Rabat na pierwsze zakupy! %
infolinia: 61 415 27 51 koszyk (0)

Autoryzowany partner

Garmin Cybex Britax Romer

Garmin Alpha 100 z obrożą TT15 [010-01041-D2]

5 (3 opinie)

Produkt archiwalny

Gratis W skrócie Opis Mapy Specyfikacja Zawartość Gwarancja

Gratis

W skrócie

Czas pracy Do 20 godz.
Pamięć 8 gb
Dotykowy wyświetlacz Tak
Ilość psów do 20
Mapa topograficzna Tak
Obsługa obroży T5 Tak
Obsługa obroży TT15 Tak
Częstotliwość odświeżania pozycji psa co 2,5 sek.
Funkcja szkolenia psa (wibracja, dźwięk, stymulacja) Tak
Wirtualne ogrodzenie Tak
Zasięg 14,5km
Waga 534g
Światła sygnalizacyjne LED Tak
Odbiornik GPS/GLONASS Tak
Identyfikacja szczekania Nie

Opis

3 lata gwarancji
WAŻNE INFORMACJE

WAŻNE INFORMACJE

Przy składaniu zamówienia uprzejmie prosimy o podanie numeru PESEL lub NIP - jest to niezbędne do realizacji zamówienia - podpisania umowy (więcej informacji poniżej).

Urządzenia dla psów marki Garmin działają na częstoliwości radiowej 154,400 Mhz. Korzystanie z tego pasma na terenie Polski wymaga stosownego pozwolenia. Z tego powodu przy zakupie urządzenia klient zobowiązany jest podpisać umowę na wykorzystanie pasma 154,40 MHz.

Do towaru zakupionego drogą internetową dołączamy wspomnianą umowę, o której podpisanie poprosi kurier. Od momentu otrzymania przez nas podpisanych dokumentów, użytkowanie urządzenia na obszarze RP jest legane.

Szczegółowe informacje: //www8.garmin.com/astro-legal/#Polish

Garmin Alpha 100 z obrożą

Zaawansowane śledzenie psów — większa liczba psów, większa kontrola i większe bezpieczeństwo

 • Jakość firmy Garmin — śledzenie maks. 20 psów lub innych myśliwych w promieniu 14,5 km
 • Profesjonalne szkolenie — 18 poziomów chwilowej i ciągłej stymulacji
 • Większe bezpieczeństwo — zdalne włączanie diod LED w urządzeniu TT15 lub przywołanie innych myśliwych za pomocą funkcji alertu ratunkowego urządzenia Alpha
 • Intuicyjna obsługa — duży i jasny wyświetlacz dotykowy o przekątnej 7,6 cm, przystosowany do obsługi w rękawicach
 • Fabrycznie zainstalowane dane — rekreacyjna mapa Europy i bezpłatna roczna subskrypcja usługi Obrazy satelitarne BirdsEye
Garmin Alpha 100 przy pasku

Urządzenie Alpha 100 — bezcenne narzędzie dla myśliwych — łączy sprawdzoną technologię GPS do śledzenia psów firmy Garmin i elektroniczny system do szkolenia psów Tri-Tronics®. To łatwe w obsłudze, zintegrowane ręczne urządzenie nawigacyjne umożliwia śledzenie i szkolenie psów w terenie, w promieniu do 14,5 km, dostarczając dane o ich dokładnej pozycji co 2,5 sekundy.

Dzięki urządzeniu Alpha teraz możesz śledzić także innych myśliwych i wysyłać zaprogramowane wiadomości na ich urządzenia Alpha.

Korzystając z kilku urządzeń ręcznych Alpha 100 i nadajników TT15, można jednocześnie określić dokładną pozycję maks. 20 psów lub myśliwych, nawet tych poza zasięgiem wzroku, oraz wyświetlić dane na dużym ekranie dotykowym przystosowanym do obsługi w rękawicach. Urządzenie Alpha 100 jest wyposażone w fabrycznie zainstalowaną rekreacyjną mapę Europy, dzięki czemu będziesz znać otaczający teren.

