Rabat na pierwsze zakupy! %
infolinia: 61 415 27 51 koszyk (0)

Autoryzowany partner

Garmin Cybex Britax Romer

Garmin Fenix 3 Sapphire

Producent: Garmin | Źródło: polska dystrybucja

Multisportowy zegarek z popularnej serii Fenix. Przeznaczony dla wymagajacych użytkowników, sprawdzi się również jak zegarek do codziennego użytku

Otrzymujesz gratis: Opaska odblaskowa 2szt (gr) Plecak turystyczny 10L (gr) Nerka na klucze czarna (gr)

Bezpieczne zakupy Warto kupić na abcgps.pl

Produkt archiwalny

Gratis W skrócie Opis Specyfikacja Zawartość Gwarancja Akcesoria

Gratis

W skrócie

Przeznaczenie Bieganie
Przeznaczenie Golf
Przeznaczenie Triathlon
Dotykowy ekran Nie
Szafirowe szkiełko Tak
Czujnik tętna (HR) Na klatce piersiowej
Obsługa map Nie
Nawigowanie po trasie Tak
Odtwarzacz muzyki Nie
Powiadomienia z tel. Tak
WI-FI Tak
Wysokościomierz Tak
Kompas Tak
Monitor aktywności Tak
Interwały Tak
Asystent odpoczynku Tak
Pułap tlenowy Tak
Wodoszczelność Tak
Dynamika biegu Tak
Bateria w trybie GPS 11h - 16h
Bateria maksymalnie Powyżej 5 tyg.

Opis


Garmin Fenix 3 Sapphire

Sportowy styl i zaawansowane funkcje treningowe

Wymagający sportowcy nie muszą już dokonywać wyboru — Garmin Fenix® 3 to zaawansowany technicznie zegarek sportowy, który jednocześnie może być używany jako tradycyjny zegarek podkreślający aktywny styl życia swojego właściciela. Opracowany przez firmę Garmin zegarek Fenix 3 to najdoskonalsze połączenie najbardziej zaawansowanych funkcji treningów fitness, nawigacji satelitarnej, wytrzymałej i stylowej konstrukcji oraz konfigurowanych przez użytkownika funkcji inteligentnego zegarka.

Nie ma znaczenia, jaką formę aktywności wybierzesz. To jest zegarek dla Ciebie!Zegarek Fenix® 3 Sapphire to połączenie niezwykłych funkcji i doskonałego stylu. Wymagający sportowcy nie muszą już dokonywać wyboru — zegarek Fenix® 3  Sapphire to zaawansowany technicznie zegarek sportowy, który jednocześnie może być używany jako tradycyjny zegarek podkreślający aktywny styl życia swojego właściciela. Zegarek Fenix 3 Sapphire został wyposażony w funkcje do treningów w wielu dyscyplinach, biegów terenowych i nawigacji. Zegarek charakteryzuje się wytrzymałą i solidną konstrukcją uzyskaną dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, a także zapewnia wygodę dzięki inteligentnym funkcjom.Profesjonalny styl, który stawi czoła najtrudniejszym warunkom

Zegarek Fenix 3 Sapphire jest dostępny w pięciu różnych wersjach. Każdy model ma antenę EXO całkowicie wbudowaną w ochronną ramkę stalową, a także niezwykle wytrzymałą, wzmocnioną obudowę z włókna szklanego, która zapewnia większą wytrzymałość. Kolorowy wyświetlacz Chroma o wysokiej rozdzielczości i z podświetleniem LED zapewnia czytelny obraz w każdych warunkach oświetleniowych — nawet w pełnym słońcu. Zegarek fēnix 3 charakteryzuje się klasą wodoszczelności do 100 metrów i może pracować nawet do 50 godzin w trybie oszczędzania baterii UltraTrac™, 20 godzin w trybie GPS i nawet do 3 tygodni w trybie smartwatcha (w zależności od ustawień).

Ćwicz bez ograniczeń

Jako biegacz terenowy otrzymasz kompleksowy zestaw funkcji — od dokładnego pomiaru parametrów podczas biegu po funkcje nawigacyjne ułatwiające orientację poza utartymi szlakami. Fenix 3 obsługuje również system satelitarny GLONASS, zapewniając bardziej niezawodną łączność z satelitami. Co więcej, funkcje automatycznego przełączania pomiędzy biegiem i wspinaczką oraz licznik dystansu wspinaczki doskonale uzupełniają rozbudowaną funkcjonalność zegarka.

