Rabat na pierwsze zakupy! %
infolinia: 61 415 27 51 koszyk (0)

Autoryzowany partner

Garmin Cybex Britax Romer

Garmin Fenix 6 Pro Solar

5 (8 opinii)

Producent: Garmin | Źródło: polska dystrybucja

Garmin Fenix 6 Pro Solar to zegarek z funkcją odtwarzania muzyki i obsługą map oraz wyposażony jest również w możliwość doładowania solarnego.

Bezpieczne zakupy Warto kupić na abcgps.pl

Produkt archiwalny

Gratis W skrócie Opis Mapy Specyfikacja Zawartość Gwarancja Akcesoria

Gratis

W skrócie

Bezpłatna dodatkowa mapa:

Funkcja Garmin Fenix 6 Pro Solar

To urządzenie zawiera fabrycznie wgraną mapę Polski i Europy - Garmin TopoActive Europe, Garmin Cycle Map oraz Garmin Ski Map 2.0, lecz można je uzupełnić o dodatkową mapę Polski OpenStreetMap.

Możesz dograć tę mapę samodzielnie (instrukcję znajdziesz tutaj) lub dopisać w uwagach do zamówienia prośbę o jej zainstalowanie (zrobimy to bezpłatnie dla Ciebie :)

Czym się wyróżnia zegarek sportowy Garmin Fenix 6 Pro Solar?

Garmin Fenix 6 Pro Solar posiada soczewkę Power Glass zasilająca baterię dzięki energii słonecznej. Wersja Fenix 6 Pro Solar wyposażona jest w mapy topograficzne oraz narciarskie, pola golfowe oraz muzykę.

Kluczowe funkcje zegarka Garmin Fenix 6 Pro Solar:

 • Soczewka Power Glass z funkcją ładowania energia słoneczną - zegarek wyposażony jest w soczewkę Power Glass, która ładuje baterię dzięki energii słonecznej. Dzięki tej funkcji urządzenie ma możliwość pracowania przez kilka tygodni.
 • Zawsze włączony wyświetlacz - w obudowie znajduje się wyświetlacz o przekątnej 1.3 cala, który jest bez przerwy włączony oraz czytelny nawet w pełnym nasłonecznieniu.
 • Funkcje dla surferów - dzięki profilowi dedykowanemu dla tej aktywności sportowej zegarek pozwala na nagrywanie swoich sesji surfingowych. Widget Surfline daje nam możliwość sprawdzenia pogody, wysokości fali, pływów oraz informacji o ulubionych spotach.
 • Funkcja Grit and Flow dla rowerzystów MTB - zweryfikuj każdą swoją rowerową podróż w góry dzięki pomiarom przeznaczonym dla tej aktywności; funkcja "Grit and Flow" poinformuję o trudności danej trasy i jak płynnie daną trasę pokonałeś. Funkcja podaje wynik, który możesz w przyszłości próbować pokonać,
 • Aplikacja do wspinaczki na ściance wspinaczkowej - aplikacja umożliwia nam śledzenie swoich treningów na sztucznej ściance wspinaczkowej; pozwala zmierzyć czas, trudność trasy, liczbę pokonanych trudności i wiele innych parametrów.
 • Funkcja PacePro - PacePro to funkcja, która pomaga nam utrzymać tempo podczas biegania przy pokonywaniu wzniesień.
 • Wbudowane aplikacje sportowe - wykorzystaj wbudowane aplikacje sportowe, które posiadą profile aktywności dla biegania, pływania, wędrówek, narciarstwa, jazdy na rowerze, wiosłowania, surfingu, golfa i wielu innych dyscyplin.
 • Widget monitorujący sen - urządzenie wyposażone jest w zaawansowane monitorowanie snu, które daje możliwość podzielenia snu na fazę płytką, głęboką oraz fazę REM. Zegarek informuje o jakości snu, rejestruje czas trwania i daje konkretne wskazówki w celu poprawy jakości.
 • Pomiary osiągów - zegarek umożliwia sprawdzenie zaawansowanych danych treningowych, takich jak maksymalny próg tlenowy dopasowany do temperatury otoczenia i wysokości nad poziomem morza, pomiary dynamiki biegu.
 • Funkcja zarządzania energią Power Manager - obserwuj które funkcje i ustawienia zegarka mają duży wpływ na czas pracy baterii i kontroluj stan zużycia energii.
 • Współpraca z różnymi systemami satelitarnymi - urządzenie jest wyposażone w kilka systemów satelitarnych (GPS, GLONASS oraz Galileo), które precyzyjniej określą pozycję nawet w trudnych warunkach.
 • Czujniki ABC - dzięki czujnikom ABC takim jak barometr, wysokościomierz, żyroskop, trzyosiowy kompas elektroniczny masz możliwość nawigowania na szlaku.
 • Powiadomienia ze smartfona - po zintegrowaniu z kompatybilnym urządzeniem otrzymasz SMS-y, e-maile i powiadomienia na telefon bezpośrednio do zegarka.
 • Płatności zbliżeniowe Garmin Pay - zapłać za zakupy szybko i bezpiecznie za pomocą płatności zbliżeniowych Garmin Pay.
 • Dostęp do sklepu Connect IQ - sklep Connect IQ oferuje różne aplikacje, widgety, możliwość personalizacji tarczy zegarka.
 • Nadgarstkowy pomiar tętna - dopracowany optyczny pulsometr zmierzy intensywność treningu, a na podstawie zmiany rytmu pracy serca wskazuje poziom stresu. Urządzenie może rownież pracować pod wodą bez konieczności używania czujnika na klatce piersiowej.
 • Pulsoksymetr - dzięki wiązkom światła pulsoksymetr monitoruje sen poprzez absorpcję tlenu przez organizm oraz wspomaga ocenę aklimatyzacji na wysokościach.
 • Tryb ekspedycyjny - tryb ekspedycyjny GPS o niskim poborze energii pozwala na pracę zegarka nawet przez kilka tygodni, dzięki której nie musisz się martwić o doładowanie urządzenia.
 • Mapy topograficzne i mapy narciarskie - dzięki wbudowanym mapom topograficznym TopoActive Europe możesz nawigować w każdej sytuacji, a także zweryfikować poziom trudności tras narciarskich w ponad 2000 ośrodkach na całym świecie.
 • Pola golfowe - zegarek Fenix 6 Pro Solar wyposażony jest w ponad 41000 kolorowych map pól golfowych z funkcją oznaczania dołków oraz PlaysLikeDistance.
 • Muzyka - urządzenie wyposażone jest w pamięc na nawet 2000 utworów oraz w możliwość korzystania z takich platform jak Spotify, Deezer.

