Rabat na pierwsze zakupy! %  
infolinia: 61 415 27 51 koszyk (0)

Autoryzowany partner

Garmin Cybex Britax Romer

Garmin Fenix 3 Performer Bundle

Producent: Garmin | Źródło: polska dystrybucja

Bezpieczne zakupy Warto kupić na abcgps.pl

Produkt archiwalny

Gratis W skrócie Opis Specyfikacja Zawartość Gwarancja Akcesoria

Gratis

W skrócie

Przeznaczenie Tak
Dotykowy ekran Nie
Szafirowe szkiełko Nie
Czujnik tętna (HR) Na klatce piersiowej
Obsługa map Nie
Nawigowanie po trasie Tak
Odtwarzacz muzyki Nie
Powiadomienia z tel. Tak
WI-FI Nie
Wysokościomierz Tak
Kompas Tak
Monitor aktywności Tak
Interwały Tak
Asystent odpoczynku Tak
Pułap tlenowy Tak
Wodoszczelność Tak
Dynamika biegu Tak
Bateria w trybie GPS 11h - 16h
Bateria maksymalnie Powyżej 5 tyg.

Opis

 

Zegarek fēnix® 3 to połączenie niezwykłych funkcji i doskonałego stylu.

Wymagający sportowcy nie muszą już dokonywać wyboru — zegarek fēnix 3 to zaawansowany technicznie zegarek sportowy, który jednocześnie może być używany jako tradycyjny zegarek podkreślający aktywny styl życia swojego właściciela. Opracowany przez firmę Garmin zegarek fēnix® 3 to najdoskonalsze połączenie najbardziej zaawansowanych funkcji treningów fitness z nawigacją satelitarną i konfigurowanymi przez użytkownika funkcjami inteligentnego zegarka.


Niezawodny zegarek GPS dla osób trenujących wiele dyscyplin sportu

 • Antena EXO™ ze stali nierdzewnej z obsługą GPS + GLONASS zapewnia szybkie wyszukanie satelitów i dokładne wyznaczenie pozycji
 • 1,2-calowy, kolorowy wyświetlacz Chroma™, czytelny nawet w pełnym słońcu
 •  Funkcje treningów fitness, takie jak pułap tlenowy i asystent odpoczynku (w połączeniu z czujnikiem tętna¹)
 • Funkcje nawigacji w otwartym terenie, takie jak 3-osiowy kompas, wysokościomierz i barometr oraz funkcje TracBack
 • Zgodność z Connect IQ™ zapewnia możliwość spersonalizowania aplikacji, widżetów, tarcz zegarka i pól danych

 

fēnix 3 to wytrzymały, wydajny i inteligentny zegarek GPS dla osób trenujących wiele dyscyplin sportu. Dzięki funkcjom do treningu fitness i funkcjom nawigacji w otwartym terenie, fēnix 3 jest gotowy na dowolną aktywność treningową i wszelkie wyzwania. Dostęp do platformy Connect IQ pozwala spersonalizować tarczę zegarka, pola danych, widżety i aktywności. Ponadto fēnix 3 jest płaskim i lekkim zegarkiem GPS dla osób trenujących wiele dyscyplin sportu, który nie spowolni Cię ani podczas treningu, ani w trakcie codziennego korzystania.


Zaawansowane pomiary kondycji

Zegarek fēnix 3 wyposażono w funkcje treningowe, dzięki którym dowiesz się wszystkiego o swojej formie i sprawności. Pierwsza z nich to szacowany pułap tlenowy. W połączeniu z czujnikiem tętna¹ zegarek fēnix 3 analizuje dane, takie jak prędkość biegania, ilość uderzeń serca na minutę i zmienność tętna, na podstawie których oblicza maksymalną ilość tlenu, jaką organizm może wykorzystać w ciągu minuty. Śledzenie zmian pułapu tlenowego pozwala obserwować poprawę własnych wyników i porównywać je z wynikami znajomych. Pozostałe pomiary kondycji to m.in. funkcja asystenta odpoczynku, która obejmuje czas odpoczynku i kontrolę odpoczynku, a dodatkowo funkcja symulatora wyścigu pozwala oszacować idealny czas ukończenia wyścigu na podstawie aktualnego szacowanego pułapu tlenowego.