Nowy poziom śledzenia

Nowy poziom śledzenia

Możesz precyzyjnie monitorować prędkość, dystans i kierunku ruchu każdego psa. Ponadto możesz otrzymywać powiadomienia, gdy jeden z psów zagania lub “wystawia”. Pojedyncze urządzenie Alpha 100 umożliwia śledzenie maks. 20 psów lub myśliwych korzystających z dodatkowych ręcznych urządzeń Alpha 100 bądź nadajników TT15 w promieniu 14,5 km (urządzenie Alpha nie jest zgodne z urządzeniem Astro). Nadajniki TT15 można śledzić w trybie aktualizacji co 2,5 s, co zapewnia szybsze informacje. Zamontowana na górze antena systemu GPS/GLONASS umożliwia szybkie i niezawodne wyszukanie satelitów i zapewnia największą dokładność śledzenia w trudnych warunkach.

Zachowaj kontrolę, nawet jeśli nie podążasz krok w krok za psem.

Zachowaj kontrolę, nawet jeśli nie podążasz krok w krok za psem

Urządzenie Alpha 100 umożliwia szkolenie i kontrolowanie psów, w tym ich zatrzymanie podczas pościgu za niechcianą zwierzyną. Wygodne przyciski wykorzystywane podczas szkolenia umożliwiają indywidualną komunikację z psami poprzez bezpieczne i skuteczne funkcje, w tym 18 poziomów tymczasowej i ciągłej stymulacji oraz polecenia wydawane poprzez sygnały dźwiękowe lub wibracje. Poza tym, możliwe jest ustawienie blokady, która pozwoli zapobiec przypadkowej stymulacji lub przypadkowej emisji dźwięku. Do wyboru są 2 tryby stymulacji, umożliwiające dodatkowe dostosowanie sposobu szkolenia. Tradycyjna stymulacja pozwala na szybkie zmiany wstępnie określonych 6 poziomów stymulacji (niski średni i wysoki), podczas gdy stymulacja liniowa umożliwia stopniowe zwiększanie stymulacji w przedziale 18 poziomów.

Zachowaj kontrolę, nawet jeśli nie podążasz krok w krok za psem. Funkcja wirtualnego ogrodzenia i alerty promienia zapewniają kontrolę nad psem i informują użytkownika, gdy pies opuści lub wejdzie na określony obszar. Dostępna jest nawet opcja wygodnego śledzenia psów i innych myśliwych na ekranie tabletu lub laptopa — wystarczy użyć aplikacji BaseCamp (bezpłatne oprogramowanie firmy Garmin do planowania wycieczek) w trybie BaseStation i urządzenia Alpha, a następnie śledzić nadajniki TT15 i inne urządzenia Alpha we własnym terenowym centrum kontroli. Dodatkową funkcją jest możliwość zatrzymywania i uruchamiania kamery sportowej VIRB, zainstalowanej na psie, za pomocą urządzenia ręcznego Alpha i za pośrednictwem nadajnika.

Większe bezpieczeństwo

Większe bezpieczeństwo

Skonfigurowanie wirtualnych ogrodzeń podczas polowania ułatwia sprawdzanie, czy pies nie znajduje się za blisko niebezpiecznych obszarów, np. dróg czy klifów. Wirtualne ogrodzenia pomagają w tworzeniu zabronionych obszarów i konfigurowaniu alertów informujących o tym, że pies znalazł się blisko jednego z nich. Jeśli pies znajdzie się blisko drogi, można zdalnie włączyć diody LED w nadajniku TT15, aby zwiększyć widoczność psa. Nadajnik TT15 może działać także w trybie ratunkowym, w którym radio automatycznie zmniejsza częstotliwość aktualizacji, jeśli poziom energii baterii spadnie poniżej 25%. Dzięki temu zyskujemy 12 dodatkowych godzin na poszukiwanie zaginionego psa. Aby zapewnić skuteczniejszą komunikację między myśliwymi, urządzenie Alpha umożliwia wymianę zaprogramowanych wiadomości z innymi urządzeniami Alpha. W przypadku niebezpieczeństwa do wszystkich podłączonych myśliwych można wysłać alert ratunkowy, który wskazuje lokalizację nadawcy i pozwala natychmiast wyznaczyć trasę do tego miejsca.