Kluczowe cechy zegarka Fenix 6 Pro Solar:

Rok wejścia na rynek 2019
Przeznaczenie Bieganie
Przeznaczenie Golf
Przeznaczenie Pływanie
Przeznaczenie Triathlon
Dotykowy ekran Nie
Kolorowy ekran Tak
Personalizacja tarczy Tak
Szafirowe szkiełko Nie
Moduł GPS Tak
Czujnik tętna (HR) Na nadgarstku
Wersja czujnika tętna Garmin trzeciej generacji
Obsługa map Tak
Nawigowanie po trasie Tak
Odtwarzacz muzyki Tak
Powiadomienia z tel. Tak
Płatność zegarkiem Tak
Doładowanie solarne Tak
WI-FI Tak
Wysokościomierz Tak
Kompas Tak
Pulsoksymetr Tak
Monitor aktywności Tak
Monitorowanie snu Tak
Interwały Tak
Asystent odpoczynku Tak
Pułap tlenowy Tak
Wodoszczelność 10 ATM
Dynamika biegu Tak
Bateria w trybie GPS Powyżej 20h
Bateria maksymalnie Powyżej 5 tyg.

Opis

Zegarek sportowy Garmin Fenix 6 Pro Solar

WYKORZYSTAJ POTĘGĘ SŁOŃCA

Dzięki szkiełku Power Glass™ umożliwiającemu ładowanie energią słoneczną oraz konfigurowalnym trybom zarządzania energią smartwatch ten może działać przez wiele tygodni.

Funkcja Garmin Fenix 6 Pro Solar

Doładuj baterię dzięki światłu słonecznemu, aby rzadziej ładować urządzenie.

Garmin Fenix 6 Pro Solar cecha

Jak sobie radzi Twój organizm? Pomiar tętna na nadgarstku1 i pulsoksymetr2 zapewnią Ci dokładne dane.

Garmin Fenix 6 Pro Solar funkcjonalność

Potrzebujesz wskazówek dotyczących tempa biegu, które uwzględniają ukształtowanie terenu? Wypróbuj funkcję PacePro™.

Zaleta Garmin Fenix 6 Pro Solar

Korzystaj z nawigacji podczas każdej przygody dzięki mapom TopoActive Europe bezpośrednio na nadgarstku.

Przewaga Garmin Fenix 6 Pro Solar

Muzyka na nadgarstku i bez dodatkowego obciążenia w postaci telefonu.

Cechy Garmin Fenix 6 Pro Solar

Zostaw przewody w domu. Ładowanie energią słoneczną zapewnia nawet 14-dniowe działanie na baterii — a nawet dłużej!

Funkcje Garmin Fenix 6 Pro Solar

JAKOŚĆ I ZAAWANSOWANA KONSTRUKCJA

Solidna, a jednocześnie wyrafinowana konstrukcja obejmuje duży wyświetlacz o przekątnej 1,3 cala. Zegarek jest zgodny z amerykańskimi normami wojskowymi dotyczącymi temperatury, wstrząsów i wodoodporności.

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Dopasuj wygląd do swojego stylu życia dzięki pełnej gamie ramek z tytanu, stali nierdzewnej lub pokrytych powłoką węglową (DLC).

Garmin Fenix 6 Pro Solar - przewagi
Garmin Fenix 6 Pro Solar - zalety

APLIKACJE SPORTOWE

Skorzystaj z wbudowanych profili aktywności dla biegów przełajowych, pływania, biegania, jazdy na rowerze, wędrówek, wiosłowania, narciarstwa, gry w golfa, surfowania i wspinania po sztucznych ściankach wspinaczkowych i wielu innych.

Atrybuty Garmin Fenix 6 Pro Solar

SKITURING

Wszystko czego potrzebujesz, w czasie przygód poza trasami. Ten wbudowany profil rozróżnia zjazdy od podejść, automatycznie przełączając się pomiędzy dedykowanymi ekranami danych.

Funkcja Garmin Fenix 6 Pro Solar

DYNAMIKA JAZDY GÓRSKIEJ

Śledź szczegóły każdej jazdy ze specjalnymi pomiarami trudności trasy i płynności zjazdu.

Garmin Fenix 6 Pro Solar cecha

FUNKCJE SURFINGOWE

Przygotuj się na jazdę na fali. fēnix 6 – Pro Solar współpracuje z aplikacją Surfline Sessions™, która tworzy zapis wideo każdej fali, po której surfujesz przed kamerą Surfline®, więc możesz później obejrzeć film i sprawdzić, jak Ci szło. by zmienić opis

Garmin Fenix 6 Pro Solar funkcjonalność

ANIMOWANE WSKAZÓWKI TRENINGOWE

Zegarek ten jest wyposażony w łatwe do obserwowania, animowane wskazówki treningowe z ćwiczeniami wydolnościowymi, siłowymi, jogą i pilatesem, które można oglądać na ekranie zegarka. Wybierz spośród fabrycznie załadowanych animowanych treningów lub pobierz więcej z serwisu społecznościowego Garmin Connect™.

Zaleta Garmin Fenix 6 Pro Solar

NADGARSTKOWY CZUJNIK TĘTNA

Rejestruj dane tętna i korzystaj z alertów informujących o zbyt wysokim lub zbyt niskim tętnie utrzymującym się podczas odpoczynku. Sprawdź, jak ciężko pracuje Twoje serce podczas ćwiczeń, nawet pod wodą.