Zegarek fēnix 3 oferuje biegaczom terenowym kompleksowy zestaw funkcji — od dokładnych pomiarów parametrów podczas biegu po funkcje nawigacyjne ułatwiające orientację poza utartymi szlakami. Oprócz technologii GPS zegarek fēnix 3 został wyposażony w funkcję odbioru sygnałów satelitarnych GLONASS, dzięki czemu zapewnia jeszcze dokładniejsze dane, a do rozbudowanego zestawu funkcji dodano kolejne, takie jak automatyczny przełącznik trybu wspinaczki/biegu. Tryb UltraTrack pozwala wydłużyć czas działania modułu GPS do 50 godzin, a uczestnicy ultramaratonów terenowych docenią możliwość podłączenia do zegarka fēnix 3 zewnętrznego źródła zasilania.

 •     Automatyczny przełącznik trybu wspinaczki/biegu
 •     Dystans wspinaczki
 •     GPS+GLONASS
 •     Do 50 godzin w trybie UltraTrack i możliwość zasilania zewnętrznego

Funkcje dynamiki biegu

Zegarek fēnix 3 firmy Garmin do biegania zapewnia szczegółowe informacje o formie użytkownika w postaci wielu parametrów biegu. W połączeniu z czujnikiem tętna HRM-Run¹ model fēnix 3 zgłasza wartości dotyczące rytmu, odchylenia pionowego i czasu kontaktu z podłożem. Parametry te nazywane są dynamiką biegu i wpływają na ekonomię biegu.

„Nic nie uzewnętrznia prawdziwego charakteru człowieka lepiej niż zmagania z wyzwaniami natury”.

Wszystkim poszukiwaczom przygód, odkrywcom i alpinistom zegarek fēnix 3 daje pewność bezpiecznego dotarcia do celu. Zegarek fēnix 3 oferuje podstawowy zestaw narzędzi nawigacyjnych w postaci wysokościomierza, barometru i kompasu, jak również najdoskonalszą technologię nawigacji satelitarnej — GPS i GLONASS — zapewniającą najwyższy poziom dokładności. Zegarek ēnix 3 pozwala bezpiecznie pokonać trasę, przekazuje na bieżąco ważne informacje i zawsze umożliwia bezpieczny powrót do punktu startowego.

 •     Rejestrowanie trasy
 •     Automatyczna kalibracja wysokościomierza i kompasu
 •     Funkcja TracBack®
 •     Barometr sygnalizujący zmiany pogody

Zegarek fēnix 3 oferuje pełny zakres opracowanych przez firmę Garmin zaawansowanych funkcji dla biegaczy — to jak trening z osobistym trenerem. Użycie podczas treningu czujnika tętna HRM-Run¹ pozwala uzyskać dostęp do następujących parametrów informujących o formie biegacza: rytm1, czas kontaktu z podłożem1 czy odchylenie pionowe1. Zegarek fēnix 3 przekazuje informacje na temat aktualnej formy, czasu potrzebnego na odpoczynek oraz potencjału użytkownika. Korzystaj z informacji nawet podczas przerw w treningach: zapisuj, analizuj lub udostępniaj informacje na temat swoich treningów za pomocą serwisu Garmin Connect w wersji mobilnej3 lub online.

 •     Pułap tlenowy2
 •     Funkcja Virtual Partner
 •     Wskaźnik odpoczynku2
 •     Serwis Garmin Connect


Profil pływania

Zegarek fēnix 3 jest przydatny nie tylko podczas biegania. Specjalne funkcje pomagają również podczas pływania i jazdy na nartach. Podobnie jak w przypadku modelu Garmin Swim™ zegarek fēnix 3 monitoruje dystans, tempo, liczbę ruchów i wiele innych parametrów. Wystarczy wprowadzić w zegarku fēnix 3 długość basenu i rozpocząć trening. Tryb Skiboarding ułatwia dostęp m.in. do informacji o prędkości, dystansie i różnicy wzniesień, a także do automatycznego licznika zjazdów (z funkcją automatycznej pauzy na czas jazdy wyciągiem). Zegarek fēnix 3 może nawet posłużyć jako pilot zdalnego sterowania z możliwością obsługi w rękawiczkach, który za pośrednictwem interfejsu ANT+™ może kontrolować kamery sportowe VIRB® i VIRB Elite.


Triatlon

Fēnix 3 to doskonały zegarek dla triatlonistów –jego zaawansowane funkcje zwiększają skuteczność treningu i szanse na zwycięstwo w wodzie, na rowerze czy podczas biegu. Dostępne funkcję obejmują m.in: dynamikę biegu, kontrolę odpoczynku, pułap tlenowy, pomiar mocy podczas jazdy na rowerze, dane dotyczące pływania, jak również dziennik ćwiczeń ułatwiający trening na otwartej akwenie czy basenie. Koniec z lukami w kalendarzu treningowym — to urządzenie działa nawet w pomieszczeniach.