 • Automatyczne przełączanie pomiędzy biegiem i wspinaczką -urządzenie automatyczne wykrywa zmiany wysokości i dostosowuje dane wyświetlane na ekranie.
 • Licznik dystansu wspinaczki śledzi całkowity wzrost wysokości podczas wszystkich aktywności.
 • GPS/GLONASS - obsługa dwóch systemów satelitarnych zapewnia większą niezawodność nawiązywania połączeń.
 • Do 50 godz. pracy w trybie UltraTrac- ustawienie GPS włączające i wyłączające łączność w celu wydłużenia czasu pracy baterii pozwala osiągnąć do 50 godzin pracy.


Zadbaj o maksymalną pewność siebie podczas eksploracji

Zegarek sportowy Fenix 3 to rozwiązanie opracowane z myślą o poszukiwaczach przygód, odkrywcach i alpinistach — gwarantujące najwyższą pewność siebie i bezpieczeństwo podczas osiągania celów i pokonywania trudnych warunków otoczenia. Zegarek Fenix 3 oferuje podstawowy zestaw narzędzi nawigacyjnych w postaci wysokościomierza, barometru i kompasu, jak również najdoskonalszą technologię nawigacji satelitarnej — GPS i GLONASS — zapewniającą najwyższy poziom dokładności.

 • Zapis ścieżki - pozwala na rejestrowanie trasy z użyciem nawigacji GPS w celu dokonania jej późniejszego przeglądu.
 • TracBack® pozwala na powrót do punktu startowego - pozwala odwrócić pokonaną ścieżkę, aby pokierować użytkownika do punktu początkowego.
 • Automatyczna kalibracja kompasu i wysokościomierza - dokonuje pomiaru zmian pogody i ciśnienia atmosferycznego dla bieżącej wysokości.
 • Funkcja LiveTrack dzięki Garmin Connect społecznościowej platformie dla aktywnych - pozwala innym osobom śledzić Twoją aktywność dzięki aplikacji Garmin Connect Mobile zainstalowanej na smartfonie.Biegaj wydajniej dzięki zaawansowanym funkcjom treningowym

Zegarek Garmin Fenix 3 oferuje zestaw funkcji treningowych przeznaczonych dla biegaczy — tak zaawansowanych, że trening odbywa się niczym pod okiem osobistego trenera. Po połączeniu z czujnikiem HRM-Run zegarek Fenix 3 dostarcza wiedzy na temat formy biegacza, wyświetlając w czasie rzeczywistym informacje, takie jak bilans i czas kontaktu z podłożem, ruch pionowy oraz długość kroku1. Co więcej, dzięki funkcji pomiaru parametrów fizjologicznych zegarek Fenix 3 może dostarczać informacji na temat natężenia wysiłku2, przygotowania wydolnościowego2 oraz progu mleczanowego2.

1. W przypadku użycia w połączeniu z czujnikiem HRM-Run (dołączany do wybranych modeli lub do nabycia osobno).

2. W przypadku użycia w połączeniu z czujnikiem tętna (dołączany do wybranych modeli lub do nabycia osobno). • Stosunek ruchu pionowego do ruchu poziomego - mierzy nieefektywny ruch, tj. „podskakiwanie” tułowia w czasie biegu (w centymetrach).
 • Bilans i czas kontaktu z podłożem - łączny czas kontaktu stóp z podłożem w czasie biegu (w milisekundach).
 • Rytm - całkowita liczba kroków (prawej i lewej stopy) na minutę. Emituje sygnały dźwiękowe wskazujące docelowy rytm.
 • Długość kroku - pomaga określić optymalne tempo poprzez pomiar odległości pomiędzy poszczególnymi krokami.
 • Natężenie wysiłku - mierzy zmienność tętna, gdy użytkownik stoi w miejscu, aby ocenić natężenie wysiłku. Im niższa wartość, tym mniejsze natężenie wysiłku.
 • Przygotowanie wydolnościowe - umożliwia porównanie kondycji mierzonej podczas treningu z ogólnym poziomem kondycji po 16–20 minutach biegu.
 • Próg mleczanowy analizuje tempo i tętno, aby obliczyć poziom zmęczenia, przy którym serce i inne mięśnie zaczynają wytwarzać kwas mlekowy.Uzyskaj szersze możliwości bez zmiany zegarka