Przewaga Garmin Fenix 6 Pro Solar

MONITOR ENERGII BODY BATTERY™

Optymalizuj rezerwy energii swojego ciała, wykorzystując wskaźniki zmienności tętna, wysiłku, snu i inne dane do określenia gotowości do aktywności lub potrzeby odpoczynku.

Cechy Garmin Fenix 6 Pro Solar

ZAAWANSOWANE MONITOROWANIE SNU

Uzyskaj szczegółowy obraz snu na podstawie czasu fazy snu płytkiego, głębokiego i REM, a także danych z pulsyksometru i danych dotyczących oddechu. Wyświetlaj wszystkie te dane w specjalnym widżecie, który wyświetla poziom stresu oraz inne pomiary.

Funkcje Garmin Fenix 6 Pro Solar

MONITOROWANIE NAWODNIENIA

Rejestruj dzienne spożycie płynów, aby pamiętać o odpowiednim nawadnianiu organizmu. Po włączeniu automatycznego celu zobaczysz szacowane straty potu po aktywności, a cel zostanie odpowiednio dostosowany.

Garmin Fenix 6 Pro Solar - przewagi

STATYSTYKI EFEKTYWNOŚCI

Wyświetlaj zaawansowane pomiary treningowe obejmujące dane dynamiki biegania, asystenta odpoczynku i inne dane. Pomiary pozwalają nawet oszacować pułap tlenowy uwzględniający temperaturę otoczenia i wysokość.

Garmin Fenix 6 Pro Solar - zalety

TECHNOLOGIA PACEPRO™

Pierwsza w swoim rodzaju funkcja PacePro pomaga utrzymać tempo podczas biegu dzięki nawigacji dostosowanej pod kątem nachylenia terenu.

Atrybuty Garmin Fenix 6 Pro Solar

POLA GOLFOWE

Korzystaj z kolorowych map CourseView ponad 41 000 pól golfowych na całym świecie, a także z funkcji celowania i PlaysLike Distance.

Funkcja Garmin Fenix 6 Pro Solar

MENEDŻER ZASILANIA

Zobacz, w jaki sposób różne ustawienia i czujniki wpływają na czas pracy baterii zegarka, aby wprowadzić zmiany, które natychmiast wydłużą możliwy czas pracy.

Garmin Fenix 6 Pro Solar cecha

BATERIA ŁADOWANA SŁONECZNIE

Czas działania baterii wynosi do 9 dni w pomieszczeniach i nawet do 10,5 dnia w przypadku ładowania energią słoneczną w trybie smartwatcha. W trybie GPS czas działania wynosi do 25 godzin w pomieszczeniach i do 28 w przypadku ładowania energią słoneczną.

Garmin Fenix 6 Pro Solar funkcjonalność
Zaleta Garmin Fenix 6 Pro Solar

FUNKCJA CLIMBPRO

Korzystając z funkcji planowania wspinaczek ClimbPro na pobranych trasach, można w czasie rzeczywistym wyświetlać informacje o bieżących i zbliżających się podjazdach, w tym o nachyleniu, odległości i wzroście wysokości.

Przewaga Garmin Fenix 6 Pro Solar

OBSŁUGA WIELU SYSTEMÓW GNSS

Możesz korzystać z wielu globalnych systemów nawigacji satelitarnej (GPS, GLONASS i Galileo), co ułatwia orientację w sytuacjach zbyt wymagających dla samego sygnału GPS.

Cechy Garmin Fenix 6 Pro Solar

CZUJNIKI ABC

Na nowym szlaku korzystaj z czujników ABC, czyli wysokościomierza dla uzyskania danych wysokości, barometru do monitorowania pogody oraz 3-osiowego elektronicznego kompasu.

Funkcje Garmin Fenix 6 Pro Solar

PULSOKSYMETR

Czujnik pulsoksymetru wykorzystuje do śledzenia aklimatyzacji wysokościowej i monitorowania snu wiązki światła na Twoim nadgarstku w celu określenia stopnia absorpcji tlenu przez ciało.

Garmin Fenix 6 Pro Solar - przewagi

AKLIMATYZACJA

Ten widżet wyświetla bieżącą wysokość, wysokość, do której organizm się dostosował wraz z powiązanymi pomiarami pulsoksymetru, tętna i częstotliwością oddechu, więc można zobaczyć, jak organizm radzi sobie na bieżącej wysokości.

Garmin Fenix 6 Pro Solar - zalety

MONITOROWANIE ODDECHU

Monitoruj sposób oddychania w ciągu dnia, podczas snu, ćwiczeń oddechowych i jogi.

Atrybuty Garmin Fenix 6 Pro Solar

TRYB WYCIECZKI

Wyrusz w daleką podróż i korzystaj z długiego czasu między ładowaniami. Tryby ekspedycyjny i GPS o bardzo niskim zużyciu energii oznaczają wielotygodniowy czas pracy baterii.

Funkcja Garmin Fenix 6 Pro Solar

MAPY TOPOACTIVE EUROPE I MAPY NARCIARSKIE

Korzystaj z map TopoActive Europe do wyznaczania tras nowych przygód. Wyświetlaj nazwy biegów i oceny trudności szlaków dla 2000 kurortów narciarskich.

Garmin Fenix 6 Pro Solar cecha

PLANOWANIE TRASY POWROTNEJ

Podaj dystans, który chcesz pokonać, i otrzymaj propozycje tras, które zakończą się w punkcie startowym. Funkcja Trendline™ do wyznaczania popularnych tras umożliwia znalezienie najlepszych lokalnych ścieżek.

Garmin Fenix 6 Pro Solar funkcjonalność

SZCZEGÓŁOWA NAWIGACJA

Podążaj trasą lub kursem dzięki wskazówkom krok po kroku, które informują o zbliżającym się zakręcie lub zwrocie.

