Rabat na pierwsze zakupy! %
infolinia: 61 415 27 51 koszyk (0)

Autoryzowany partner

Garmin Cybex Britax Romer

Garmin Fenix 6S Solar Srebrny z czarnym paskiem [010-02409-00]

Producent: Garmin | Źródło: polska dystrybucja

Garmin Fenix 6S Solar to podstawowa wersja zegarka sportowego z serii Fenix 6s z małym wyświetlaczem o średnicy 1.2" z możliwością doładowania solarnego.

Bezpieczne zakupy Warto kupić na abcgps.pl

Produkt archiwalny

Gratis W skrócie Opis Specyfikacja Zawartość Gwarancja Akcesoria

Gratis

W skrócie

Czym się wyróżnia zegarek sportowy Garmin Fenix 6S Solar?

Fenix 6s Solar wyposażony jest w soczewkę Power Glass z funkcją ładowania energią słoneczną, która pozwala na nieprzerwaną pracę urządzenia przez kilka tygodni. Posiada funkcję monitorującą sen umożliwiającą za pomocą zegarka podzielenie snu na fazę płytką, głęboką oraz fazę REM.

Kluczowe funkcje zegarka Garmin Fenix 6S Solar:

 • Soczewka Power Glass z funkcją ładowania energią słoneczną - zegarek posiada Power Glass ładującą baterię dzięki promieniom słonecznym. Dzięki tej mozliwości oraz funkcja personalizowanego inteligentnego zarządzania energią pozwala na pracę urządzenia przez kilka tygodni.
 • Zawsze włączony wyświetlacz - w obudowie zamieszczono wyświetlacz o przekątnej 1.2 lub 1.3 cala, który jest zawsze włączony i czytelny równiez przy silnym nasłonecznieniu.
 • Funkcje dla surferów - nagrywaj swoje sesje surfingowe dzięki profilowi dedykowanemu dla tego sportu - widget Surfline powoduje możliwość sprawdzenia wysokości fali, pływy, pogodę oraz informacje dotyczące Twojego ulubionej aktywności
 • Funkcja Grit and Flow dla rowerzystów MTB - obserwuj szczegóły każdej rowerowej przejażdżki w góry dzięki pomiarom dedykowanym dla tego sportu, a także funkcji Grit and Flow oceniając zaawansowanie danej trasy i określającej w jaki sposób ją pokonałeś. Funkcja ta podaje wynik, który możesz spróbować pobić przy następnej okazji.
 • Aplikacja do wspinaczki na ściance wspinaczkowej - funkcja pozwala entuzjastom wspinaczki sportowej sprawdzać swoją aktywność na sztucznych ściankach wspinaczkowej; sprawdź pokonaną liczbę dróg i przewyższenia, czas wspinaczki, zaawansowanie każdej z tras i wiele innych parametrów.
 • Funkcja PacePro - ta funkcja wspomaga w utrzymaniu tempa biegowego przy pokonywaniu wzniesień
 • Wbudowane aplikacje sportowe - korzystaj z fabrycznie zainstalowanych aplikacji sportowych, takich jak: biegi terenowe, pływanie, bieganie, jazdy na rowerze, wiosłowanie, wędrowanie, surfing, golfowanie, narciarstwo, wspinaczki i wielu innych dyscyplin.
 • Widget monitorujący sen - zaawansowane monitorowanie snu za pomocą zegarka umożliwia podzielenie faz snu na płytkie, głębokie oraz fazę REM. Zegarek analizuje czas i jakość snu, a także podpowiada w skali ocen o jakości snu, dając odpowiednie wskazówki o zmianach
 • Pomiary osiągów - sprawdź zaawansowane dane dotyczących treningu w tym pomiary dynamiki biegu, maksymalny próg tlenowy dopasowany do temperatury otoczenia i wysokości n.p.m., a także skorzystaj z asystentami odpoczynku i wielu innych funkcji
 • Funkcja zarządzania energią Power Manager - zweryfikuj jakie ustawienia i czujniki wpływają na czas pracy baterii, ażeby zoptymalizować zużycie zegarka.
 • Współpraca z różnymi systemami satelitarnymi - w trudnych warunkach zdecydowanie łatwiej będzie wyznaczyć pozycję dzięki obsłudze kilku systemów nawigacyjnych (GPS, Galileo, GLONASS).
 • Czujniki ABC - nawiguj na trasie dzięki czujnikom ABC takim jak wysokościomierz, trzyosiowy kompas elektroniczny, żyroskop, barometr.
 • Powiadomienia ze smartfona - otrzymuj e-maile, smsy i powiadomienia tekstowe bezpośrednio do zegarka gdy jest on zintegrowany z kompatybilnym urządzeniem.
 • Płatności zbliżeniowe Garmin Pay - Zapłać w sklepie szybko i wygodnie dzięki płatności zbliiżeniowej Garmin Pay obsługiwanym przez współpracujących operatorów płatności elektronicznych takich jak Visa czy Mastercard.
 • Dostęp do sklepu Connect IQ - pobierz spersonalizowane tarcze zegarka, pola danych lub aplikacje ze sklepu Connect IQ.
 • Nadgarstkowy pomiar tętna - Dopracowany optyczny pulsometr wykazuje intensywność z jaką trenujesz, a na podstawie różnicy zmian rytmu pracy serca stwierdzi poziom stresu. Jest możliwość również pracy pod wodą bez obowiązku korzystania z czujnika na klatce piersiowej.
 • Pulsoksymetr - dzięki wiązkom światła pulsoksymetr wykazuje ocenę aklimatyzacji na wysokość i obserwuje stan snu mierząc poziom absorpcji tlenu przez organizm.
 • Tryb ekspedycyjny - wystartuj w nieznane miejsca bez obowiązdu doładownia zegarka - tryb ekspedycyjny o niskim poborze energii powoduje, że urządzenie może pracować przez kilka tygodni.

