zaktualizuj sprzęt lub dodaj mapy - pobierz:Opinie Klientów

Napisz opinię

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Akcesoria

wróć do góry
Strona korzysta z plików Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Zasady ich wykorzystania są opisane w naszym regulaminie. W każdej chwili możesz wyłączyć Cookies w swojej przeglądarce.

OK, zamknij