Zaleta Garmin Fenix 6 Pro Solar
Przewaga Garmin Fenix 6 Pro Solar

POWIADOMIENIA Z TELEFONU

Wiadomości e-mail, SMS-y i alerty można odbierać bezpośrednio w zegarku sparowanym ze zgodnym urządzeniem.

Cechy Garmin Fenix 6 Pro Solar

APLIKACJE MUZYCZNE

Możesz zapisać do 2000 utworów lub skorzystać z aplikacji do strumieniowego przesyłania w zgodnych serwisach, w tym Spotify®, Deezer i Amazon Music, a także słuchać muzyki przez słuchawki wyposażone w technologię Bluetooth®.

Funkcje Garmin Fenix 6 Pro Solar

GARMIN PAY

Zakupy zrobisz w mgnieniu oka dzięki usłudze Garmin Pay umożliwiającej dokonywanie bezprzewodowych płatności za pośrednictwem wybranych dostawców tych usług.

Garmin Fenix 6 Pro Solar - przewagi

FUNKCJE BEZPIECZEŃSTWA I ŚLEDZENIA

Kiedy poczujesz zagrożenie lub kiedy zegarek wykryje wypadek, funkcje wzywania pomocy i wykrywania zdarzeń prześlą dane o Twojej lokalizacji do kontaktów alarmowych.

Garmin Fenix 6 Pro Solar - zalety

CONNECT IQ™ STORE

Pobierz niestandardowe wzory tarcz zegarka, dodaj pola danych i pobierz aplikacje oraz widżety ze sklepu Connect IQ Store.

Mapy

Zegarki Garmin posiadają fabrycznie załadowaną mapę topograficzną Europy Garmin TopoActive Europe, mapę Garmin Cycle Map (mapa dla rowerzystów z możliwością wyznaczania tras).
W naszej ofercie dostępne są również dodatkowe mapy PL TOPO oraz OpenStreetMap Topo Polska.

Funkcja Garmin Fenix 6 Pro Solar

Garmin TopoActive Europe

 • Rodzaj: mapa fabrycznie wgrana przez producenta do każdej wersji produktu
 • Pokrycie: mapa Polski i Europy
 • Zawartość: zawiera sieć drogową, plany miast, szlaki turystyczne, ścieżki rowerowe, punkty POI
 • Aktualizacje: bezpłatne
 • Częstotliwość aktualizacji: niesprecyzowane
Garmin Fenix 6 Pro Solar cecha

OpenStreetMap (najnowsza wersja)

 • Rodzaj: dodatkowa, bezpłatna mapa topograficzna (dostępna w wybranych wariantach)
 • Pokrycie: mapa Polski (+możliwość dogrania mapy krajów Europy i świata przez użytkownika)
 • Zawartość: Zawiera sieć drogową, plany miast, szlaki turystyczne, ścieżki rowerowe, punkty POI
 • Aktualizacje: bezpłatne
 • Częstotliwość aktualizacji: zazwyczaj raz w miesiącu
 • Źródło OpenStreetMap: ©autorzy OpenStreetMap, Open Database License
Garmin Fenix 6 Pro Solar funkcjonalność

OpenStreetMap (najnowsza wersja)

 • Rodzaj: dodatkowa, bezpłatna mapa topograficzna (dostępna w wybranych wariantach)
 • Pokrycie: mapa Polski (+możliwość dogrania mapy krajów Europy i świata przez użytkownika)
 • Zawartość: Zawiera sieć drogową, plany miast, szlaki turystyczne, ścieżki rowerowe, punkty POI
 • Aktualizacje: bezpłatne
 • Częstotliwość aktualizacji: zazwyczaj raz w miesiącu
 • Źródło OpenStreetMap: ©autorzy OpenStreetMap, Open Database License

Specyfikacja

Ogólne

 • MATERIAŁ OBIEKTYWU: Power Glass™
 • MATERIAŁ RAMKI: Stal nierdzewna lub tytan z diamentopodobną powłoką węglową (DLC)
 • OBUDOWA: Polimer wzmocniony włóknem szklanym i metalowa pokrywa tylna
 • PASKI DO ZEGARKA QUICKFIT™: Pasek 22 mm jest dołączony do zestawu
 • MATERIAŁ PASKA: Silikon lub tytan
 • KOLOROWY WYŚWIETLACZ: tak
 • WYMIARY WYŚWIETLACZA, SZER. X WYS.: Średnica: 1.3 cali, 33.02 mm
 • ROZDZIELCZOŚĆ WYŚWIETLACZA, SZER. X WYS.: 260 × 260 pikseli
 • TYP WYŚWIETLACZA: Czytelny w słońcu, transreflektywny Memory-In-Pixel (MIP)
 • KLASA WODOSZCZELNOŚCI: 10 ATM
 • PAMIĘĆ/HISTORIA: 32 GB

Rozmiar etui:

 • Szerokość: 47 mm
 • Długość: 47 mm
 • Wysokość: 15.1 mm

Pasuje na nadgarstki o tych obwodach:

 • Pasek silikonowy: 125-208 mm
 • Pasek skórzany: 132-210 mm
 • Pasek z tkaniny: 132-210 mm
 • Pasek metalowy: 132-215 mm

Masa:

 • Stal: 85 g (tylko etui: 62 g)
 • Tytan: 72 g (tylko etui: 48 g)

Czas działania baterii:

 • Tryb zegarka: do 14 dni / 16 dnia przy ładowaniu energią słoneczną*
 • Tryb oszczędzania baterii zegarka: do 48 dni / 80 dni przy ładowaniu energią słoneczną*
 • Tryb GPS: do 36 godzin / 40 godzin przy ładowaniu energią słoneczną**
 • Tryb GPS i muzyka: do 10 godzin
 • Maksymalny czas pracy baterii w trybie GPS: do 72 godzin / 93 godzin przy ładowaniu energią słoneczną**
 • Aktywność GPS wycieczki: do 28 dni / 36 dni przy ładowaniu energią słoneczną*