Triatloniści korzystający z zegarka Fenix 3 mogą korzystać z zaawansowanych funkcji zwiększających możliwości treningu i rywalizacji — zarówno w wodzie, jak i na lądzie. Urządzenie udostępnia funkcje pomiaru dynamiki biegu, kontroli odpoczynku, pomiaru pułapu tlenowego i pomiaru mocy (w czasie jazdy na rowerze) oraz pomiaru wskaźników i rejestrowania ruchów w czasie pływania — zarówno na basenie, jak i na otwartych wodach. Z funkcji tych można korzystać nawet w zamkniętych pomieszczeniach.

 • Dynamika biegu = dostarcza w czasie rzeczywistym informacji na temat rytmu, ruchu pionowego i czasu kontaktu z podłożem.

 • Kontrola odpoczynku - po sparowaniu z czujnikiem HRM dostarcza w czasie rzeczywistym informacji na temat odpoczynku — w ciągu kilku minut od zakończenia treningu.

 • Pułap tlenowy - pozwala oszacować maksymalną zdolność organizmu do transportowania i wchłaniania tlenu w czasie ćwiczenia.

 • Obsługa czujników HRM-Tri i HRM-Swim - zgodne czujniki tętna przeznaczone do treningów pływackich. Przesyłają wszystkie dane po opuszczeniu wody.

 • Obsługa rowerowych mierników mocy -pozwala na wyświetlanie informacji na temat rytmu i mocy pobieranych z czujnika Vector.

 • Pomiar wskaźników i rejestrowanie ruchów w czasie pływania - wyświetla szczegółowe dane pomiarowe na temat pływania — w tym przebyty dystans, tempo, liczbę i tempo ruchów oraz wynik SWOLF.Niezwykła funkcjonalność w stylowej formie:

 • Antena EXO™ ze stali nierdzewnej z odbiornikiem satelitarnym GPS/GLONASS zapewnia szybkie wyszukanie satelitów i dokładność
 • 1,2-calowy, kolorowy wyświetlacz Chroma™, czytelny nawet w pełnym słońcu oraz wypukłe szkiełko szafirowe odporne na zarysowania.
 • Przeznaczony do użycia w wielu dyscyplinach sportowych dzięki profilom użytkownika, na przykład do biegów terenowych, wędrówek, dyscyplin narciarskich i wielu innych
 • Zaawansowane funkcje treningów, takie jak pułap tlenowy, asystent odpoczynku oraz typowe funkcje nawigacyjne firmy Garmin, takie jak TracBack¹
 • Inteligentne funkcje, takie jak powiadomienia z telefonu i pełna obsługa aplikacji Connect IQ™ pozwalają na pełną personalizację
Orientuj się w terenie

Zegarek Fenix 3 Sapphire zapewnia kompletny zestaw funkcji nawigacyjnych i monitorujących, które wspomagają użytkownika na utartych szlakach oraz poza nimi. Zegarek Fenix 3 zapisuje wykres śladu GPS, tworząc “elektroniczną ścieżkę śladu” podczas ruchu użytkownika. Umożliwia także oznaczanie pozycji, takich jak linia startu/mety, punkt kontrolny czy obozowisko lub miejsce zaparkowania samochodu, a także innych punktów szczególnych. Dzięki zegarkowi Fenix 3 możesz tworzyć i śledzić kursy, zaznaczyć do 1000 pozycji i do nich nawigować. Planuj podróże i udostępniaj przygody znajomym i rodzinie, korzystając z darmowej aplikacji komputerowej BaseCamp™ firmy Garmin.


Dla wymagających biegaczy

Zegarek Fenix 3 Sapphire został wyposażony w najnowocześniejsze funkcje opracowane przez firmę Garmin. W połączeniu z czujnikiem tętna (dołączony do pakietu Performer) zapewnia statystyki dotyczące formy i kondycji. Pierwszą z nich jest funkcja pułapu tlenowego, informująca o szacunkowej aktualnej kondycji w oparciu o wydajność i dane o tętnie. Ponadto w oparciu o dane na temat pułapu tlenowego urządzenie fēnix 3  Sapphire potrafi oszacować czas ukończenia biegu.Po zakończonym treningu funkcja asystenta odpoczynku podpowiada, jak długo należy odpoczywać przed rozpoczęciem kolejnej aktywności¹. Pozostałe pomiary kondycji to m.in. funkcja asystenta odpoczynku, która obejmuje czas odpoczynku i kontrolę odpoczynku, a dodatkowo funkcja symulatora wyścigu pozwala oszacować idealny czas ukończenia wyścigu na podstawie aktualnego szacowanego pułapu tlenowego. Wszystkie te funkcje mają za zadanie zapewniać motywację do treningu i osiągania jak najlepszych wyników.

