Rabat na pierwsze zakupy! %
infolinia: 61 415 27 51 koszyk (0)

Autoryzowany partner

Garmin Cybex Britax Romer

Garmin Alpha 100 z obrożą T5 Mini [010-01486-D3]

Produkt archiwalny

Gratis W skrócie Opis Mapy Specyfikacja Zawartość Gwarancja

Gratis

W skrócie

Czas pracy Do 20 godz.
Pamięć 8 gb
Dotykowy wyświetlacz Tak
Ilość psów do 20
Mapa topograficzna Tak
Obsługa obroży T5 Tak
Obsługa obroży TT15 Tak
Częstotliwość odświeżania pozycji psa co 2,5 sek.
Funkcja szkolenia psa (wibracja, dźwięk, stymulacja) Tak
Wirtualne ogrodzenie Tak
Zasięg 6,5km
Waga 448g
Światła sygnalizacyjne LED Tak
Odbiornik GPS/GLONASS Tak
Identyfikacja szczekania Nie

Opis

3 lata gwarancji
WAŻNE INFORMACJE

WAŻNE INFORMACJE

Przy składaniu zamówienia uprzejmie prosimy o podanie numeru PESEL lub NIP - jest to niezbędne do realizacji zamówienia - podpisania umowy (więcej informacji poniżej).

Urządzenia dla psów marki Garmin działają na częstoliwości radiowej 154,400 Mhz. Korzystanie z tego pasma na terenie Polski wymaga stosownego pozwolenia. Z tego powodu przy zakupie urządzenia klient zobowiązany jest podpisać umowę na wykorzystanie pasma 154,40 MHz.

Do towaru zakupionego drogą internetową dołączamy wspomnianą umowę, o której podpisanie poprosi kurier. Od momentu otrzymania przez nas podpisanych dokumentów, użytkowanie urządzenia na obszarze RP jest legane.

Szczegółowe informacje: //www8.garmin.com/astro-legal/#Polish

ALPHA 100

ALPHA 100:

Zaawansowane śledzenie psów — więcej psów, większa kontrola i większe bezpieczeństwo

 • Śledzi do 20 psów lub partnerów na polowaniu w promieniu 14 km (T5) lub 6,5 km (T5 Mini)
 • Większa kontrola — urządzenia T5 i T5 Mini pozwalają na używanie wirtualnych ogrodzeń, otrzymywanie ostrzeżeń o wyjściu poza promień oraz przesyłanie sygnałów dźwięku i wibracji do psa
 • Urządzenie dla psa T5 Mini jest o 30% mniejsze i o 25% lżejsze niż zwykłe urządzenie dla psa T5
 • Elektroniczny kompas
 • Wysokościomierz barometryczny
 • Zgłaszanie pozycji innym myśliwym z możliwością przysłania wstępie ustawionych wiadomości
 • Zwiększone bezpieczeństwo — można zdalnie włączyć diody LED urządzeń T5 i T5 Mini lub zadzwonić do innych myśliwych, korzystając z alarmu w razie niebezpieczeństwa
 • Intuicyjne użytkowanie — jasny wyświetlacz dotykowy o przekątnej 7,6 cm, który można obsługiwać w rękawiczkach
 • Zainstalowana zawartość — turystyczna mapa Europy i roczna subskrypcja zdjęć satelitarnych BirdsEye
ALPHA 100 przy pasku

Alpha 100 jest niezawodnym narzędziem, które pozwala najlepiej wykorzystać psy myśliwskie. Zwiększa możliwości systemów śledzenia firmy Garmin dodając funkcje zapewniające większą kontrolę nad psem. Urządzenie Alpha jest łatwe w obsłudze i umożliwia śledzenie psów w terenie, w promieniu do 6,5 km, dostarczając dane o ich dokładnej pozycji co 2,5 sekundy.

Alpha pozwala także śledzić pozycję innych myśliwych i wysyłać im uprzednio zdefiniowane wiadomości na ich urządzenia Alpha.