Kluczowe cechy zegarka Fenix 6S Solar:

Rok wejścia na rynek 2020
Przeznaczenie Bieganie
Przeznaczenie Golf
Przeznaczenie Pływanie
Przeznaczenie Triathlon
Dotykowy ekran Nie
Kolorowy ekran Tak
Personalizacja tarczy Tak
Szafirowe szkiełko Nie
Moduł GPS Tak
Czujnik tętna (HR) Na nadgarstku
Wersja czujnika tętna Garmin trzeciej generacji
Obsługa map Nie
Nawigowanie po trasie Tak
Odtwarzacz muzyki Nie
Powiadomienia z tel. Tak
Płatność zegarkiem Tak
Doładowanie solarne Tak
WI-FI Nie
Wysokościomierz Tak
Kompas Tak
Pulsoksymetr Tak
Monitor aktywności Tak
Monitorowanie snu Tak
Interwały Tak
Asystent odpoczynku Tak
Pułap tlenowy Tak
Wodoszczelność 10 ATM
Dynamika biegu Tak
Bateria w trybie GPS Powyżej 20h
Bateria maksymalnie Powyżej 5 tyg.

Opis

Funkcja Garmin Fenix 6S Solar Srebrny z czarnym paskiem [010-02409-00]

Zegarek sportowy Garmin Fenix 6S Solar

WYKORZYSTAJ POTĘGĘ SŁOŃCA

Dzięki szkiełku Power Glass™ umożliwiającemu ładowanie energią słoneczną oraz konfigurowalnym trybom zarządzania energią smartwatch ten może działać przez wiele tygodni.

Garmin Fenix 6S Solar Srebrny z czarnym paskiem [010-02409-00] cecha

Doładuj baterię dzięki światłu słonecznemu, aby rzadziej ładować urządzenie.

Garmin Fenix 6S Solar Srebrny z czarnym paskiem [010-02409-00] funkcjonalność

Jak sobie radzi Twój organizm? Pomiar tętna na nadgarstku1 i pulsoksymetr2 zapewnią Ci dokładne dane.

Zaleta Garmin Fenix 6S Solar Srebrny z czarnym paskiem [010-02409-00]

Potrzebujesz wskazówek dotyczących tempa biegu, które uwzględniają ukształtowanie terenu? Wypróbuj funkcję PacePro™.

Przewaga Garmin Fenix 6S Solar Srebrny z czarnym paskiem [010-02409-00]

Zostaw przewody w domu. Ładowanie energią słoneczną zapewnia nawet 9-dniowe działanie na baterii — a nawet dłużej!

Cechy Garmin Fenix 6S Solar Srebrny z czarnym paskiem [010-02409-00]

JAKOŚĆ I ZAAWANSOWANA KONSTRUKCJA

Solidna, a jednocześnie wyrafinowana konstrukcja obejmuje duży wyświetlacz o przekątnej 1,2 cala i jest zgodna z amerykańskimi normami wojskowymi dotyczącymi temperatury, wstrząsów i i wodoodporności.

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Dopasuj wygląd do swojego stylu życia dzięki stylowej ramce ze stali nierdzewnej.

Funkcje Garmin Fenix 6S Solar Srebrny z czarnym paskiem [010-02409-00]
Garmin Fenix 6S Solar Srebrny z czarnym paskiem [010-02409-00] - przewagi

APLIKACJE SPORTOWE

Skorzystaj z wbudowanych profili aktywności dla biegów przełajowych, pływania, biegania, jazdy na rowerze, wędrówek, wiosłowania, narciarstwa, gry w golfa, surfowania i wspinania po sztucznych ściankach wspinaczkowych i wielu innych.

Garmin Fenix 6S Solar Srebrny z czarnym paskiem [010-02409-00] - zalety

SKITURING

Wszystko czego potrzebujesz, w czasie przygód poza trasami. Ten wbudowany profil rozróżnia zjazdy od podejść, automatycznie przełączając się pomiędzy dedykowanymi ekranami danych.