Na podstawie danych z czujników zegarek Fenix 3  Sapphire przekazuje też szczegółowe informacje o bieżącej formie, umożliwiając korzystanie z szeregu zaawansowanych funkcji dynamiki biegu. W połączeniu z czujnikiem tętna HRM-Run¹ (dołączony do pakietu Performer), model fēnix 3  Sapphire zgłasza wartości dotyczące rytmu, odchylenia pionowego i czasu kontaktu z podłożem, czyli informacje na temat dynamiki biegu. Te dane pokazują aktualną efektywność biegania, czyli informacje, które można wykorzystać do poprawy wydajności z upływem czasu.Informacje o wzniesieniach

Aby zaspokoić wyjątkowe potrzeby biegaczy terenowych, zegarek fēnix 3  Sapphire oferuje specjalny profil. Nowe funkcje to automatyczne przełączanie między najistotniejszymi danymi podczas biegu po płaskim terenie i pod górę, jak również uzupełnia informacje związane ze wzniesieniami (szczegóły dotyczące efektywności oraz prędkość pionowa). Najbardziej wymagających biegaczy terenowych ucieszy wydłużony czas pracy baterii w trybie UltraTrac oraz opcja zasilania zegarka przy pomocy zewnętrznego źródła energii.Trenuj rożne dyscypliny sportu

Zegarek Fenix 3  Sapphire jest przydatny nie tylko podczas biegania. Specjalne funkcje pomagają również podczas jazdy na rowerze, pływania, triatlonu, treningu w pomieszczeniach i jazdy na nartach. Podobnie jak w przypadku modelu Garmin Swim™, zegarek fēnix 3  Sapphire monitoruje dystans, tempo, liczbę ruchów itp. Wystarczy wprowadzić w zegarku fēnix 3  Sapphire rozmiar basenu i rozpocząć trening. Tryb Skiboarding ułatwia dostęp m.in. do informacji o prędkości, dystans i różnicy wzniesień, a także do automatycznego licznika zjazdów (z funkcją automatycznej pauzy na czas jazdy wyciągiem). Zegarek fēnix 3  Sapphire może nawet posłużyć jako pilot zdalnego sterowania z możliwością obsługi w rękawiczkach, który za pośrednictwem interfejsu ANT+® może kontrolować kamery sportowe VIRB®.Nawigacja podczas jazdy

Zegarek Fenix 3  Sapphire zapewnia kompletny zestaw funkcji nawigacyjnych i monitorujących, które wspomagają użytkownika na utartych szlakach oraz poza nimi. Urządzenie Fenix 3  Sapphire zapisuje wykres śladu GPS, tworząc elektroniczną ścieżkę śladu, gdy idziesz, a funkcja TracBack wskazuje drogę z powrotem do punktu startowego, jeśli zgubisz drogę. Umożliwia także oznaczanie pozycji, takich jak linia startu/mety, punkt kontrolny czy obozowisko lub miejsce zaparkowania samochodu, a także innych punktów szczególnych.

Dzięki zegarkowi fēnix 3 Sapphire  możesz tworzyć i śledzić kursy, zaznaczyć do 1000 pozycji i do nich nawigować. Planuj podróże i udostępniaj przygody znajomym i rodzinie, korzystając z darmowej aplikacji komputerowej BaseCamp™ firmy Garmin. Zegarek Fenix 3  Sapphire jest wyposażony w technologie ANT+ i Bluetooth®3 Smart umożliwiające bezprzewodowe udostępnianie pozycji, tras i skrzynek.

Zegarek Fenix 3  Sapphire jest wyposażony w technologie ANT+ i Bluetooth®3 Smart umożliwiające bezprzewodowe udostępnianie pozycji, tras i skrzynek.