Korzystając z wielu urządzeń podręcznych Alpha 100 i urządzeń dla psów T5, można określić dokładną pozycję maks. 20 psów lub myśliwych, nawet tych poza zasięgiem wzroku, oraz wyświetlić dane na dużym ekranie dotykowym przystosowanym do obsługi w rękawicach. Urządzenie Alpha 100 jest wyposażone w fabrycznie załadowaną turystyczną mapę Europy, dzięki czemu będziesz znać swoją okolicę.

Nowa klasa śledzenia

Nowa klasa śledzenia

Dokładne śledzenie prędkości, odległości pokonanej przez każdego psa i kierunku, w jakim się poruszał. Dodatkowo można otrzymywać powiadomienia o aktualnym stanie psa, np. o tym, że „wystawia zwierzynę”. Jedno urządzenie Alpha 100 może śledzić maksymalnie 20 psów lub innych myśliwych w promieniu 14,5 km (T5) lub 6,5 km (T5 Mini) za pomocą sygnałów odbieranych z dodatkowych urządzeń poręcznych Alpha 100 i urządzeń dla psów T5 Mini i T5 (każde do nabycia osobno). Dzięki aktualizacjom co 2,5 sekundy urządzenie Alpha 100 pozwala zachować ścisłą kontrolę nad psami. Zamontowana na górze urządzenia T5 i T5 Mini antena systemu GPS/GLONASS umożliwia szybkie i niezawodne ustalanie pozycji za pomocą satelitów i zapewnia dużą dokładność śledzenia, nawet w trudnych warunkach. Urządzenie Alpha 100 jest wyposażone w fabrycznie zainstalowaną rekreacyjną mapę Europy, dzięki czemu będziesz znać otaczający teren. Ponadto bezpłatna roczna subskrypcja usługi obrazów satelitarnych BirdsEye1 pozwala uzyskać rzeczywisty widok terenu, w tym dróg, jezior, rzek i strumieni, lasów i wielu innych obiektów.

Jeżeli korzystasz z pojazdu, aby śledzić i odnajdować psy, urządzenie do śledzenia psów Garmin DriveTrack™ 70LM oraz urządzenie nawigacyjne GPS (do nabycia osobno) to rozwiązania, dzięki którym zyskasz czytelny obraz sytuacji. 7-calowy wyświetlacz z ruchomą mapą pokazuje pozycję psów na konturowej mapie rekreacyjnej lub obrazie z satelity. Dodatkowo podpowiedzi z nawigacji ułatwią Ci ustalenie aktualnej lokalizacji zwierząt.

Zachowaj kontrolę, nawet jeśli psy znajdują się poza zasięgiem wzroku

Zachowaj kontrolę, nawet jeśli psy znajdują się poza zasięgiem wzroku

Urządzenie Alpha 100 zapewnia najlepszy możliwy nadzór w czasie polowania. Pozwala kontrolować psy, nawet jeśli znajdują się poza zasięgiem wzroku. Funkcja wirtualnego ogrodzenia i alerty promienia zapewniają kontrolę nad psem i informują użytkownika, gdy pies opuści lub wejdzie na określony obszar. Korzystając z urządzenia Alpha, można nawet komunikować się z psem za pomocą wibracji i sygnałów akustycznych emitowanych przez urządzenie dla psa T5 lub T5 Mini. W ten sposób można zdalnie wydawać polecenia dobrze wyszkolonym psom.

Aby jak najlepiej wykorzystać czas działania baterii urządzenia T5 lub T5 Mini, można zmieniać częstotliwość aktualizacji jego pozycji za pomocą urządzenia Alpha i szybko wprowadzać zmiany, dopasowując się do zmieniających się warunków. Korzystając z urządzenia Alpha w trybie BaseStation i aplikacji BaseCamp (darmowego oprogramowania do planowania wycieczek firmy Garmin), można wygodnie śledzić psy i innych myśliwych na ekranie tabletu lub laptopa. Dodatkową funkcją jest możliwość włączania i wyłączania zainstalowanej na psie kamery sportowej VIRB za pomocą urządzenia podręcznego Alpha i za pośrednictwem urządzenia dla psa T5 lub T5 Mini.