Atrybuty Garmin Fenix 6S Solar Srebrny z czarnym paskiem [010-02409-00]

DYNAMIKA JAZDY GÓRSKIEJ

Śledź szczegóły każdej jazdy ze specjalnymi pomiarami trudności trasy i płynności zjazdu.

Funkcja Garmin Fenix 6S Solar Srebrny z czarnym paskiem [010-02409-00]

FUNKCJE SURFINGOWE W ZEGARKU GARMIN FENIX 6S SOLAR

Przygotuj się na jazdę na fali. fēnix 6S Solar współpracuje z aplikacją Surfline Sessions™, która tworzy zapis wideo każdej fali, po której surfujesz przed kamerą Surfline®, więc możesz później obejrzeć film i sprawdzić, jak Ci szło.

Garmin Fenix 6S Solar Srebrny z czarnym paskiem [010-02409-00] cecha

ANIMOWANE WSKAZÓWKI TRENINGOWE

Zegarek ten jest wyposażony w łatwe do obserwowania, animowane wskazówki treningowe z ćwiczeniami wydolnościowymi, siłowymi, jogą i pilatesem, które można oglądać na ekranie zegarka. Wybierz spośród fabrycznie załadowanych animowanych treningów lub pobierz więcej z serwisu społecznościowego Garmin Connect™.

Garmin Fenix 6S Solar Srebrny z czarnym paskiem [010-02409-00] funkcjonalność

NADGARSTKOWY CZUJNIK TĘTNA

Rejestruj dane tętna i korzystaj z alertów informujących o zbyt wysokim lub zbyt niskim tętnie utrzymującym się podczas odpoczynku. Sprawdź, jak ciężko pracuje Twoje serce podczas ćwiczeń, nawet pod wodą.

Zaleta Garmin Fenix 6S Solar Srebrny z czarnym paskiem [010-02409-00]

MONITOR ENERGII BODY BATTERY™

Optymalizuj rezerwy energii swojego ciała, wykorzystując wskaźniki zmienności tętna, wysiłku, snu i inne dane do określenia gotowości do aktywności lub potrzeby odpoczynku.

Przewaga Garmin Fenix 6S Solar Srebrny z czarnym paskiem [010-02409-00]

MONITOROWANIE NAWODNIENIA

Rejestruj dzienne spożycie płynów, aby pamiętać o odpowiednim nawadnianiu organizmu. Po włączeniu automatycznego celu zobaczysz szacowane straty potu po aktywności, a cel zostanie odpowiednio dostosowany.

Cechy Garmin Fenix 6S Solar Srebrny z czarnym paskiem [010-02409-00]

FUNKCJA ŚLEDZENIA CYKLU MENSTRUACYJNEGO

Korzystaj z aplikacji Garmin Connect do śledzenia cyklu, rejestrowania objawów fizycznych i emocjonalnych, a także uzyskiwania informacji o treningach i odżywianiu podczas każdej fazy cyklu. Dostępne są nawet informacje dotyczące monitorowania cyklu.

Funkcje Garmin Fenix 6S Solar Srebrny z czarnym paskiem [010-02409-00]

STATYSTYKI EFEKTYWNOŚCI

Wyświetlaj zaawansowane pomiary treningowe obejmujące dane dynamiki biegania, asystenta odpoczynku i inne dane1. Pomiary pozwalają nawet oszacować pułap tlenowy uwzględniający temperaturę otoczenia i wysokość.

Garmin Fenix 6S Solar Srebrny z czarnym paskiem [010-02409-00] - przewagi

TECHNOLOGIA PACEPRO™

Pierwsza w swoim rodzaju funkcja PacePro pomaga utrzymać tempo podczas biegu dzięki nawigacji dostosowanej pod kątem nachylenia terenu

Garmin Fenix 6S Solar Srebrny z czarnym paskiem [010-02409-00] - zalety

MENEDŻER ZASILANIA

Zobacz, w jaki sposób różne ustawienia i czujniki wpływają na czas pracy baterii zegarka, aby wprowadzić zmiany, które natychmiast wydłużą możliwy czas pracy.

Atrybuty Garmin Fenix 6S Solar Srebrny z czarnym paskiem [010-02409-00]

BATERIA ŁADOWANA SŁONECZNIE

Czas działania baterii wynosi do 9 dni w pomieszczeniach i nawet do 10,5 dnia w przypadku ładowania energią słoneczną w trybie smartwatcha. W trybie GPS czas działania wynosi do 25 godzin w pomieszczeniach i do 28 w przypadku ładowania energią słoneczną.

Funkcja Garmin Fenix 6S Solar Srebrny z czarnym paskiem [010-02409-00]
Garmin Fenix 6S Solar Srebrny z czarnym paskiem [010-02409-00] cecha

FUNKCJA CLIMBPRO

Korzystając z funkcji planowania wspinaczek ClimbPro na pobranych trasach, można w czasie rzeczywistym wyświetlać informacje o bieżących i zbliżających się podjazdach, w tym o nachyleniu, odległości i wzroście wysokości.