* Ładowanie energią słoneczną przy założeniu całodziennego użytkowania w tym 3 godzin pracy dziennie na powietrzu przy oświetleniu 50 000 luksów.** Ładowanie energią słoneczną przy założeniu całodziennego użytkowania w tym 3 godzin pracy dziennie na powietrzu przy oświetleniu 50 000 luksów.
Cechy zegarka

 • CZAS/DATA: tak
 • SYNCHRONIZACJA CZASU PRZEZ GPS: tak
 • AUTOMATYCZNY CZAS LETNI: tak
 • BUDZIK: tak
 • MINUTNIK: tak
 • STOPER: tak
 • GODZINA WSCHODU/ZACHODU SŁOŃCA: tak

Monitorowanie stanu zdrowia

 • NADGARSTKOWY POMIAR TĘTNA (STAŁY, CO SEKUNDĘ): tak
 • ŚREDNIE DZIENNE TĘTNO SPOCZYNKOWE: tak
 • ALERTY NIETYPOWO WYSOKIEGO TĘTNA: tak (wysokie i niskie)
 • ODDYCHANIE (24X7): tak
 • POMIAR PULSOKSYMETRU DOT. POZIOMU TLENU WE KRWI: tak
 • WIEK SPRAWNOŚCIOWY: tak (w aplikacji)
 • MONITOR ENERGII BODY BATTERY™: tak
 • CAŁODNIOWE ŚLEDZENIE STRESU: tak
 • PRZYPOMNIENIA O RELAKSIE: tak
 • MINUTNIK ODDECHU RELAKSACYJNEGO: tak
 • SNU: tak
 • ZAAWANSOWANE MONITOROWANIE SNU (WYNIKI SNU I ANALIZY): tak
 • NAWODNIENIE: tak (w serwisie Garmin Connect™ i opcjonalnym widżecie Connect IQ™)
 • CYKL MENSTRUACYJNY: tak (w serwisie Garmin Connect™ i opcjonalnym widżecie Connect IQ™)

Czujniki

 • GPS: tak
 • GLONASS: tak
 • GALILEO: tak
 • NADGARSTKOWY POMIAR TĘTNA GARMIN ELEVATE™: tak
 • WYSOKOŚCIOMIERZ BAROMETRYCZNY: tak
 • KOMPAS: tak
 • ŻYROSKOP: tak
 • AKCELEROMETR: tak
 • TERMOMETR: tak
 • PULSOKSYMETR DO MONITOROWANIA STOPNIA AKLIMATYZACJI: tak (z aklimatyzacją)

Funkcje telefoniczne przydatne na co dzień

 • ŁĄCZNOŚĆ: Bluetooth® Smart, ANT+®
 • APLIKACJA CONNECT IQ™ (TARCZE ZEGARKA, POLA DANYCH, WIDŻETY I APLIKACJE): tak
 • POWIADOMIENIA Z TELEFONU: tak
 • ODPOWIEDŹ TEKSTOWA / ODRZUĆ POŁĄCZENIE ZA POMOCĄ WIADOMOŚCI TEKSTOWEJ (TYLKO DLA SYSTEMU ANDROID™): tak
 • KALENDARZ: tak
 • PROGNOZA POGODY: tak
 • OSZCZĘDZANIE BATERII – TRYB ZEGARKA O NISKIM POBORZE MOCY Z MOŻLIWOŚCIĄ DOSTOSOWANIA: tak
 • STEROWANIE MUZYKĄ: tak
 • ODTWARZA MUZYKĘ: tak
 • PAMIĘĆ NA MUZYKĘ:Do 2000 utworów
 • ZNAJDŹ MÓJ TELEFON: tak
 • FUNKCJA ZNAJDŹ MÓJ TELEFON: tak
 • PILOT VIRB®: tak
 • ZGODNOŚĆ ZE SMARTFONAMI: iPhone®, Android™
 • ZGODNOŚĆ Z GARMIN CONNECT™ MOBILE: tak
 • GARMIN PAY™: tak

Funkcje bezpieczeństwa i monitorowania

 • APLIKACJA LIVETRACK: tak
 • GROUP LIVETRACK: tak
 • UDOSTĘPNIANIE ZDARZEŃ NA ŻYWO: tak
 • WYKRYWANIA ZDARZEŃ PODCZAS WYBRANYCH AKTYWNOŚCI: tak
 • POMOC: tak

Funkcje taktyczne

 • PODWÓJNA SIATKA WSPÓŁRZĘDNYCH: tak

Funkcje śledzenia aktywności

 • LICZNIK KROKÓW: tak
 • PASEK RUCHU (WYŚWIETLANY W URZĄDZENIU PO UKOŃCZENIU AKTYWNOŚCI; WYSTARCZY CHODZIĆ PRZEZ KILKA MINUT, ABY GO ZRESETOWAĆ): tak
 • CEL AUTOMATYCZNY (ROZPOZNAJE POZIOM AKTYWNOŚCI UŻYTKOWNIKA I WYZNACZA DZIENNY CEL KROKÓW): tak
 • SPALONE KALORIE: tak
 • PIĘTRA W GÓRĘ: tak
 • PRZEBYTY DYSTANS: tak
 • MINUTY INTENSYWNEJ AKTYWNOŚCI: tak
 • FUNKCJA TRUEUP™: tak
 • FUNKCJA MOVE IQ™: tak

Sprzęt fitness / siłownia

 • DOSTĘPNE PROFILE AKTYWNOŚCI NA SIŁOWNI: Trening siłowy, trening wydolnościowy, trening na maszynie eliptycznej, schody, pokonywanie pięter, wiosłowanie stacjonarne, pilates i joga
 • TRENINGI WYDOLNOŚCIOWE: tak
 • TRENINGI SIŁOWE: tak
 • TRENINGI JOGI: tak
 • TRENINGI PILATES: tak
 • ANIMACJE TRENINGOWE NA EKRANIE: tak
 • AUTOMATYCZNE LICZENIE POWTÓRZEŃ: tak