Zwiększone bezpieczeństwo

Zwiększone bezpieczeństwo

Skonfigurowanie wirtualnych ogrodzeń podczas przygotowania do polowania ułatwia kontrolowanie, czy pies nie znajduje się za blisko niebezpiecznych obszarów, np. dróg czy klifów. Korzystając z funkcji wirtualnego ogrodzenia, można określić zabronione obszary i skonfigurować alerty informujące o tym, że pies znalazł się blisko jednego z nich. Jeśli pies zbliży się do drogi, można zdalnie włączyć jasno świecące diody LED, które sprawią, że pies będzie lepiej widoczny. Urządzenie T5 lub TT15 może działać także w trybie ratunkowym, w którym radio automatycznie zmniejsza częstotliwość aktualizacji, jeśli poziom naładowania baterii spadnie poniżej 25%. Dzięki temu zyskujemy 12 dodatkowych godzin na poszukiwanie zaginionego psa. W przypadku niebezpieczeństwa możesz wysłać do wszystkich podłączonych urządzeń Alpha alert ratunkowy wskazujący Twoją pozycję, co pozwoli innym osobom w grupie na natychmiastowe ustalenie drogi do Ciebie.

Zaplanuj kolejne polowanie

Zorganizuj następne polowanie dzięki darmowemu oprogramowaniu do planowania wycieczek BaseCamp firmy Garmin, które pozwala wyświetlać i porządkować mapy, punkty, trasy i ślady. Oprogramowanie BaseCamp wyświetla na ekranie komputera mapy topograficzne w widoku 2D lub 3D wraz z poziomicami terenu i profilami wysokości. W połączeniu z subskrypcją obrazów satelitarnych BirdsEye umożliwia ono przesyłanie praktycznie nieograniczonej liczby zdjęć satelitarnych do urządzenia.

Wytrzymałe i solidne

Urządzenia firmy Garmin są znane z solidnej konstrukcji dostosowanej do użytku na powietrzu, a urządzenie Alpha jest tego znakomitym przykładem. Urządzenie Alpha jest wyposażone w kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 7,6 cm, przystosowany do obsługi w rękawicach i bardzo czytelny w każdych warunkach oświetleniowych, a jego trwała obudowa jest odporna na przypadkowe zanurzenie w wodzie (IPX7).

Urządzenia T5 i TT15 są jeszcze trwalsze, a materiały, z których są wykonane, spełniają surowe wymagania dotyczące obroży noszonych przez psy myśliwskie. Urządzenie dla psa jest wodoodporne do głębokości 10 m (ciśnienie 1 atm)2 i wyposażone w bardzo trwałą stalową antenę VHF z oplotem, co umożliwia bezpieczne używanie nawet wśród bujnej roślinności.

Wytrzymałe i solidne
Zaawansowane śledzenie

Zaawansowane śledzenie

Śledzenie do 20 psów. Na ekranie kompasu wyświetlane są szczegółowe dane dotyczące prędkości, kierunku ruchu i odległości od wybranych psów.

Czytelne statystyki dotyczące psów

Czytelne statystyki dotyczące psów

Wyświetlaj na jednym ekranie wszystkie potrzebne informacje, takie jak stan psa (w ruchu lub wystawia/zagania), odległość od urządzenia Alpha, całkowity przebyty dystans, prędkość i częstotliwość aktualizacji.

Z dala od zagrożeń

Z dala od zagrożeń

Nie czekaj, aż pies zgubi się lub znajdzie się w niebezpieczeństwie. Określ na mapie wirtualne granice i otrzymuj ostrzeżenia, gdy pies zabłądzi poza wirtualnym ogrodzeniem, aby móc natychmiast go przywołać.