Garmin Fenix 6S Solar Srebrny z czarnym paskiem [010-02409-00] funkcjonalność

OBSŁUGA WIELU SYSTEMÓW GNSS

Możesz korzystać z wielu globalnych systemów nawigacji satelitarnej (GPS, GLONASS i Galileo), co ułatwia orientację w sytuacjach zbyt wymagających dla samego sygnału GPS.

Zaleta Garmin Fenix 6S Solar Srebrny z czarnym paskiem [010-02409-00]

CZUJNIKI ABC

Na nowym szlaku korzystaj z czujników ABC, czyli wysokościomierza dla uzyskania danych wysokości, barometru do monitorowania pogody oraz 3-osiowego elektronicznego kompasu.

Przewaga Garmin Fenix 6S Solar Srebrny z czarnym paskiem [010-02409-00]

PULSOKSYMETR

Czujnik pulsoksymetru wykorzystuje do śledzenia aklimatyzacji wysokościowej i monitorowania snu wiązki światła na Twoim nadgarstku w celu określenia stopnia absorpcji tlenu przez ciało.

Cechy Garmin Fenix 6S Solar Srebrny z czarnym paskiem [010-02409-00]

AKLIMATYZACJA

Ten widżet wyświetla bieżącą wysokość, wysokość, do której organizm się dostosował wraz z powiązanymi pomiarami pulsoksymetru2, tętna1 i częstotliwością oddechu, więc można zobaczyć, jak organizm radzi sobie na bieżącej wysokości.

Funkcje Garmin Fenix 6S Solar Srebrny z czarnym paskiem [010-02409-00]

MONITOROWANIE ODDECHU

Monitoruj sposób oddychania w ciągu dnia, podczas snu, ćwiczeń oddechowych i jogi.

Garmin Fenix 6S Solar Srebrny z czarnym paskiem [010-02409-00] - przewagi

TRYB WYCIECZKI

Wyrusz w daleką podróż i korzystaj z długiego czasu między ładowaniami. Tryby ekspedycyjny i GPS o bardzo niskim zużyciu energii oznaczają wielotygodniowy czas pracy baterii.

Garmin Fenix 6S Solar Srebrny z czarnym paskiem [010-02409-00] - zalety
Atrybuty Garmin Fenix 6S Solar Srebrny z czarnym paskiem [010-02409-00]

POWIADOMIENIA Z TELEFONU

Wiadomości e-mail, SMS-y i alerty można odbierać bezpośrednio w zegarku sparowanym ze zgodnym urządzeniem.

Funkcja Garmin Fenix 6S Solar Srebrny z czarnym paskiem [010-02409-00]

APLIKACJE MUZYCZNE

Możesz zapisać do 2000 utworów lub skorzystać z aplikacji do strumieniowego przesyłania w zgodnych serwisach, w tym Spotify®, Deezer i Amazon Music, a także słuchać muzyki przez słuchawki wyposażone w technologię Bluetooth®.

Garmin Fenix 6S Solar Srebrny z czarnym paskiem [010-02409-00] cecha

GARMIN PAY

Zakupy zrobisz w mgnieniu oka dzięki usłudze Garmin Pay umożliwiającej dokonywanie bezprzewodowych płatności za pośrednictwem wybranych dostawców tych usług.

Garmin Fenix 6S Solar Srebrny z czarnym paskiem [010-02409-00] funkcjonalność

FUNKCJE BEZPIECZEŃSTWA I ŚLEDZENIA

Kiedy poczujesz zagrożenie lub kiedy zegarek wykryje wypadek, funkcje wzywania pomocy i wykrywania zdarzeń prześlą dane o Twojej lokalizacji do kontaktów alarmowych.

Zaleta Garmin Fenix 6S Solar Srebrny z czarnym paskiem [010-02409-00]

CONNECT IQ™ STORE

Pobierz niestandardowe wzory tarcz zegarka, dodaj pola danych i pobierz aplikacje oraz widżety ze sklepu Connect IQ Store.

Specyfikacja

Ogólne

 • MATERIAŁ OBIEKTYWU: Power Glass™
 • MATERIAŁ RAMKI: Stal nierdzewna
 • OBUDOWA: Polimer wzmocniony włóknem szklanym i metalowa pokrywa tylna
 • PASKI DO ZEGARKA QUICKFIT™: Pasek 20 mm jest dołączony do zestawu
 • MATERIAŁ PASKA: Silikon
 • MASA: 60 g (tylko koperta: 44 g)
 • KLASA WODOSZCZELNOŚCI: 10 ATM
 • PAMIĘĆ/HISTORIA: 64 MB
 • KOLOROWY WYŚWIETLACZ: tak
 • WYMIARY WYŚWIETLACZA, SZER. X WYS.: Średnica: 1.2 cali, 30.4 mm
 • ROZDZIELCZOŚĆ WYŚWIETLACZA, SZER. X WYS: .240 × 240 pikseli
 • TYP WYŚWIETLACZA: Czytelny w słońcu, transreflektywny Memory-In-Pixel (MIP)