Wiedz, jak poruszać się po otaczającym terenie

Aby umożliwić użytkownikowi podejmowanie świadomych decyzji w terenie, urządzenie Alpha zostało wyposażone fabrycznie w rekreacyjną mapę Europy, która obejmuje poziomice terenu, wysokości topograficzne, roślinność, infrastrukturę, osady i punkty szczególne. Aby zapewnić użytkownikowi jeszcze dokładniejsze informacje o ulubionym terenie łowieckim, urządzenie Alpha udostępnia szczegółowe zdjęcia lotnicze dzięki bezpłatnej rocznej subskrypcji usługi Obrazy satelitarne BirdsEye. Na kolorowym wyświetlaczu o przekątnej 7,6 cm można korzystać z obrazów BirdsEye, własnych map, funkcji automatycznego wyznaczania tras na mapach TOPO i map City Navigator®.,

Zaplanuj kolejne polowanie

Zaplanuj kolejne polowanie

Przejmij kontrolę nad następnym polowaniem dzięki darmowemu oprogramowaniu do planowania wycieczek BaseCamp firmy Garmin, które pozwala wyświetlać i porządkować mapy, punkty, trasy i ślady. Oprogramowanie BaseCamp wyświetla na ekranie komputera mapy topograficzne w widoku 2D lub 3D wraz z poziomicami terenu i profilami wysokości. Ponadto w połączeniu z subskrypcją usługi Obrazy satelitarne BirdsEye umożliwia ono przesyłanie niemal nieograniczonej liczby zdjęć satelitarnych do urządzenia.

Solidne i wytrzymałe

Urządzenia firmy Garmin są znane z solidności konstrukcji przeznaczonej do użytku na zewnątrz, a urządzenie Alpha jest tego znakomitym przykładem. Urządzenie Alpha jest wyposażone w jasny ekran dotykowy o przekątnej 7,6 cm, przystosowany do obsługi w rękawicach i bardzo czytelny w każdych warunkach oświetleniowych, a jego trwała obudowa jest odporna na przypadkowe zamoczenie (zgodnie z normą IPX7).

Nadajnik TT15 jest jeszcze trwalszy. Część sprzętowa spełnia surowe wymagania dotyczące obroży noszonych przez psy myśliwskie. Nadajnik on wodoodporny do głębokości 10 m (ciśnienie 1 ATM)2 i wyposażony w bardzo trwałą stalową antenę VHF z oplotem, co umożliwia bezpieczną eksploatację nawet wśród najbujniejszej roślinności.

1) Urządzenia Alpha 100 i Astro 320 nie będą działać osobno z nadajnikami TT15 i T5; użytkownicy NIE MOGĄ śledzić obroży TT15 i T5 za pomocą urządzenia Alpha 100 i Astro 320 jednocześnie.
2) Urządzenie jest odporne na ciśnienie odpowiadające zanurzeniu na głębokość 10 metrów. Więcej informacji można znaleźć na stronie garmin.com/waterrating.

Śledzenie i szkolenie

Śledzenie i szkolenie

Użytkownik może śledzić maks. 20 psów. Na ekranie kompasu wyświetlane są szczegółowe dane dotyczące prędkości, kierunku ruchu i odległości wybranych psów.

Czytelne statystyki dotyczące psów

Czytelne statystyki dotyczące psów

Wyświetlaj na jednym ekranie wszystkie potrzebne informacje, takie jak stan psa (w ruchu lub wystawia/zagania), odległość od urządzenia Alpha, całkowity przebyty dystans, prędkość i częstotliwość aktualizacji.

Z dala od zagrożeń

Z dala od zagrożeń

Nie czekaj, aż pies zgubi się lub znajdzie się w niebezpieczeństwie. Określ na mapie wirtualne granice i otrzymuj ostrzeżenia, gdy pies zabłądzi poza wirtualnym ogrodzeniem, aby móc natychmiast go przywołać.