Znaj otaczający teren

Znaj otaczający teren

Możesz śledzić swoje psy w oparciu o ich położenie, korzystając z obrazów satelitarnych BirdsEye. Są to bardzo dokładne zdjęcia lotnicze ze znacznikami geograficznymi, które zapewniają realistyczny widok dróg, parkingów budynków i terenu, w tym zarysu linii drzew, jezior, rzek i strumieni z lotu ptaka. Obrazy stanowią doskonałe uzupełnienie kompleksowej mapy rekreacyjnej w urządzeniu Alpha.

Lepsza kontrola

Nawiąż kontakt ze swoim psem i „mów” do niego używając wibracji. Dobrze wyszkolony pies może być zdalnie kierowany i przywoływany dzięki nowej funkcji

Lepsza kontrola

Śledź ruchy znajomych

Wiedz, gdzie znajdują się inni myśliwi z grupy. Można ustawić urządzenie Alpha w taki sposób, aby wyświetlane były nie tylko psy, ale także inni myśliwi korzystający z urządzeń Alpha (maks. 20 urządzeń Alpha lub urządzeń dla psów; brak zgodności z urządzeniami Astro).

Liczba psów

Liczba psów

Pojedyncze urządzenie Alpha 100 umożliwia śledzenie maksymalnie do 20 psów. Możesz także sparować ze swoim urządzeniem inne urządzenie Garmin (Alpha/T5/TT10/TT15) aby otrzymywać informacje o psach nie tylko z Twojej grupy.

 Ekran

Ekran

Kolorowy dotykowy ekran z możliwością obsługi w rękawiczkach. Przekątna 7,6 cm, rozdzielczość 240 x 400.

Wodoszczelność

Wodoszczelność

Trwała obudowa jest odporna na przypadkowe zanurzenie w wodzie. Klasa wodoszczelności IPX7.

Waga i rozmiary

Waga i rozmiary

Wymiary fizyczne: 6,4 x 16,5 x 3,8 cm. Wymiary wyświetlacza: 3,8 x 6,3 cm; przekątna 3 cale (7,6 cm). Masa: 250 g ze standardową anteną i baterią.

1) Urządzenia T5 i T5 Mini są zgodne wyłącznie z urządzeniem Astro® 320 LUB Alpha® 100. Urządzenia T5 i TT15 można skonfigurować do współpracy z urządzeniem podręcznym Astro 320 lub Alpha 100, lecz nie mogą być one jednocześnie śledzone przez oba te urządzenia.
2) Urządzenie jest odporne na ciśnienie odpowiadające zanurzeniu na głębokość 10 metrów. Odwiedź stronę garmin.com/waterrating aby uzyskać więcej informacji.

OBROŻA T5 MINI:

Urządzenia do śledzenia i szkolenia psów Garmin T5 Mini to montowany na górze obroży odbiorniki GPS/GLONASS wysokiej czułości, który po połączeniu ze zgodnym urządzeniem Astro lub Alpha pozwala śledzić psa w promieniu do 6,5 km. Urządzenie jest wodoszczelne do głębokości 10 metrów (1 atm) oraz wystarczająco wytrzymałe, aby towarzyszyć psu w jego pogoniach za zwierzyną.

OBROŻA T5 MINI

Urządzenie Garmin T5 Mini zostało zaprojektowane pod kątem mniejszych ras psów, takich jak jamnik, beagle i terrier, o obwodzie szyi od 24 cm do 35,5 cm i wadze w zakresie od 7 kg do 15 kg. Zostało ono skonstruowane w taki sposób, aby zapewnić psu maksymalną zwinność i sprawność przez zmniejszenie rozmiaru urządzenia o około 30% i obniżenie jego masy o około 25% do 198g. Aby zapewnić idealne dopasowanie podczas polowania w trudnych warunkach szerokość paska obroży została zmniejszona do 1,9 cm (¾ cala). Czas działania baterii urządzenia T5 Mini wynosi 16–30 godzin. Zdalne LED światło zwiększające widoczność w niebezpiecznych rejonach (drogi), możliwość aktywacji na odległość.