Funkcje szkolenia, planowania i analizy

 • STREFY TĘTNA: tak
 • ALERTY TĘTNA: tak
 • KALORIE NA PODSTAWIE TĘTNA: tak
 • % MAKSYMALNEGO TĘTNA: tak
 • % REZERWY TĘTNA: tak
 • CZAS ODPOCZYNKU: tak
 • AUTOMATYCZNE TĘTNO MAKSYMALNE: tak
 • POMIAR TĘTNA DO WYSIŁKU (URZĄDZENIE MIERZY ZMIENNOŚĆ TĘTNA PRZEZ 3 MINUTY, GDY UŻYTKOWNIK STOI W MIEJSCU, ABY ZBADAĆ SZACOWANE NATĘŻENIE WYSIŁKU; WYNIK JEST PRZEDSTAWIONY NA SKALI 1 DO 100, GDZIE NISKIE WARTOŚCI OZNACZAJĄ NISKI POZIOM NATĘŻENIA WYSIŁKU): tak (ze zgodnym akcesorium)
 • PRZESYŁANIE SYGNAŁÓW TĘTNA (PRZESYŁANIE DANYCH TĘTNA PRZEZ ANT+™ DO SPAROWANEGO URZĄDZENIA): tak
 • CZĘSTOTLIWOŚĆ ODDECHU (PODCZAS ĆWICZEŃ): tak (ze zgodnym akcesorium)
 • PRĘDKOŚĆ I DYSTANS GPS: tak
 • STRONY WŁASNYCH DANYCH: tak
 • NIESTANDARDOWE PROFILE DANYCH: tak
 • AUTO PAUSE®: tak
 • TRENING INTERWAŁOWY: tak
 • ZAAWANSOWANE TRENINGI: tak
 • PLANY TRENINGÓW DO POBRANIA: tak
 • TRYBY ZASILANIA – USTAWIENIA BATERII NA CZAS AKTYWNOŚCI Z MOŻLIWOŚCIĄ DOSTOSOWANIA: tak
 • AUTO LAP®: tak
 • RĘCZNIE OZNACZANE OKRĄŻENIA: tak
 • KONFIGUROWALNE ALERTY OKRĄŻENIA: tak
 • AKLIMATYZACJA DO WYSOKIEJ TEMPERATURY I WYSOKOŚCI: tak
 • PUŁAP TLENOWY: tak
 • STAN WYTRENOWANIA (UMOŻLIWIA SPRAWDZENIE SKUTECZNOŚCI TRENINGÓW DZIĘKI ŚLEDZENIU DANYCH TRENINGOWYCH, JAK PUŁAP TLENOWY, PRÓG BEZTLENOWY, I PORÓWNYWANIE ICH DO AKTUALNYCH DANYCH): tak
 • OBCIĄŻENIE TRENINGOWE (POŁĄCZONE POMIARY TĘTNA I PUŁAPU TLENOWEGO OKREŚLAJĄCE INTENSYWNOŚĆ TRENINGÓW NA PRZESTRZENI 28 DNI I POMAGAJĄCE W UTRZYMANIU FORMY W ZAKRESIE OPTYMALNYM DLA OSIĄGNIĘCIA CELU): tak
 • CHARAKTER OBCIĄŻENIA TRENINGOWEGO: tak
 • EFEKT TRENINGU (AEROBOWEGO): tak
 • EFEKT TRENINGU (BEZTLENOWEGO): tak
 • GŁÓWNA KORZYŚĆ (ETYKIETY EFEKTU TRENINGU): tak
 • KONFIGUROWALNE ALERTY: tak
 • MONITY DŹWIĘKOWE: tak
 • CZAS UKOŃCZENIA: tak
 • VIRTUAL PARTNER: tak
 • VIRTUAL RACER™: tak
 • AUTOMATYCZNE AKTYWNOŚCI MULTISPORT: tak
 • RĘCZNIE WPROWADZANE AKTYWNOŚCI MULTISPORT: tak
 • ASYSTENT KURSU: tak
 • SEGMENTY (LIVE, GARMIN): tak
 • FUNKCJE STRAVA (BEACON, LIVE SEGMENTS): tak
 • KREATOR KURSU TRASY POWROTNEJ (BIEGANIE / JAZDA ROWEREM): tak
 • WYZNACZANIE POPULARNYCH TRAS TRENDLINE™: tak
 • BLOKADA EKRANU DOTYKOWEGO I/LUB PRZYCISKÓW: tak
 • PRZYCISKI DOSTĘPU: tak
 • AUTOPRZEWIJANIE: tak
 • HISTORIA AKTYWNOŚCI W ZEGARKU: tak
 • PHYSIO TRUEUP: tak

Funkcje biegowe

 • DOSTĘPNE PROFILE BIEGU: Bieganie, bieganie na bieżni, bieganie na bieżni w pomieszczeniach, bieganie na szlaku, bieganie wirtualne
 • POMIAR GPS ODLEGŁOŚCI, CZASU I TĘTNA: tak
 • DYNAMIKA BIEGU: tak (ze zgodnym akcesorium)
 • ODCHYLENIE PIONOWE I ODCHYLENIE OD DŁUGOŚCI („WYSOKOŚĆ ODBICIA” PODCZAS BIEGU ORAZ STOSUNEK KOSZTU DO KORZYŚCI Z DŁUGOŚCIĄ KROKU): tak (ze zgodnym akcesorium)
 • CZAS I BILANS KONTAKTU Z PODŁOŻEM (CZAS, PRZEZ JAKI STOPA DOTYKA PODŁOŻA PODCZAS BIEGU ORAZ SYMETRIA BIEGU): tak (ze zgodnym akcesorium)
 • DŁUGOŚĆ KROKU (NA BIEŻĄCO): tak (ze zgodnym akcesorium)
 • RYTM (LICZBA KROKÓW NA MINUTĘ NA BIEŻĄCO): tak
 • PRZYGOTOWANIE WYDOLNOŚCIOWE (PO BIEGU TRWAJĄCYM OD 6 DO 20 MINUT URZĄDZENIE UMOŻLIWIA PORÓWNANIE KONDYCJI MIERZONEJ PODCZAS TRENINGU Z OGÓLNYM POZIOMEM KONDYCJI): tak
 • PRÓG MLECZANOWY (POPRZEZ ANALIZĘ TEMPA I TĘTNA URZĄDZENIE OKREŚLA MOMENT, OD KTÓREGO MIĘŚNIE ZACZYNAJĄ GWAŁTOWNIE SŁABNĄĆ): tak (ze zgodnym akcesorium)
 • STRATEGIE TEMPA PACEPRO™: tak
 • TRENINGI BIEGOWE: tak
 • SYMULATOR WYŚCIGU: tak
 • OBSŁUGA CZUJNIKA PRĘDKOŚCI I RYTMU (Z CZUJNIKIEM): tak