Pomiar wydajności na wiele sposobów podczas uprawiania różnych dyscyplin sportu

Zegarek Fenix 3 Sapphire powstał z myślą o sportowcach, którzy chcą mierzyć swoją wydajność w różnych dyscyplinach. To zegarek nie tylko do biegania, lecz także do innych dyscyplin, takich jak treningi pływackie, narciarstwo, sporty wioślarskie, w tym pływanie z wiosłem na desce, a nawet golf. Podczas treningów pływackich zegarek Fenix 3 mierzy dystans, tempo, liczbę ruchów i inne parametry. W trybie nart/deski zegarek monitoruje całodzienną aktywność, zapewniając pomiar prędkości, dystansu i różnicy wzniesień oraz dostęp do automatycznego licznika zjazdów (z funkcją Auto Pause na czas jazdy wyciągiem) itp., a wszystkie te dane są zawsze na wyciągnięcie ręki. Zegarek Fenix 3 zapewnia wioślarzom szczegółowe dane, takie jak liczba, tempo, a nawet efektywność ruchów, wykorzystując podczas treningów funkcję Virtual Partner. Tryb golfowy zapewnia informacje o odległości do przedniej, środkowej oraz tylnej części greenów w przypadku każdego pola golfowego pobranego z serwisu Garmin Connect™. Zegarek Fenix 3 może nawet posłużyć jako pilot zdalnego sterowania z możliwością obsługi w rękawiczkach, który za pośrednictwem interfejsu ANT+® może kontrolować kamery sportowe VIRB®.Więcej niż czujniki ABC

Zegarek Fenix 3  Sapphire jest wyposażony w wysokościomierz barometryczny i 3-osiowy kompas elektroniczny. Urządzenie automatycznie kalibruje te czujniki, wykorzystując odbiornik GPS, by dostarczać jak najdokładniejszych informacji.

Wbudowany wysokościomierz zapewnia dane o wzniosach i spadkach pozwalające dokładnie śledzić zmiany wysokości, natomiast barometr pomaga przewidywać zmiany pogody na podstawie wyświetlanych krótkoterminowych zmian ciśnienia powietrza. 3-osiowy elektroniczny kompas stale określa Twój kierunek i to, czy jesteś w ruchu, czy nie. Aby uzyskać dokładne pomiary temperatury, sparuj zegarek fēnix 3  Sapphire z zewnętrznym czujnikiem temperatury tempe™.

Zegarek Fenix 3  Sapphire automatycznie kalibruje wysokościomierz, barometr i kompas z wykorzystaniem odbiornika GPS, a także ustala czas w oparciu o lokalizację. Aby uzyskać bardzo dokładny odczyt temperatury, można sparować zegarek z zewnętrznym czujnikiem temperatury tempe™.Własne aplikacje i tarcze zegarka

Można pobrać darmowe elementy ze strony Connect IQ, aby nadać zegarkowi fēnix 3 osobisty charakter. Można spersonalizować tarczę zegarka, dodać pola danych oraz pobrać aplikacje i widżety, które pozwalają na szybki odczyt informacji.Bądź na bieżąco

Zegarek fēnix 3  Sapphire to inteligentne urządzenie, które zapewnia stały kontakt ze światem dzięki funkcji powiadomień z telefonu wyświetlanych w zegarku² oraz funkcji punktu hotspot Wi-Fi, która na bieżąco przesyła dane aktywności do serwisu Garmin Connect™. Jeśli sobie tego życzysz, urządzenie może nawet informować rodzinę i znajomych o Twojej bieżącej pozycji za pomocą funkcji LiveTrack².

Zegarek fēnix 3  Sapphire może zapewniać jeszcze więcej informacji w przypadku połączenia go z jednym z wielu opcjonalnych czujników Garmin ANT+, takich jak czujnik mocy pedałowania Vector®, czujnik temperatury tempe™, czujnik tętna i efektywności biegania HRM-Run i wielu innych rodzajów czujników.¹Czujniki tętna i urządzenia HRM-Run są sprzedawane osobno.
²Telefon musi obsługiwać technologię Bluetooth Smart. Zgodność można sprawdzić na stronie Garmin.com/BLE.