Znaj otaczający teren

Znaj otaczający teren

Możesz śledzić swoje psy w oparciu o ich położenie, korzystając z obrazów satelitarnych BirdsEye. Te wysokiej rozdzielczości zdjęcia lotnicze ze współrzędnymi geograficznymi oferują realistyczny widok dróg, parkingów, budynków i terenu, w tym zarysu linii drzew, jezior, rzek i strumieni z lotu ptaka. Obrazy stanowią doskonałe uzupełnienie kompleksowych map topograficznych w urządzeniu Alpha.

Pokieruj psy na właściwą drogę

Pokieruj psy na właściwą drogę

Na ekranie szkoleniowym można wprowadzać korekty położenia psów i przywoływać po kilka psów (korzystając z dodatkowych urządzeń TT15) z użyciem funkcji elektronicznego systemu szkolenia Tri-Tronics. Można wybrać postęp tradycyjny lub liniowy oraz skorzystać z opcji stymulacji lub emisji dźwięków.

Nie zostawaj w tyle za kolegami

Nie zostawaj w tyle za kolegami

Otrzymuj informacje o obecności innych myśliwych z grupy. Istnieje możliwość ustawienia urządzenia Alpha w taki sposób, aby nie tylko wyświetlało informacje o psach należących do grupy, lecz także o innych urządzeniach Alpha (do 20 urządzeń TT10/15 lub Alpha. Brak zgodności z urządzeniami Astro).

NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE:

Liczba psów 

Liczba psów

Pojedyncze urządzenie Alpha 100 umożliwia śledzenie maksymalnie do 20 psów. Możesz także sparować ze swoim urządzeniem inne urządzenie Garmin (Alpha/T5/TT10/TT15) aby otrzymywać informacje o psach nie tylko z Twojej grupy.

Funkcja Garmin Alpha 100 z obrożą TT15 [010-01041-D2]

Ekran

Kolorowy dotykowy ekran z możliwością obsługi w rękawiczkach. Przekątna 7,6 cm, rozdzielczość 240 x 400.

Wodoszczelność

Wodoszczelność

Trwała obudowa jest odporna na przypadkowe zanurzenie w wodzie. Klasa wodoszczelności IPX7.

Waga i rozmiary

Waga i rozmiary

Wymiary fizyczne: 6,4 x 16,5 x 3,8 cm. Wymiary wyświetlacza: 3,8 x 6,3 cm; przekątna 3 cale (7,6 cm). Masa: 250 g ze standardową anteną i baterią.

1) Urządzenia T5 i T5 Mini są zgodne wyłącznie z urządzeniem Astro® 320 LUB Alpha® 100. Urządzenia T5 i TT15 można skonfigurować do współpracy z urządzeniem podręcznym Astro 320 lub Alpha 100, lecz nie mogą być one jednocześnie śledzone przez oba te urządzenia.
2) Urządzenie jest odporne na ciśnienie odpowiadające zanurzeniu na głębokość 10 metrów. Odwiedź stronę garmin.com/waterrating aby uzyskać więcej informacji.

OBROŻA TT15:

OBROŻA TT15

Urządzenia do śledzenia i szkolenia psów Garmin TT15 to montowany na górze obroży odbiorniki GPS/GLONASS wysokiej czułości, który po połączeniu ze zgodnym urządzeniem Astro lub Alpha pozwala śledzić psa w promieniu do 14,5 km. Urządzenie jest wodoszczelne do głębokości 10 metrów (1 atm) oraz wystarczająco wytrzymałe, aby towarzyszyć psu w jego pogoniach za zwierzyną. Funkcje stymulacji pozwalają na szkolenie każdego psa osobno. Tradycyjna stymulacja pozwala na szybkie zmiany wstępnie określonych 6 poziomów stymulacji (niski średni i wysoki), podczas gdy stymulacja liniowa umożliwia stopniowe zwiększanie stymulacji w przedziale 18 poziomów.

Urządzenie można łatwo podłączyć do swojego komputera za pomocą kabla usb i udostępniać swoje trasy, ciekawe punkty i wiele wiele innych. Urządzenie używa VHF technologii do rozpoznawania miejsca przebywania psa w terenie. Używanie technologii VHF jest w Europie regulowane specjalnymi przepisami.

NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE:

Wodoszczelność

Wodoszczelność

Obroża TT 15 jest wodoodporny do głębokości 10 m, wykonany z niezwykle wytrzymałych materiałów, które sprostają każdym warunkom. Śledzenie może przebiegać w złych warunkach pogodowych. Deszcz, śnieg, czy błoto nie są już przeszkodą!

Zasięg obroży

Zasięg obroży

Urządzenie wykorzystuje antenę GPS/GLONASS zapewniającą szybką i pewną lokalizację przy użyciu satelity oraz precyzyjne śledzenie w najbardziej wymagających warunkach, zasięg do 14,5 km.

Baterie i ładowanie

Baterie i ładowanie

Urządzenie zasilane jest baterią litowo-jonową wielokrotnego ładowania. Ładowarka w zestawie. Wytrzymałość baterii do 20-40 godzin. Aby zwiększyć czas pracy baterii możesz zmienić częstotliwość aktualizacji pozycji na urządzeniu Alpha.

Waga i rozmiary

Waga i rozmiary

Wymiary odbiornika: szerokość 8,9 cm, wysokość 4,4 cm, głębokość 4,7 cm, waga TT15: 207 g (przekaźnik z anteną, bez obroży); 284 g (z obrożą).

Obroża TT15 i TT15 Mini

PREZENTACJA WIDEO:

Mapy

Wszystkie urządzenia posiadają fabrycznie zainstalowaną mapę Europy – Garmin TopoActive Europe.

W naszej ofercie znajdują się również zestawy z dodatkowymi mapami: OpenStreetMap Topo Polska oraz PL TOPO.


Garmin TopoActive EuropeOSMapPL TOPO
Rodzaj:Fabryczna mapa: Garmin TopoActive EuropeDodatkowa mapa topograficzna Polski: OpenStreetMapDodatkowa mapa: PL TOPO
Występuje w wersji produktu:W każdej wersji W wersji z OpenStreetMap Topo PolskaW wersji z PL Topo
Pokrycie:Mapa Polski i EuropyMapa Polski (+ mapa krajów Europy i świata, dogrywana przez użytkownika) Mapa Polski (+ mapa Europy, dogrywana przez użytkownika)
Zawartość:Zawiera sieć drogową, plany miast, szlaki turystyczne, ścieżki rowerowe, punkty POIZawiera sieć drogową, plany miast, szlaki turystyczne, ścieżki rowerowe, punkty POIZawiera sieć drogową, plany miast, szlaki turystyczne, ścieżki rowerowe, punkty POI
Aktualizacje:Darmowe aktualizacjeDarmowe aktualizacjePłatne aktualizacje (pierwszy rok gratis)
Częstotliwość aktualizacji:Regularne aktualizacjeZazwyczaj raz w miesiącuAktualizowana 4 razy w roku
Przypisanie licencji:Licencja przypisana do urządzeniaLicencja bez przypisania do urządzeniaLicencja przypisana do urządzenia

Źródło OpenStreetMap: © autorzy OpenStreetMap, Open Database License

Specyfikacja

ALPHA 100

Własności fizyczne i działanie:

 • Wymiary fizyczne: 6,4x16,5x3,8 cm
 • Wymiary wyświetlacza, szer. x wys.: 3,8 x 6,3 cm; 7,6 cm (przekątna)
 • Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys.: 240x400 pikseli
 • Typ wyświetlacza: Odblaskowo-przezroczysty ekran dotykowy TFT, 65 tys.kolorów
 • Ekran dotykowy
 • Masa:250 g ze standardową anteną i baterią
 • Bateria: Bateria litowo-jonowa wielokrotnego ładowania (w zestawie)
 • Czas działania baterii: Maks.20 godz. (Alpha 100)
 • Klas wodoszczelności: IPX7
 • Bardzo czuły odbiornik
 • Interfejs
 • USB
 • Aparat:Nie
 • Wysokościomierz barometryczny
 • Elektroniczny kompas: Tak (z kompensacją nachylenia, 3-osiowy)
 • Przesyłanie między urządzeniami (bezprzewodowe udostępnianie danych podobnym urządzeniom)