Funkcje golfowe

 • 41 000 WGRANYCH PÓL GOLFOWYCH Z CAŁEGO ŚWIATA: tak
 • ODLEGŁOŚĆ DO POCZĄTKU, ŚRODKA I KOŃCA GREENÓW: tak
 • ODLEGŁOŚĆ DO LAY-UPÓW/DOGLEGÓW: tak
 • POMIAR DYSTANSU UDERZENIA (OBLICZA DOKŁADNY DYSTANS DLA UDERZEŃ WYKONANYCH NA POLU): automatyczny
 • CYFROWA TABLICA WYNIKÓW :tak
 • WŁASNE CELE: tak
 • ŚLEDZENIE STATYSTYK (LICZBA UDERZEŃ, LICZBA PUTTÓW W RUNDZIE, LICZBA UDERZEŃ NA GREENY I FAIRWAYE): tak
 • GARMIN AUTOSHOT™: tak
 • PEŁNA MAPA WEKTOROWA: tak
 • AUTOMATYCZNE AKTUALIZACJE COURSEVIEW: tak
 • FUNKCJA GREEN VIEW Z RĘCZNYM POZYCJONOWANIEM CHORĄGIEWKI: tak
 • HAZARDY I CELE NA POLU GOLFOWYM: tak
 • FUNKCJA PINPOINTER: tak
 • DYSTANS PLAYSLIKE: tak
 • WYBIERANIE CELÓW DOTKNIĘCIEM (PO DOTKNIĘCIU CELU NA EKRANIE JEST WYŚWIETLANY DYSTANS DO DOWOLNEGO PUNKTU): tak
 • WYNIK HANDICAPU: tak
 • ZGODNOŚĆ Z CZUJNIKIEM TRUSWING™: tak
 • TIMER RUNDOWY / LICZNIK DYSTANSU: tak
 • ZGODNOŚĆ Z AUTOMATYCZNYM SYSTEMEM ŚLEDZENIA KIJÓW GOLFOWYCH (WYMAGA ODPOWIEDNIEGO AKCESORIUM): tak

Funkcje dla zajęć na powietrzu

 • DOSTĘPNE PROFILE CZYNNOŚCI REKREACYJNYCH W TERENIE: Piesza wędrówka, wspinaczka w pomieszczeniu i na powietrzu, bouldering, surfing, jazda na rowerze górskim, jazda na nartach, jazda na snowboardzie, biegi narciarskie, wiosłowanie na stojąco, wiosłowanie, pływanie kajakiem, skoki ze spadochronem i działania taktyczne
 • NAWIGACJA OD PUNKTU DO PUNKTU: tak
 • ELEKTRONICZNA ŚCIEŻKA REJESTROWANA NA BIEŻĄCO: tak
 • WRÓĆ DO STARTU: tak
 • TRACBACK®: tak
 • ULTRATRAC MODE: tak
 • TRYB W OKOLICY: tak
 • PROFIL WYSOKOŚCI: tak
 • DYSTANS DO CELU: tak
 • WSKAŹNIK TRENDU BAROMETRU: tak
 • PLANOWANIE WSPINACZEK CLIMBPRO™: tak
 • AUTOMATYCZNE PRZEŁĄCZANIE MIĘDZY BIEGIEM I WSPINACZKĄ: tak
 • PRĘDKOŚĆ PIONOWA: tak
 • CAŁKOWITY WZNIOS/SPADEK: tak
 • PRZYSZŁY WYKRES WYSOKOŚCI: tak
 • FABRYCZNIE ZAŁADOWANE MAPY TOPOACTIVE: tak
 • WGRANE MAPY KURORTÓW NARCIARSKICH: tak
 • OBSŁUGA POBIERANYCH MAP KARTOGRAFICZNYCH: tak
 • ZGODNOŚĆ Z APLIKACJĄ BASECAMP™: tak
 • WSPÓŁRZĘDNE GPS: tak
 • CELUJ I IDŹ: tak
 • POMIAR POWIERZCHNI: tak (przez Connect IQ™)
 • KALENDARZ MYŚLIWSKI/WĘDKARSKI: tak (przez Connect IQ™)
 • ODWZOROWANY PUNKT TRASY: tak
 • INFORMACJE O POŁOŻENIU SŁOŃCA I KSIĘŻYCA: tak (przez Connect IQ™)
 • POZYCJE XERO™: tak
 • AKTYWNOŚĆ GPS WYPRAWY: tak
 • TIDES: tak (przez Connect IQ™)