3Znak i logo Bluetooth stanowią własność firmy Bluetooth SIG, Inc., a używanie ich przez firmę Garmin podlega warunkom licencji.PREZENTACJA WIDEO:Specyfikacja

Własności fizyczne i działanie

 • Wymiary fizyczne: 51,5 x 51,5 x 16,0 mm
 • Wymiary wyświetlacza, szer. x wys.: przekątna 30,4 mm
 • Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys.: 218 × 218 pikseli, kolorowy i odblaskowo-przezroczysty ekran MIP ze szkiełkiem szafirowym
 • Kolorowy wyświetlacz: Wyświetlacz z trybem odwróconych kolorów
 • Klasa wodoszczelności: 10 ATM
 • Obsługa GPS: GLONASS
 • Bardzo czuły odbiornik
 • Wysokościomierz barometryczny
 • Elektroniczny kompas
 • Powiadomienia z telefonu (wyświetlanie wiadomości e-mail, SMS-ów i innych powiadomień po sparowaniu ze zgodnym telefonem)
 • Alert wibracyjny
 • Sterowanie muzyką
 • Znajdź mój telefon
 • Sterowanie kamerą VIRB
Masa:
 • Tytanowy,pasek tytanowy: 136 g (4,8 uncji); Tytanowy, pasek silikonowy: 79,4 g (2,8 uncji)
 • Szary, pasek skórzany:85 g (3,0 uncje)
 • Czarny, pasek nylonowy:79,4 g(2,8 uncji)
 • Inne: ze wszystkimi połączeniami, 186 g(6,56 uncji); Z gumowymi paskami: 85 g (3,0 uncje)
Bateria
 • Bateria litowo-jonowa o pojemności 300 mAh
 • Czas działania baterii: Do 50 godzin w trybie UltraTrac, do 20 godzin w trybie treningu z GPS; do 6 tygodni w trybie zegarka
Funkcje zegarka
 • Aktualny czas (format 12-/24-godzinny),
 • kalendarz (dzień/data),
 • Codzienne alarmy,
 • Stoper,
 • Minutnik,
 • Alerty wschodu i zachodu słońca

Mapy i pamięć

 • Podgląd pola (szczegółowy podgląd kolejnych dołków)
 • Wbudowana pamięć: 32 MB, dostępne 23 MB
 • Własne punkty POI (możliwość dodawania punktów szczególnych)
 • Waypointy/ulubione/pozycje:1000
 • Trasy:30
Funkcje biegowe:

 • FunkcjaVirtual Pacer™ (porównuje tempo bieżące z docelowym)
 • Szacowany pułap tlenowy
 • Asystent odpoczynku
 • Symulator wyścigu
 • Dynamika biegu
 • Akcelerometr (oblicza dystans dla aktywności fizycznej w pomieszczeniach bez konieczności używania czujnika na nogę)
 • Osobiste rekordy

Funkcje rowerowe:

 • Zgodność z urządzeniem Vector™
 • Kilka profili rowerów
 • Rowerowy czujnik prędkości/rytmu

Funkcje biegowe i rowerowe:

 • Czujnik tętna: Tak (niektóre wersje)
 • Virtual Partner® (trening z cyfrowym przeciwnikiem)
 • Virtual Racer™ (konkuruj z swoimi poprzednimi rekordami)
 • Auto Pause® (pauza i wznowienie licznika czasu na podstawie prędkości)
 • Automatyczny trening Multisport (przełączanie między trybami sportowymi za 1naciśnięciem przycisku)
 • Zaawansowane ćwiczenia (tworzenie niestandardowych ćwiczeń)
 • Alert tempa (włącza alarm, gdy tempo różni się od ustawionego)
 • Trening interwałowy (konfigurowanie interwałów ćwiczeń i odpoczynków)
 • Obliczanie zużycia kalorii na podstawie tętna
 • Zliczanie spalonych kalorii
 • Training Effect (pomiar wpływu aktywności na Twoją wydolność aerobową)

Funkcje pływackie

 • Dane dotyczące pływania w basenie (długości, dystans, tempo, liczba i częstotliwość ruchów, kalorie)
 • Identyfikacja stylu pływackiego (np. styl dowolny)
 • Dane dotyczące pływania w otwartym akwenie (dystans, tempo, liczba i częstotliwość ruchów, kalorie)
 • Treningi pływackie

Funkcje golfowe

 • Pomiar dystansu uderzenia (oblicza dokładny dystans dla uderzeń wykonanych na polu)
 • Odległość do początku, środka i końca greenów
 • Odległość do lay-upów/doglegów
 • Cyfrowa karta wyników: Tak