W zestawie z urządzeniem Garmin T5 Mini znajduje się pasek obroży o szerokości 1,9 cm (¾ cala). Wymienne paski (do nabycia osobno) są dostępne w wielu kolorach.

Wodoszczelność

Wodoszczelność

Obroża T5 Mini jest wodoodporny do głębokości 10 m, wykonany z niezwykle wytrzymałych materiałów, które sprostają każdym warunkom.

Zasięg obroży

Zasięg obroży

Urządzenie wykorzystuje antenę GPS/GLONASS zapewniającą szybką i pewną lokalizację przy użyciu satelity oraz precyzyjne śledzenie w najbardziej wymagających warunkach, zasięg do 6,5 km.

Baterie i ładowanie

Baterie i ładowanie

Urządzenie zasilane jest baterią litowo-jonową wielokrotnego ładowania. Ładowarka w zestawie. Wytrzymałość baterii do 16- 30 godzin. Aby zwiększyć czas pracy baterii możesz zmienić częstotliwość aktualizacji pozycji na urządzeniu Alpha.

Waga i rozmiary

Waga i rozmiary

Wymiary odbiornika: szerokość 7,8 cm, wysokość 4,5 cm, głębokość 3,5 cm, waga: T 5 Mini: 145 g (przekaźnik z anteną, bez obroży); 198 g (z obrożą). Zestaw odpowiedni także dla mniejszych psów do 15 kg typu jamnik, beagle, terrier.

Obroża Full sized T5 i T5 Mini

*Instrukcja obroży zawiera się w instrukcji uogólnionej, która dotyczy zestawu urządzeń: Alpha 100 + obroża T5 mini.

PREZENTACJA WIDEO:

Mapy

Wszystkie urządzenia posiadają fabrycznie zainstalowaną mapę Europy – Garmin TopoActive Europe.

W naszej ofercie znajdują się również zestawy z dodatkowymi mapami: OpenStreetMap Topo Polska oraz PL TOPO.


Garmin TopoActive EuropeOSMapPL TOPO
Rodzaj:Fabryczna mapa: Garmin TopoActive EuropeDodatkowa mapa topograficzna Polski: OpenStreetMapDodatkowa mapa: PL TOPO
Występuje w wersji produktu:W każdej wersji W wersji z OpenStreetMap Topo PolskaW wersji z PL Topo
Pokrycie:Mapa Polski i EuropyMapa Polski (+ mapa krajów Europy i świata, dogrywana przez użytkownika) Mapa Polski (+ mapa Europy, dogrywana przez użytkownika)
Zawartość:Zawiera sieć drogową, plany miast, szlaki turystyczne, ścieżki rowerowe, punkty POIZawiera sieć drogową, plany miast, szlaki turystyczne, ścieżki rowerowe, punkty POIZawiera sieć drogową, plany miast, szlaki turystyczne, ścieżki rowerowe, punkty POI
Aktualizacje:Darmowe aktualizacjeDarmowe aktualizacjePłatne aktualizacje (pierwszy rok gratis)
Częstotliwość aktualizacji:Regularne aktualizacjeZazwyczaj raz w miesiącuAktualizowana 4 razy w roku
Przypisanie licencji:Licencja przypisana do urządzeniaLicencja bez przypisania do urządzeniaLicencja przypisana do urządzenia

Źródło OpenStreetMap: © autorzy OpenStreetMap, Open Database License

Specyfikacja

ALPHA 100

Własności fizyczne i działanie:

 • Wymiary fizyczne: 6,4 x 16,5 x 3,8 cm
 • Wymiary wyświetlacza, szer. x wys.: 3,8 x 6,3 cm; przekątna 3 cale (7,6 cm)
 • Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys.: 240 x 400 pikseli
 • Typ wyświetlacza: kolorowy, odblaskowo-przezroczysty ekran dotykowy TFT obsługujący 65 tysięcy kolorów
 • Ekran dotykowy: tak
 • Masa: 250 g ze standardową anteną i baterią
 • Bateria: litowo-jonowa (w zestawie)
 • Czas działania baterii: do 20 godz.
 • Klasa wodoszczelności IPX7
 • Bardzo czuły odbiornik: tak
 • Interfejs: USB
 • Aparat: nie
 • Wysokościomierz barometryczny: tak
 • Elektroniczny kompas: tak (z kompensacją nachylenia, 3-osiowy)
 • Przesyłanie między urządzeniami (bezprzewodowe udostępnianie danych podobnym urządzeniom): tak

Mapy i pamięć:

 • Mapa bazowa: tak
 • Fabrycznie załadowane mapy: tak (topograficzne)
 • Możliwość dodawania map: tak
 • Wbudowana pamięć: 8,0 GB (nie obejmuje map załadowanych fabrycznie)
 • Obsługa kart danych: karta microSD™ (do nabycia osobno)
 • Własne punkty POI (możliwość dodawania punktów szczególnych): tak
 • Waypointy/ulubione/pozycje: 4000
 • Trasy: 200
 • Wykres śladu: 10 000 punktów, 200 zapisanych tras

Funkcje dla zajęć na powietrzu:

 • Automatyczne wyznaczanie trasy (dokładna nawigacja po drogach): tak (z opcjonalnymi mapami z szczegółowymi drogami)
 • Obsługa funkcji geocache: nie
 • Zgodność z własnymi mapami: tak
 • Kalendarz myśliwski/wędkarski: tak
 • Informacje o położeniu słońca i księżyca: tak
 • Tabele pływów: tak (z opcjonalnym BlueChart)
 • Pomiar powierzchni: tak
 • Przeglądarka zdjęć: nie

Garmin Connect:

 • Zgodność z Garmin Connect™ (społecznością online umożliwiającą analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych): tak

Dodatkowe:

 • Zasięg (zależny od linii widzenia): do 14,5 km (T5), 6,5 km (T5 Mini)
 • Zakres częstotliwości: urządzenia T5 i T5 Mini są zgodne wyłącznie z urządzeniami Astro® 320 LUB Alpha® 100. Urządzenia T5 Mini i T5 można skonfigurować do współpracy z urządzeniem podręcznym Astro 320 lub Alpha 100, lecz nie mogą być one jednocześnie śledzone przez oba te urządzenia.
 • Jednoczesne śledzenie maks. 20 psów (T5) i znajomych (Alpha 100)

OBROŻA T5 MINI

 • Wymiary (szer × wys × gł): T5 Mini: 7,8 × 4,5 × 3,5 cm
 • Masa: T5 Mini: 145 g (przekaźnik z anteną, bez obroży); 198g (z obrożą)
 • Typ baterii: litowo-jonowa wielokrotnego ładowania, wymieniana przez użytkownika
 • Czas działania baterii: T 5 Mini: 16–30 godz.
 • Interfejs: USB
 • Klasa wodoszczelności: 1 atm (do 10 metrów)
 • Obwód szyi: min. 24 cm
 • Odbiornik GPS/GLONASS wysokiej czułości: tak
 • Antena GPS: montowana na górze, pomarańczowa
 • Stymulacja/wibracja/sygnał dźwiękowy: tak
 • Światła sygnalizacyjne LED: tak
 • Zakres częstotliwości: Urządzenie Garmin T5 Mini jest zgodne z urządzeniem Astro® i Alpha®. Urządzenie T5 Mini można skonfigurować do współpracy z urządzeniem podręcznym Astro lub Alpha, lecz nie może być ono jednocześnie śledzone przez oba te urządzenia.
 • Tryb ratunkowy: tak
 • Wymienne paski obroży: tak
 • Przeznaczone do obroży: 1,9 cm (¾ cal)

Zawartość

Wersja standardowa:

 • Podręczne urządzenie nawigacyjne Alpha 100
 • Bateria litowo-jonowa
 • Roczna subskrypcja usługi Obrazy satelitarne BirdsEye
 • Urządzenie dla psów T 5 Mini z baterią litowo-jonową
 • Żółty pasek obroży 1,9 cm
 • Zaczep na pasek
 • Standardowa antena 12,7 cm i antena o zwiększonym zasięgu 33 cm (dla urządzenia Alpha)
 • Standardowa antena 47 cm (do urządzenia T 5 Mini)
 • Zaczep do ładowania
 • Rozdzielacz zasilający
 • Zasilacz sieciowy
 • Przewód zasilający z gniazda zapalniczki
 • Kabel USB
 • Trwała torba podróżna
 • Dokumentacja

Dodatkowo w wersjach z mapami:

 • Wersja Alpha 100 + T5 mini + OSM Topo Polska: dodatkowo mapa topograficzna Polski OpenStreetMap wgrana do urządzenia
 • Wersja Alpha 100 + T5 mini + PL Topo: dodatkowo mapa topograficzna PL TOPO

Gwarancja

 • Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji
 • Okres gwarancji: 24 miesiące standardowej gwarancji +12 miesięcy dodatkowej gwarancji na urządzenie udzielane przez naszą firmę. Łącznie 36 miesięcy gwarancji krajowej na urządzenie.
 • Koszt wysyłki: do serwisu po stronie Klienta, z serwisu po stronie producenta

Zarówno przed jak i po zakupie możesz liczyć na nasze wsparcie.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu: info@abcgps.pl

Oficjalna pomoc techniczna Garmin: 00 800 441 24 54
Strona pomocy technicznej Garmin: //www.garmin.com/pl/support/

Zaktualizuj sprzęt lub dodaj mapy - pobierz.

Opinie Klientów

Napisz opinię

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Porównanie z podobnymi produktami

Garmin Alpha 200i K 010-02230-55 Garmin Alpha 200K [010-02616-55] Garmin Alpha 300 K 010-02807-55 Garmin Alpha 300i K 010-02806-55 Garmin Alpha 10 K 010-02290-55
Garmin Alpha 200i [010-02230-55] Garmin Alpha 200K [010-02616-55] Garmin Alpha 300 K Garmin Alpha 300i K Garmin Alpha 10 K 010-02290-55
od 3719.00 zł
od 3749.00 zł
od 3799.00 zł
od 4049.00 zł
1739.00 zł
Dane fizyczne
Czas pracy Do 15 godz. z funkcją inReach Do 20 godz. Do 55 godz. Do 55 godz. 20–40 godz.
Pamięć 16 GB 16 GB 16 GB 16 GB Pamięć zapisanych śladów: do 10 dni
Dotykowy wyświetlacz Tak Tak Tak Tak Nie
Ilość psów do 20 do 20 do 20 do 20 do 20
Mapa topograficzna Tak Tak Tak Tak Nie
Obsługa obroży T5 Nie Nie Nie Nie Tak
Obsługa obroży TT15 Nie Nie Nie Nie Tak
Obsługa obroży K 5 K 5 K 5X K 5X K 5X
Częstotliwość odświeżania pozycji psa 5 sek. 5 sek. 5 sek. 5 sek. Nie dotyczy
Funkcja szkolenia psa (wibracja, dźwięk, stymulacja) Tak Tak Tak Tak Nie
Wirtualne ogrodzenie Tak Tak Tak Tak Nie
Zasięg 14,5km 14,5km 10 km 10 km 14,5km
Waga 280g 280g 280g 280g 160g
Światła sygnalizacyjne LED Nie dotyczy Nie dotyczy Nie dotyczy Nie dotyczy Nie
Odbiornik GPS/GLONASS Tak Tak Tak Tak Tak
Identyfikacja szczekania Nie Nie Nie Nie Nie
wróć do góry
Strona korzysta z plików Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Zasady ich wykorzystania są opisane w naszym regulaminie. W każdej chwili możesz wyłączyć Cookies w swojej przeglądarce.

OK, zamknij