ROZMIAR ETUI:

 • Szerokość: 42 mm × 42 × 14.2
 • Długość: 42 mm
 • Wysokość: 14.2 mm

PASUJE NA NADGARSTKI O OBWODACH:

 • Pasek silikonowy: 108-182 mm
 • Pasek zamszowy: 108-175 mm
 • Pasek z tkaniny: 108-189 mm
 • Pasek metalowy: 108-180 mm

CZAS DZIAŁANIA BATERII:

 • Tryb zegarka: do 9 dni + 1,5 dni*
 • Tryb GPS: do 25 godzin + 3 godziny**
 • Maksymalny czas pracy baterii w trybie GPS: do 50 godzin + 14 godzin**
 • Aktywność GPS wycieczki: do 20 dni + 6 dni*
 • Tryb oszczędzania baterii zegarka: do 34 dni + 25 dni*

* Ładowanie energią słoneczną przy założeniu całodziennego użytkowania w tym 3 godzin pracy dziennie na powietrzu przy oświetleniu 50 000 luksów.** Ładowanie energią słoneczną przy założeniu użytkowania przy oświetleniu 50 000 luksów.
Cechy zegarka

 • CZAS/DATA: tak
 • SYNCHRONIZACJA CZASU PRZEZ GPS: tak
 • AUTOMATYCZNY CZAS LETNI: tak
 • BUDZIK: tak
 • MINUTNIK: tak
 • STOPER: tak
 • GODZINA WSCHODU/ZACHODU SŁOŃCA: tak

Monitorowanie stanu zdrowia

 • WIEK SPRAWNOŚCIOWY: tak (w aplikacji)
 • MONITOR ENERGII BODY BATTERY™: tak
 • CAŁODNIOWE ŚLEDZENIE STRESU: tak
 • SNU: tak

Czujniki

 • GPS: tak
 • GLONASS: tak
 • GALILEO: tak
 • NADGARSTKOWY POMIAR TĘTNA GARMIN ELEVATE™: tak
 • WYSOKOŚCIOMIERZ BAROMETRYCZNY: tak
 • KOMPAS: tak
 • ŻYROSKOP: tak
 • AKCELEROMETR: tak
 • TERMOMETR: tak
 • PULSOKSYMETR DO MONITOROWANIA STOPNIA AKLIMATYZACJI: tak (z aklimatyzacją)

Funkcje telefoniczne przydatne na co dzień

 • ŁĄCZNOŚĆ: Bluetooth® Smart, ANT+®
 • APLIKACJA CONNECT IQ™ (TARCZE ZEGARKA, POLA DANYCH, WIDŻETY I APLIKACJE): tak
 • POWIADOMIENIA Z TELEFONU: tak
 • ODPOWIEDŹ TEKSTOWA / ODRZUĆ POŁĄCZENIE ZA POMOCĄ WIADOMOŚCI TEKSTOWEJ (TYLKO DLA SYSTEMU ANDROID™): tak
 • KALENDARZ: tak
 • PROGNOZA POGODY: tak
 • OSZCZĘDZANIE BATERII – TRYB ZEGARKA O NISKIM POBORZE MOCY Z MOŻLIWOŚCIĄ DOSTOSOWANIA: tak
 • STEROWANIE MUZYKĄ: tak
 • ZNAJDŹ MÓJ TELEFON: tak
 • FUNKCJA ZNAJDŹ MÓJ TELEFON: tak
 • PILOT VIRB®: tak
 • ZGODNOŚĆ ZE SMARTFONAMI: iPhone®, Android™
 • ZGODNOŚĆ Z GARMIN CONNECT™ MOBILE: tak
 • GARMIN PAY™: tak

Funkcje bezpieczeństwa i monitorowania

 • APLIKACJA LIVETRACK: tak
 • GROUP LIVETRACK: tak
 • UDOSTĘPNIANIE ZDARZEŃ NA ŻYWO: tak
 • WYKRYWANIA ZDARZEŃ PODCZAS WYBRANYCH AKTYWNOŚCI: tak
 • POMOC: tak

Funkcje taktyczne

 • PODWÓJNA SIATKA WSPÓŁRZĘDNYCH: tak

Funkcje śledzenia aktywności

 • LICZNIK KROKÓW: tak
 • PASEK RUCHU (WYŚWIETLANY W URZĄDZENIU PO UKOŃCZENIU AKTYWNOŚCI; WYSTARCZY CHODZIĆ PRZEZ KILKA MINUT, ABY GO ZRESETOWAĆ): tak
 • CEL AUTOMATYCZNY (ROZPOZNAJE POZIOM AKTYWNOŚCI UŻYTKOWNIKA I WYZNACZA DZIENNY CEL KROKÓW): tak
 • SPALONE KALORIE: tak
 • PIĘTRA W GÓRĘ: tak
 • PRZEBYTY DYSTANS: tak
 • MINUTY INTENSYWNEJ AKTYWNOŚCI: tak
 • FUNKCJA TRUEUP™: tak
 • FUNKCJA MOVE IQ™: tak