Mapy i pamięć:

 • Mapa bazowa
 • Fabrycznie załadowane mapy: Tak (topograficzna)
 • Możliwość dodawania map
 • Wbudowana pamięć: 8,0 GB (bez fabrycznie zainstalowanych map)
 • Obsługa kart danych: Karta microSD™ (do nabycia osobno)
 • Własne punkty POI (możliwość dodawania punktów szczególnych)
 • Waypointy/ulubione/pozycje:4000
 • Trasy:200
 • Wykres śladu: 10 000 punktów, 200 zapisanych tras

Funkcje dla zajęć na powietrzu:

 • Automatyczne wyznaczanie trasy (dokładna nawigacja po drogach)
 • Tak(z opcjonalnymi mapami z szczegółowymi drogami)
 • Zgodność z własnymi mapami
 • Kalendarz myśliwski/wędkarski
 • Informacje o położeniu słońca i księżyca
 • Tabele pływów
 • Tak (z opcjonalnym BlueChart)
 • Pomiar powierzchni

Garmin Connect®

 • Zgodność z Garmin Connect™ (społecznością online umożliwiającą analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych)

Dodatkowe

 • Zasięg:do 14,5 km (w linii widzenia)
 • Zakres częstotliwości: T5/TT15 jest kompatybilne wyłącznie z Astro® 320 oraz Alpha™ 100. Urządzenia T5/TT15 można skonfigurować do współpracy z Astro 320 lub Alpha 100, lecz nie mogą być one jednocześnie śledzone przez oba te urządzenia ręczne.
 • Śledzenie jednocześnie maks. 20 psów (TT15) i znajomych (Alpha 100)

Urządzenie dla psów TT15:

Własności fizyczne i działanie

 • Wymiary urządzenia (szer. x wys. x gł.): 8,9 x 4,4 x 4,7 cm (3,5 x 1,75 x 1,85 cala)
 • Masa: przekaźnika z anteną – 207 g; łączna masa – 284 g
 • Czas działania baterii: 20–40 godzin
 • Typ baterii: litowo-jonowa wielokrotnego ładowania, wymieniana przez użytkownika
 • Interfejs: USB
 • Klasa wodoszczelności: 1 ATM (do 10 metrów)
 • Odbiornik GPS/GLONASS wysokiej czułości: Tak
 • Antena GPS: montowana na górze, czarna
 • Stymulacja/wibracja/sygnał dźwiękowy: Tak
 • Światła sygnalizacyjne LED: Tak
 • Tryb ratunkowy: Tak
 • Tryb częstotliwości: VHF (urządzenia T 5 i TT™ 15 są zgodne wyłącznie z urządzeniami Astro® 320 oraz Alpha™ 100; urządzenia T 5 i TT 15 można skonfigurować do współpracy z Astro 320 lub Alpha 100, lecz nie mogą być one jednocześnie śledzone przez oba te urządzenia ręczne)
 • Wymienne paski obroży: Tak
 • Zgodność obroży: 2,54 cm (1 cala)

Zawartość

Wersja standardowa:

 • Ręczne urządzenie nawigacyjne Alpha 100
 • Bateria litowo-jonowa wielokrotnego ładowania
 • Roczna subskrypcja usługi Obrazy satelitarne BirdsEye
 • Nadajnik TT15 z baterią litowo-jonową wielokrotnego ładowania
 • Ziellony pasek obroży 2,5 cm
 • Zaczep na pasek
 • Antena 12,7 cm o standardowym zasięgu i antena 33 cm o zwiększonym zasięgu (do urządzeń Alpha)
 • Antena 47 cm o standardowym zasięgu i antena 57 cm o zwiększonym zasięgu (do nadajników TT15)
 • Zaczep do ładowania
 • Rozdzielacz zasilający
 • Zasilacz sieciowy
 • Przewód zasilający z gniazda zapalniczki
 • Kabel USB
 • Zestaw styków z kluczem
 • Trwała torba podróżna
 • Dokumentacja produktu
 • Instrukcja obsługi w języku polskim