 •     Dynamika biegu
 •     Pomiar mocy podczas jazdy na rowerze4
 •     Szczegółowe dane dotyczące pływania
 •     Wodoszczelność do 100 m5

Nawigacja podczas jazdy

Żadne inne urządzenie nawigacyjne GPS z funkcją wysokościomierza, barometru i kompasu w postaci zegarka nie oferuje połączenia funkcji treningowych oraz najnowocześniejszej technologii GPS. Zegarek fēnix 3 zapewnia kompletny zestaw funkcji nawigacyjnych i monitorujących, które wspomagają użytkownika na utartych szlakach oraz poza nimi. Wbudowane czujniki przekazują informacje o kursie, wysokości i zmianach w pogodzie.

Gdy idziesz zegarek zapisuje wykres śladu GPS, tworząc elektroniczną ścieżkę śladu. Umożliwia także oznaczanie pozycji, takich jak linia startu/mety, punkt kontrolny czy obozowisko lub miejsce zaparkowania samochodu, a także innych punktów szczególnych. Dzięki zegarkowi fēnix 3 możesz tworzyć i śledzić kursy, zaznaczyć do 1000 pozycji, zapisać maksymalnie 10 000 punktów trasy i do nich nawigować.

Planuj podróże i udostępniaj przygody znajomym i rodzinie korzystając z aplikacji BaseCamp™. Zegarek fēnix jest wyposażony w technologie ANT+ i Bluetooth® Smart umożliwiające bezprzewodowe udostępnianie pozycji, tras i skrzynek geocachingowych.


Wysokościomierz, barometr i kompas

Zegarek fēnix 3 jest wyposażony w wysokościomierz, barometr i kompas, które dostarczają na bieżąco użytecznych informacji. Wbudowany wysokościomierz zapewnia dane o wzniosach i spadkach pozwalające dokładnie śledzić zmiany wysokości, natomiast barometr pomaga przewidywać zmiany pogody na podstawie wyświetlanych krótkoterminowych zmian ciśnienia powietrza. 3-osiowy elektroniczny kompas stale określa Twój kierunek i to, czy jesteś w ruchu, czy nie.

Zegarek fēnix 3 automatycznie kalibruje wysokościomierz, barometr i kompas z wykorzystaniem odbiornika GPS, a także ustala czas w oparciu o lokalizację. Aby uzyskać bardzo dokładny odczyt temperatury, można sparować zegarek z zewnętrznym czujnikiem temperatury tempe™.Profesjonalny styl, który stawi czoła najtrudniejszym warunkom

Zegarek fēnix 3 jest dostępny w 3 wersjach: szary z bardzo wytrzymałym i odpornym na zarysowania szkiełkiem i czarnym paskiem; srebrny z czerwonym paskiem; szafirowy z paskiem z nierdzewnej stali i szafirowym szkiełkiem. Każdy zegarek ma ochronną ramkę i przyciski ze stali nierdzewnej oraz wzmocnioną obudowę, aby zapewnić większą wytrzymałość. Wysokiej rozdzielczości, kolorowy ekran Chroma z podświetleniem LED zapewnia czytelny obraz w każdych warunkach oświetleniowych — nawet w pełnym słońcu. Zegarek fēnix 3 charakteryzuje się klasą wodoszczelności do 100 metrów, a jego bateria może pracować nawet 50 godzin w trybie UltraTrac, 16 godzin w trybie GPS i nawet do 3 miesięcy w trybie zegarka (w zależności od ustawień).


Connect IQ

Zegarek fēnix 3 korzysta z platformy ConnectIQ, która zapewnia dostęp do specjalistycznego oprogramowania. Można spersonalizować zegarek dostosowanymi do użytkownika aplikacjami, widgetami, polami danych i oryginalnymi tarczami zegarka.Bądź na bieżąco

Funkcja powiadomień z telefonu pozwala otrzymywać wiadomości e-mail i SMS oraz alerty w zegarku nawet gdy jesteś na szlaku. Zegarek fēnix 3 odbiera sygnał bezprzewodowy ze zgodnego smartfonu iPhone® 4s lub Android², co pozwala mu wyświetlać powiadomienia o nadejściu wiadomości oraz ich tekst bezpośrednio na ekranie zegarka.


Niezwykła funkcjonalność w stylowej formie

 

Zegarek fēnix 3 został zaprojektowany tak, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających sportowców, którzy każdego dnia będą wystawiać go na działanie najtrudniejszych warunków. W rezultacie powstało urządzenie łączące najbardziej zaawansowane funkcje i technologię firmy Garmin z najdoskonalszą formą i wysokiej jakości wykończeniem.