Sprzęt fitness / siłownia

 • DOSTĘPNE PROFILE AKTYWNOŚCI NA SIŁOWNI: Trening siłowy, trening wydolnościowy, trening na maszynie eliptycznej, schody, pokonywanie pięter, wiosłowanie stacjonarne, pilates i joga
 • TRENINGI WYDOLNOŚCIOWE: tak
 • TRENINGI SIŁOWE: tak
 • TRENINGI JOGI: tak
 • TRENINGI PILATES: tak
 • ANIMACJE TRENINGOWE NA EKRANIE: tak
 • AUTOMATYCZNE LICZENIE POWTÓRZEŃ: tak

Funkcje szkolenia, planowania i analizy

 • STREFY TĘTNA: tak
 • ALERTY TĘTNA: tak
 • KALORIE NA PODSTAWIE TĘTNA: tak
 • % MAKSYMALNEGO TĘTNA: tak
 • % REZERWY TĘTNA: tak
 • CZAS ODPOCZYNKU: tak
 • AUTOMATYCZNE TĘTNO MAKSYMALNE: tak
 • POMIAR TĘTNA DO WYSIŁKU (URZĄDZENIE MIERZY ZMIENNOŚĆ TĘTNA PRZEZ 3 MINUTY, GDY UŻYTKOWNIK STOI W MIEJSCU, ABY ZBADAĆ SZACOWANE NATĘŻENIE WYSIŁKU; WYNIK JEST PRZEDSTAWIONY NA SKALI 1 DO 100, GDZIE NISKIE WARTOŚCI OZNACZAJĄ NISKI POZIOM NATĘŻENIA WYSIŁKU): tak (ze zgodnym akcesorium)
 • PRZESYŁANIE SYGNAŁÓW TĘTNA (PRZESYŁANIE DANYCH TĘTNA PRZEZ ANT+™ DO SPAROWANEGO URZĄDZENIA): tak
 • PRĘDKOŚĆ I DYSTANS GPS: tak
 • STRONY WŁASNYCH DANYCH: tak
 • NIESTANDARDOWE PROFILE DANYCH: tak
 • AUTO PAUSE®: tak
 • TRENING INTERWAŁOWY: tak
 • ZAAWANSOWANE TRENINGI: tak
 • PLANY TRENINGÓW DO POBRANIA: tak
 • TRYBY ZASILANIA – USTAWIENIA BATERII NA CZAS AKTYWNOŚCI Z MOŻLIWOŚCIĄ DOSTOSOWANIA: tak
 • AUTO LAP®: tak
 • RĘCZNIE OZNACZANE OKRĄŻENIA: tak
 • KONFIGUROWALNE ALERTY OKRĄŻENIA: tak
 • AKLIMATYZACJA DO WYSOKIEJ TEMPERATURY I WYSOKOŚCI: tak
 • PUŁAP TLENOWY: tak
 • STAN WYTRENOWANIA (UMOŻLIWIA SPRAWDZENIE SKUTECZNOŚCI TRENINGÓW DZIĘKI ŚLEDZENIU DANYCH TRENINGOWYCH, JAK PUŁAP TLENOWY, PRÓG BEZTLENOWY, I PORÓWNYWANIE ICH DO AKTUALNYCH DANYCH): tak
 • OBCIĄŻENIE TRENINGOWE (POŁĄCZONE POMIARY TĘTNA I PUŁAPU TLENOWEGO OKREŚLAJĄCE INTENSYWNOŚĆ TRENINGÓW NA PRZESTRZENI 28 DNI I POMAGAJĄCE W UTRZYMANIU FORMY W ZAKRESIE OPTYMALNYM DLA OSIĄGNIĘCIA CELU): tak
 • CHARAKTER OBCIĄŻENIA TRENINGOWEGO: tak
 • EFEKT TRENINGU (AEROBOWEGO): tak
 • EFEKT TRENINGU (BEZTLENOWEGO): tak
 • GŁÓWNA KORZYŚĆ (ETYKIETY EFEKTU TRENINGU): tak
 • KONFIGUROWALNE ALERTY: tak
 • MONITY DŹWIĘKOWE: tak
 • CZAS UKOŃCZENIA: tak
 • VIRTUAL PARTNER: tak
 • VIRTUAL RACER™: tak
 • AUTOMATYCZNE AKTYWNOŚCI MULTISPORT: tak
 • RĘCZNIE WPROWADZANE AKTYWNOŚCI MULTISPORT: tak
 • ASYSTENT KURSU: tak
 • SEGMENTY (LIVE, GARMIN): tak
 • FUNKCJE STRAVA (BEACON, LIVE SEGMENTS): tak
 • BLOKADA EKRANU DOTYKOWEGO I/LUB PRZYCISKÓW: tak
 • PRZYCISKI DOSTĘPU: tak
 • AUTOPRZEWIJANIE: tak
 • HISTORIA AKTYWNOŚCI W ZEGARKU: tak
 • PHYSIO TRUEUP: tak