Dodatkowo w wersjach z mapami:

 • Wersja Alpha 100 + TT15 + OSM Topo Polska: dodatkowo mapa topograficzna Polski OpenStreetMap wgrana do urządzenia
 • Wersja Alpha 100 + TT15 + PL Topo: dodatkowo mapa topograficzna PL TOPO

Gwarancja

 • Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji
 • Okres gwarancji: 24 miesiące standardowej gwarancji +12 miesięcy dodatkowej gwarancji na urządzenie udzielane przez naszą firmę. Łącznie 36 miesięcy gwarancji krajowej na urządzenie.
 • Koszt wysyłki: do serwisu po stronie Klienta, z serwisu po stronie producenta

Zarówno przed jak i po zakupie możesz liczyć na nasze wsparcie.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu: info@abcgps.pl

Oficjalna pomoc techniczna Garmin: 00 800 441 24 54
Strona pomocy technicznej Garmin: //www.garmin.com/pl/support/

Zaktualizuj sprzęt lub dodaj mapy - pobierz.

Opinie Klientów

Napisz opinię
Fado
2020-09-23 16:55:49

Niezbędny podczas polowania, używamy tez funkcji szkoleniowych dla młodych psów.

Mariusz
2020-08-25 19:23:47

Najlepszy sprzęt do śledzenia psa podczas polowania.

Myśliwy
2020-06-04 06:23:35

Długo szukałem opowiedniego urządzenia niezbędnego podczas polowania dla moich psów. Testowałem obroże na karte sim niestety ich trwałość i dokładaność była niezadowalająca. Kolega polecił mi urzązenie Alpha. W koncu wiem, w którym miejscu znajdują się moje psy (mam 4 obroże). Urządzenie wykonanie jest na najwyższym poziomie, a obsługa bardzo intujcyjna. Dodatkowym atutem jest funkcja tresury psa.

Porównanie z podobnymi produktami

Garmin Alpha 200i K 010-02230-55 Garmin Alpha 200K [010-02616-55] Garmin Alpha 300 K 010-02807-55 Garmin Alpha 300i K 010-02806-55 Garmin Alpha 10 K 010-02290-55
Garmin Alpha 200i [010-02230-55] Garmin Alpha 200K [010-02616-55] Garmin Alpha 300 K Garmin Alpha 300i K Garmin Alpha 10 K 010-02290-55
od 3719.00 zł
od 3749.00 zł
od 3799.00 zł
od 4049.00 zł
1739.00 zł
Dane fizyczne
Czas pracy Do 15 godz. z funkcją inReach Do 20 godz. Do 55 godz. Do 55 godz. 20–40 godz.
Pamięć 16 GB 16 GB 16 GB 16 GB Pamięć zapisanych śladów: do 10 dni
Dotykowy wyświetlacz Tak Tak Tak Tak Nie
Ilość psów do 20 do 20 do 20 do 20 do 20
Mapa topograficzna Tak Tak Tak Tak Nie
Obsługa obroży T5 Nie Nie Nie Nie Tak
Obsługa obroży TT15 Nie Nie Nie Nie Tak
Obsługa obroży K 5 K 5 K 5X K 5X K 5X
Częstotliwość odświeżania pozycji psa 5 sek. 5 sek. 5 sek. 5 sek. Nie dotyczy
Funkcja szkolenia psa (wibracja, dźwięk, stymulacja) Tak Tak Tak Tak Nie
Wirtualne ogrodzenie Tak Tak Tak Tak Nie
Zasięg 14,5km 14,5km 10 km 10 km 14,5km
Waga 280g 280g 280g 280g 160g
Światła sygnalizacyjne LED Nie dotyczy Nie dotyczy Nie dotyczy Nie dotyczy Nie
Odbiornik GPS/GLONASS Tak Tak Tak Tak Tak
Identyfikacja szczekania Nie Nie Nie Nie Nie
wróć do góry
Strona korzysta z plików Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Zasady ich wykorzystania są opisane w naszym regulaminie. W każdej chwili możesz wyłączyć Cookies w swojej przeglądarce.

OK, zamknij