Najbardziej innowacyjnym rozwiązaniem wprowadzonym w zegarku fēnix 3 jest zastosowana przez nas po raz pierwszy antena EXO. Jest to zaawansowany odbiornik satelitarny całkowicie zintegrowany z wykonaną ze stali nierdzewnej ramką ochronną, który jako silna antena pierścieniowa umożliwia odbiór zarówno sygnału GPS, jak i GLONASS.

Duży, kolorowy wyświetlacz Chroma o wysokiej rozdzielczości poprawia jakość wyświetlanego obrazu tarcz analogowych, umożliwiając nadanie zegarkowi klasycznego wyglądu.

Klasyczna okrągła obudowa i ruchome elementy paska zapewniające wyższy komfort.

Grubość wzmocnionej obudowy zegarka wynosi jedynie 15 mm, a jego tylna część została wykonana z niezwykle wytrzymałego włókna węglowego.

 

Jeszcze lepsze wyniki dzięki dokładniejszym statystykom

Zegarek fēnix 3 jest przeznaczony dla sportowców i osób uprawiających różne formy aktywności na wolnym powietrzu i został zaprojektowany tak, aby z nawiązką spełnić ich oczekiwania.

Dzięki szczegółowym danym z wielu uzupełniających się czujników, w jakie wyposażono zegarek fēnix 3, stanowi on wyjątkowe źródło danych dla najbardziej wymagających sportowców. Wbudowany akcelerometr przekazuje dane na temat aktywności w miejscach, gdzie sygnał GPS jest słaby lub niedostępny. Dzięki opartej na sygnale GPS funkcji automatycznej kalibracji wysokościomierza, kompasu i godziny zegarek fēnix 3 zapewnia wysoką dokładność wskazań w każdych warunkach. Opcjonalne czujniki bezprzewodowe w połączeniu z technologią ANT+ pozwalają uzyskiwać dodatkowe dane, takie jak temperatura otoczenia, jak również monitorować dodatkowe parametry, takie jak tętno czy moc pedałowania.

     

PREZENTACJA WIDEO:

SpecyfikacjaWłasności fizyczne i działanie

 • Wymiary fizyczne   51 x 51 x 16 mm
 • Wymiary wyświetlacza, szer. x wys.     30.4 mm
 • Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys.             218x 218 pikseli, kolorowy i odblaskowo-przezroczysty ekran MIP
 • Kolorowy wyświetlacz            
 • Wyświetlacz z trybem odwróconych kolorów       
 • Masa       82 g
 • Bateria    Bateria litowo-jonowa o pojemności 300 mAh
 • Czas działania baterii             Do 50 godzin w trybie UltraTrac, do 16 godzin w trybie treningu, do 6 tygodni w trybie zegarka

Obsługa GPS         

 • GLONASS               
 • Bardzo czuły odbiornik          
 • Wysokościomierz barometryczny          
 • Elektroniczny kompas            
 • Powiadomienia z telefonu (wyświetlanie wiadomości e-mail, SMS-ów i innych powiadomień posparowaniu ze zgodnym telefonem)            
 • Alert wibracyjny    
 • Sterowanie muzyką               
 • Znajdź mój telefon
 • Sterowanie kamerą VIRB       
 • Funkcje zegarka     Aktualny czas (format12-/24-godzinny), kalendarz (dzień/data) i codzienne alarmy

Mapy i pamięć

 • Wbudowana pamięć               32 MB, dostępne 26 MB
 • Waypointy/ulubione/pozycje                1000
 • Trasy       50
 • Wykres śladu          10 000 punktów, 100 zapisanych tras
Funkcje biegowe
 • Funkcja Virtual Pacer™ (porównuje tempo bieżące z docelowym)      
 • Szacowany pułap tlenowy    opcja
 • Asystent odpoczynku            
 • Symulator wyścigu
 • Dynamika biegu     opcja
 • Akcelerometr(oblicza dystans dla aktywności fizycznej w pomieszczeniach bez konieczności używania czujnika na nogę)            
 • Osobiste  rekordy   
Funkcje rowerowe
 • Zgodność z urządzeniem Vector™        
 • Kilka profili rowerów              
 • Rowerowy czujnik prędkości/rytmu       Tak(opcjonalnie)