Funkcje biegowe

 • DOSTĘPNE PROFILE BIEGU: Bieganie, bieganie na bieżni, bieganie na bieżni w pomieszczeniach, bieganie na szlaku, bieganie wirtualne
 • POMIAR GPS ODLEGŁOŚCI, CZASU I TĘTNA: tak
 • DYNAMIKA BIEGU: tak (ze zgodnym akcesorium)
 • ODCHYLENIE PIONOWE I ODCHYLENIE OD DŁUGOŚCI („WYSOKOŚĆ ODBICIA” PODCZAS BIEGU ORAZ STOSUNEK KOSZTU DO KORZYŚCI Z DŁUGOŚCIĄ KROKU): tak (ze zgodnym akcesorium)
 • CZAS I BILANS KONTAKTU Z PODŁOŻEM (CZAS, PRZEZ JAKI STOPA DOTYKA PODŁOŻA PODCZAS BIEGU ORAZ SYMETRIA BIEGU): tak (ze zgodnym akcesorium)
 • DŁUGOŚĆ KROKU (NA BIEŻĄCO): tak (ze zgodnym akcesorium)
 • RYTM (LICZBA KROKÓW NA MINUTĘ NA BIEŻĄCO): tak
 • PRZYGOTOWANIE WYDOLNOŚCIOWE (PO BIEGU TRWAJĄCYM OD 6 DO 20 MINUT URZĄDZENIE UMOŻLIWIA PORÓWNANIE KONDYCJI MIERZONEJ PODCZAS TRENINGU Z OGÓLNYM POZIOMEM KONDYCJI): tak
 • PRÓG MLECZANOWY (POPRZEZ ANALIZĘ TEMPA I TĘTNA URZĄDZENIE OKREŚLA MOMENT, OD KTÓREGO MIĘŚNIE ZACZYNAJĄ GWAŁTOWNIE SŁABNĄĆ): tak (ze zgodnym akcesorium)
 • STRATEGIE TEMPA PACEPRO™: tak (z fabrycznie załadowanym kursem)
 • TRENINGI BIEGOWE: tak
 • SYMULATOR WYŚCIGU: tak
 • OBSŁUGA CZUJNIKA PRĘDKOŚCI I RYTMU (Z CZUJNIKIEM): tak

Funkcje golfowe

 • 41 000 WGRANYCH PÓL GOLFOWYCH Z CAŁEGO ŚWIATA: Nie (do pobrania z telefonu)
 • ODLEGŁOŚĆ DO POCZĄTKU, ŚRODKA I KOŃCA GREENÓW: tak
 • ODLEGŁOŚĆ DO LAY-UPÓW/DOGLEGÓW: tak
 • POMIAR DYSTANSU UDERZENIA (OBLICZA DOKŁADNY DYSTANS DLA UDERZEŃ WYKONANYCH NA POLU): Automatyczny
 • CYFROWA TABLICA WYNIKÓW: tak
 • ŚLEDZENIE STATYSTYK (LICZBA UDERZEŃ, LICZBA PUTTÓW W RUNDZIE, LICZBA UDERZEŃ NA GREENY I FAIRWAYE): tak
 • GARMIN AUTOSHOT™: tak
 • AUTOMATYCZNE AKTUALIZACJE COURSEVIEW: tak
 • FUNKCJA GREEN VIEW Z RĘCZNYM POZYCJONOWANIEM CHORĄGIEWKI: tak
 • HAZARDY I CELE NA POLU GOLFOWYM: tak
 • FUNKCJA PINPOINTER: tak
 • WYNIK HANDICAPU: tak
 • ZGODNOŚĆ Z CZUJNIKIEM TRUSWING™: tak
 • TIMER RUNDOWY / LICZNIK DYSTANSU: tak
 • ZGODNOŚĆ Z AUTOMATYCZNYM SYSTEMEM ŚLEDZENIA KIJÓW GOLFOWYCH: tak (WYMAGA ODPOWIEDNIEGO AKCESORIUM)