Funkcje dla zajęć na powietrzu

 • Kalendarz myśliwski/wędkarski
 • Informacje o położeniu słońca i księżyca
 • Pomiar powierzchni

Funkcje śledzenia aktywności

 • Licznik kroków: Cel automatyczny (rozpoznaje poziom aktywności użytkownika i wyznacza dzienny cel kroków)
 • Pasek ruchu (wyświetlany w urządzeniu po ukończeniu aktywności;wystarczy chodzić przez kilka minut, aby go zresetować)
 • Monitorowanie snu (monitoruje całkowity czas snu oraz fazy ruchu i spokojnego snu)

Garmin Connect®

 • Zgodność z Garmin Connect™ (społecznością online umożliwiającą analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych)
 • Automatyczna synchronizacja (automatyczne przesyłanie danych do komputera)

Dodatkowe

 • Obsługa aplikacji Connect IQ™: Tak (tarcze zegarka, pola danych, widżety i aplikacje)
 • Antena EXO™ (GPS/GLONASS): Tak
 • Sieć Wi-Fi®: tak
 • ANT+®: tak
 • Bluetooth® 4.0 LE: Tak
 • Ostrzeżenia pogodowe: Tak
 • UltraTrac: Tak
 • Obsługa czujnika temperatury tempe™: Tak
 • TracBack: Tak
 • Funkcje narciarskie: Tak
 • Pomiary fizjologiczne: tak
 • SUP (pływanie na desce z wiosłem)/ wioślarstwo: tak

Zawartość


Szary metalowy ze skórzanym paskiem (Sapphire Gray/Leather strap)

 • Zegarek fēnix 3 Sapphire ze skórzanym paskiem
 • Nylonowy pasek
 • Kabel USB/do ładowania
 • Zasilacz sieciowy z wtyczką
 • Dokumentacja

Szary metalowy z metalowym paskiem (Sapphire Gray/Metal band)

 • Szary zegarek fēnix 3 Sapphire z metalowym paskiem
 • Czarny gumowy pasek do zegarka (w zestawie narzędzia do zdejmowania paska)
 • Przewód USB do ładowania i przesyłu danych
 • Zasilacz sieciowy
 • Skrócony podręcznik użytkownika

Zegarek w kolorze różowego złota z białym paskiem (Sapphire Rose Gold/White band)

 • Zegarek fēnix 3 Sapphire w kolorze różowego złota z białym paskiem
 • Przewód USB do ładowania i przesyłu danych
 • Zasilacz sieciowy
 • Skrócony podręcznik użytkownika

Zegarek w kolorze srebrnym ze skórzanym paskiem (Sapphire Silver/Leather band)

 • Srebrny zegarek fēnix 3 Sapphire ze skórzanym paskiem
 • Czarny gumowy pasek do zegarka (w zestawie narzędzia do zdejmowania paska)
 • Przewód USB do ładowania i przesyłu danych
 • Zasilacz sieciowy
 • Skrócony podręcznik użytkownika
Tytanowy z tytanowym paskiem (Sapphire Titanium)
 • Zegarek fēnix 3 Sapphire z tytanowym paskiem
 • Czarny silikonowy pasek do zegarka (w zestawie narzędzia do zdejmowania paska)
 • Kabel USB/do ładowania
 • Zasilacz sieciowy z wtyczką
 • Dokumentacja

Gwarancja


 • Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji
 • Okres gwarancji: 24 miesiące standardowej gwarancji +12 miesięcy dodatkowej gwarancji na urządzenie udzielane przez naszą firmę. Łącznie 36 miesięcy gwarancji krajowej na urządzenie. 
 • Koszt wysyłki: do serwisu po stronie Klienta, z serwisu po stronie producenta

Zarówno przed jak i po zakupie możesz liczyć na nasze wsparcie.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu: info@abcgps.pl

Oficjalna pomoc techniczna Garmin: 00 800 441 24 54
Strona pomocy technicznej Garmin: //www.garmin.com/pl/support/

Zaktualizuj sprzęt lub dodaj mapy - pobierz:

Opinie Klientów

Napisz opinię

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Akcesoria

wróć do góry
Strona korzysta z plików Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Zasady ich wykorzystania są opisane w naszym regulaminie. W każdej chwili możesz wyłączyć Cookies w swojej przeglądarce.

OK, zamknij