Funkcje biegowe i rowerowe

 • Czujnik tętna          Tak (opcja)
 • VirtualPartner® (trening z cyfrowym przeciwnikiem)          
 • VirtualRacer™ (konkuruj z swoimi poprzednimi rekordami)
 • Auto Pause®(pauza i wznowienie licznika czasu na podstawie prędkości)        
 • Multi-sport(zmiana trybu sportowego po naciśnięciu jednego przycisku)          
 • Automatyczny trening Multisport (przełączanie między trybami sportowymi za 1 naciśnięciem przycisku)       
 • Zaawansowane ćwiczenia (tworzenie niestandardowych ćwiczeń)     
 • Alert tempa(włącza alarm, gdy tempo różni się od ustawionego)      
 • Trening interwałowy (konfigurowanie interwałów ćwiczeń i odpoczynków)       
 • Obliczanie zużycia kalorii na podstawie tętna       
 • Zliczanie spalonych kalorii      
 • Training Effect (pomiar wpływu aktywności na Twoją wydolność aerobową)    

Funkcje pływackie

 • Swimmetrics (stroke type, stroke count and pool lengths)
 • Rozpoznawanie stylu pływania             
 • Wykrywanie długości basenu               
 • Dystans na otwartym akwenie             
 • Funkcje śledzenia aktywności
 • Licznik kroków        
 • Cel automatyczny (rozpoznaje poziom aktywności użytkownika i wyznacza dzienny cel kroków)     
 • Pasek ruchu(wyświetlany w urządzeniu po ukończeniu aktywności; wystarczy chodzić przez kilka minut, aby go zresetować)     
 • Monitorowanie snu (monitoruje całkowity czas snu oraz fazy ruchu i spokojnego snu)     

Garmin Connect®

 • Zgodność z Garmin Connect™ (społecznością online umożliwiającą analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych)  
 • Automatyczna synchronizacja (automatyczne przesyłanie danych do komputera)           

Dodatkowe            

 •     Obsługa aplikacji Connect IQ™: Tak (tarcze zegarka, pola danych, widgety i aplikacje)
 •     Antena EXO™ (GPS/GLONASS): Tak
 •     Łączność bezprzewodowa: tak
 •     ANT+™: Tak
 •     Bluetooth®: Tak
 •     Ostrzeżenia pogodowe: Tak
 •     UltraTrac: Tak
 •     Obsługa czujnika temperatury tempe™: Tak
 •     TracBack: Tak


Zawartość

 • Zegarek GPS fēnix 3
 • Czujnik tętna HRM Run (wodoszczelność 5ATM)
 • Przewód USB do ładowania i przesyłu danych
 • Zasilacz sieciowy
 • Instrukcja obsługi

Gwarancja


 • Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji
 • Okres gwarancji: 24 miesiące +12 miesięcy (urządzenie) 
 • Koszt wysyłki: do serwisu po stronie Klienta, z serwisu po stronie producenta


Zarówno przed jak i po zakupie możesz liczyć na nasze wsparcie.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu: info@abcgps.pl

Oficjalna pomoc techniczna Garmin: 00 800 441 24 54
Strona pomocy technicznej Garmin: //www.garmin.com/pl/support/

Zaktualizuj sprzęt lub dodaj mapy - pobierz:Opinie Klientów

Napisz opinię

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Porównanie z podobnymi produktami

Polar Grit X Polar Unite
Polar Grit X Polar Unite
od 1899.00 zł
od 699.00 zł
Dane fizyczne
Przeznaczenie Bieganie, Pływanie Bieganie, Pływanie
Dotykowy ekran Tak Tak
Kolorowy ekran Tak Tak
Personalizacja tarczy Tak Tak
Szafirowe szkiełko Nie Nie
Moduł GPS Tak Nie
Czujnik tętna (HR) Na nadgarstku Na nadgarstku
Wersja czujnika tętna Inny czujnik Inny czujnik
Obsługa map Nie Nie
Nawigowanie po trasie Tak -
Odtwarzacz muzyki Nie Nie
Powiadomienia z tel. Tak -
Płatność zegarkiem Nie Nie
Doładowanie solarne Nie Nie
WI-FI Nie -
Wysokościomierz Tak Tak
Kompas Tak Nie
Pulsoksymetr Nie -
Monitor aktywności Tak -
Monitorowanie snu Tak Tak
Interwały Tak -
Asystent odpoczynku Tak -
Pułap tlenowy Nie Nie
Wodoszczelność 10 ATM 3 ATM
Dynamika biegu Tak Nie
Bateria w trybie GPS Powyżej 20h Powyżej 20h
Bateria maksymalnie do 8 dni do 4 dni
Rok wejścia na rynek - 2020

Akcesoria

wróć do góry
Strona korzysta z plików Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Zasady ich wykorzystania są opisane w naszym regulaminie. W każdej chwili możesz wyłączyć Cookies w swojej przeglądarce.

OK, zamknij