Funkcje rowerowe

 • ALERT CZASU/DYSTANSU (WŁĄCZA ALARM PO OSIĄGNIĘCIU CELU): tak
 • KURSY (WSPÓŁZAWODNICTWO Z POPRZEDNIMI AKTYWNOŚCIAMI): tak
 • MAPA GARMIN CYCLE MAP (MAPA DLA ROWERZYSTÓW Z MOŻLIWOŚCIĄ WYZNACZANIA TRAS): tak
 • TRUDNOŚĆ I PŁYNNOŚĆ JAZDY NA ROWERZE GÓRSKIM: tak
 • DOSTĘPNE PROFILE JAZDY ROWEREM: Jazda rowerem, jazda rowerem w pomieszczeniu, jazda rowerem górskim, triatlon
 • OKRĄŻENIA ROWEROWE I MAKSYMALNA MOC OKRĄŻENIA (W CZUJNIKIEM MOCY): tak
 • WYŚCIG Z AKTYWNOŚCIĄ: tak
 • WSPÓŁCZYNNIK FTP (FUNCTIONAL THRESHOLD POWER): tak (ze zgodnym akcesorium)
 • ZGODNOŚĆ Z URZĄDZENIEM VECTOR™: tak
 • ZGODNOŚĆ Z MIERNIKIEM MOCY (WYŚWIETLANIE INFORMACJI O MOCY ZE ZGODNYCH MIERNIKÓW MOCY ANT+™ INNYCH PRODUCENTÓW): tak
 • OBSŁUGA ZAAWANSOWANEGO MIERNIKA MOCY VECTOR: tak
 • ZGODNOŚĆ Z VARIA VISION™ (WYŚWIETLACZ MONTOWANY NA GŁOWIE): tak
 • ZGODNOŚĆ Z RADAREM VARIA™ (RADAR WSTECZNY): tak
 • ZGODNOŚĆ ZE ŚWIATŁAMI VARIA™: tak
 • RYTM (LICZBA KROKÓW NA MINUTĘ NA BIEŻĄCO): tak (czujniki ANT+® i Bluetooth® Smart)

Funkcje pływackie

 • DOSTĘPNE PROFILE PŁYWANIA: Pływanie na basenie, pływanie na otwartym akwenie, pływanie/bieganie
 • DANE DOTYCZĄCE PŁYWANIA W OTWARTYM AKWENIE (DYSTANS, TEMPO, LICZBA I CZĘSTOTLIWOŚĆ RUCHÓW, KALORIE): tak
 • PARAMETRY TRENINGU (STYL PŁYWANIA, LICZBA WYMACHÓW, DŁUGOŚĆ BASENU): tak
 • WYKRYWANIE STYLU (DOWOLNY, GRZBIETOWY, KLASYCZNY, MOTYLKOWY): tak
 • DZIENNIK ĆWICZEŃ: tak
 • PODSTAWOWY LICZNIK CZASU ODPOCZYNKU (OD 0): tak
 • LICZNIK CZASU ODPOCZYNKU Z FUNKCJĄ "POWTARZANIE PRZEZ": tak
 • AUTOMATYCZNY ODPOCZYNEK: tak
 • ALERTY CZASU I DYSTANSU: tak
 • ALERTY O TEMPIE (TYLKO W PRZYPADKU PŁYWANIA NA BASENIE): tak
 • WŁĄCZANIE ODLICZANIA: tak
 • TRENINGI PŁYWACKIE: tak
 • KRYTYCZNA PRĘDKOŚĆ PŁYWANIA: tak
 • NADGARSTKOWY POMIAR TĘTNA POD WODĄ: tak
 • TĘTNO (BIEŻĄCE PODCZAS ODPOCZYNKÓW, STATYSTKI INTERWAŁU I SESJI PODCZAS ODPOCZYNKÓW, AUTOMATYCZNE POBIERANIE DANYCH TĘTNA PO PŁYWANIU): tak (z czujnikami tętna HRM-Tri™ i HRM-Swim™)

Funkcje monitorowania dzieci

 • WYZWANIA TOE-TO-TOE™: tak (opcjonalna aplikacja Connect IQ)

Zawartość

Wersja standardowa:

 • Garmin Fenix 6 Pro Solar
 • Przewód do ładowania i przesyłu danych
 • Instrukcja obsługi

Dodatkowo w wersjach z mapami:

 • Wersja Fenix 6 Pro Solar + OpenStreetMap Topo Polska: dodatkowo mapa topograficzna Polski OpenStreetMap wgrana do zegarka oraz Folia ochronna na ekran Gllaser 5H
 • Wersja Fenix 6 Pro Solar + PL Topo (+EU Topo): dodatkowo mapa topograficzna PL TOPO wgrana do zegarka (z możliwością wgrania mapy Europy)

Gwarancja

 • Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji
 • Okres gwarancji: 24 miesiące standardowej gwarancji +12 miesięcy dodatkowej gwarancji na urządzenie udzielane przez naszą firmę. Łącznie 36 miesięcy gwarancji krajowej na urządzenie.
 • Koszt wysyłki: do serwisu po stronie Klienta, z serwisu po stronie producenta

Zarówno przed jak i po zakupie możesz liczyć na nasze wsparcie.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu: info@abcgps.pl

Oficjalna pomoc techniczna Garmin: 00 800 441 24 54
Strona pomocy technicznej Garmin: //www.garmin.com/pl/support/

Zaktualizuj sprzęt lub dodaj mapy - pobierz

Opinie Klientów

Napisz opinię
Łukasz
2021-07-10 15:29:03

jestem szczęśliwym posiadaczem, sprawdza się znakomicie.

D.D
2021-06-15 08:51:18

Zegarek dobry w każdym calu.

Paweł
2021-04-08 15:53:44

Jestem fanem wszystkiego doładowaniem solarnym, ale fenix 6x był dla mnie za duży. Garmin zrobił mi prezent na urodziny wypuszczając wersję 47mm.

Alan
2021-01-25 16:04:43

Zegarek mający wszystkie niezbędne funkcje. Jestem zadowolony z zakupu.

Ignacy
2021-01-23 13:56:41

Ładny wizualnie zegarek( w końcu nie cały czarny), fajna funkcja doładowań solarnych.

Komandos
2020-10-30 15:19:37

Super zegarek

Poborowy
2020-10-21 19:12:39

Genialny zegarek.

Lipcowy
2020-10-20 06:11:27

Bardzo się cięszę z zakupu. W końcu mniejszy fenix z panelem solarnym. Działa szybko i dokładnie.

Akcesoria

wróć do góry
Strona korzysta z plików Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Zasady ich wykorzystania są opisane w naszym regulaminie. W każdej chwili możesz wyłączyć Cookies w swojej przeglądarce.

OK, zamknij