Funkcje dla zajęć na powietrzu

 • DOSTĘPNE PROFILE CZYNNOŚCI REKREACYJNYCH W TERENIE: Piesza wędrówka, wspinaczka w pomieszczeniu i na powietrzu, bouldering, surfing, jazda na rowerze górskim, jazda na nartach, jazda na snowboardzie, biegi narciarskie, wiosłowanie na stojąco, wiosłowanie, pływanie kajakiem, skoki ze spadochronem i działania taktyczne
 • NAWIGACJA OD PUNKTU DO PUNKTU: tak
 • ELEKTRONICZNA ŚCIEŻKA REJESTROWANA NA BIEŻĄCO: tak
 • WRÓĆ DO STARTU: tak
 • TRACBACK®: tak
 • ULTRATRAC MODE: tak
 • TRYB W OKOLICY: tak
 • PROFIL WYSOKOŚCI: tak
 • DYSTANS DO CELU: tak
 • WSKAŹNIK TRENDU BAROMETRU: tak
 • PLANOWANIE WSPINACZEK CLIMBPRO™: tak (z fabrycznie załadowanym kursem)
 • AUTOMATYCZNE PRZEŁĄCZANIE MIĘDZY BIEGIEM I WSPINACZKĄ: tak
 • PRĘDKOŚĆ PIONOWA: tak
 • CAŁKOWITY WZNIOS/SPADEK: tak
 • PRZYSZŁY WYKRES WYSOKOŚCI: tak (z fabrycznie załadowanym kursem)
 • ZGODNOŚĆ Z APLIKACJĄ BASECAMP™: tak
 • WSPÓŁRZĘDNE GPS: tak
 • CELUJ I IDŹ: tak
 • POMIAR POWIERZCHNI: tak (przez Connect IQ™)
 • KALENDARZ MYŚLIWSKI/WĘDKARSKI: tak (przez Connect IQ™)
 • ODWZOROWANY PUNKT TRASY: tak
 • INFORMACJE O POŁOŻENIU SŁOŃCA I KSIĘŻYCA: tak (przez Connect IQ™)
 • POZYCJE XERO™: tak
 • AKTYWNOŚĆ GPS WYPRAWY: tak
 • TIDES: tak (przez Connect IQ™)

Funkcje rowerowe

 • ALERT CZASU/DYSTANSU (WŁĄCZA ALARM PO OSIĄGNIĘCIU CELU): tak
 • KURSY (WSPÓŁZAWODNICTWO Z POPRZEDNIMI AKTYWNOŚCIAMI): tak
 • MAPA GARMIN CYCLE MAP (MAPA DLA ROWERZYSTÓW Z MOŻLIWOŚCIĄ WYZNACZANIA TRAS): tak
 • DOSTĘPNE PROFILE JAZDY ROWEREM: Jazda rowerem, jazda rowerem w pomieszczeniu, jazda rowerem górskim, triatlon
 • OKRĄŻENIA ROWEROWE I MAKSYMALNA MOC OKRĄŻENIA (W CZUJNIKIEM MOCY): tak
 • WYŚCIG Z AKTYWNOŚCIĄ: tak
 • WSPÓŁCZYNNIK FTP (FUNCTIONAL THRESHOLD POWER): tak (ze zgodnym akcesorium)
 • ZGODNOŚĆ Z URZĄDZENIEM VECTOR™: tak
 • ZGODNOŚĆ Z MIERNIKIEM MOCY (WYŚWIETLANIE INFORMACJI O MOCY ZE ZGODNYCH MIERNIKÓW MOCY ANT+™ INNYCH PRODUCENTÓW): tak
 • ZGODNOŚĆ Z VARIA VISION™ (WYŚWIETLACZ MONTOWANY NA GŁOWIE): tak
 • ZGODNOŚĆ Z RADAREM VARIA™ (RADAR WSTECZNY): tak
 • ZGODNOŚĆ ZE ŚWIATŁAMI VARIA™: tak
 • RYTM (LICZBA KROKÓW NA MINUTĘ NA BIEŻĄCO): tak (czujniki ANT+® i Bluetooth® Smart)

Funkcje pływackie

 • DOSTĘPNE PROFILE PŁYWANIA: Pływanie na basenie, pływanie na otwartym akwenie, pływanie/bieganie
 • DANE DOTYCZĄCE PŁYWANIA W OTWARTYM AKWENIE (DYSTANS, TEMPO, LICZBA I CZĘSTOTLIWOŚĆ RUCHÓW, KALORIE): tak
 • PARAMETRY TRENINGU (STYL PŁYWANIA, LICZBA WYMACHÓW, DŁUGOŚĆ BASENU): tak
 • WYKRYWANIE STYLU (DOWOLNY, GRZBIETOWY, KLASYCZNY, MOTYLKOWY): tak
 • DZIENNIK ĆWICZEŃ: tak
 • PODSTAWOWY LICZNIK CZASU ODPOCZYNKU (OD 0): tak
 • WŁĄCZANIE ODLICZANIA: tak
 • TRENINGI PŁYWACKIE: tak
 • NADGARSTKOWY POMIAR TĘTNA POD WODĄ: tak
 • TĘTNO (BIEŻĄCE PODCZAS ODPOCZYNKÓW, STATYSTKI INTERWAŁU I SESJI PODCZAS ODPOCZYNKÓW, AUTOMATYCZNE POBIERANIE DANYCH TĘTNA PO PŁYWANIU): tak (z czujnikami tętna HRM-Tri™ i HRM-Swim™)

Zawartość

 • Garmin fēnix 6S Solar
 • Przewód do ładowania i przesyłu danych
 • Dokumentacja

Gwarancja

 • Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji
 • Okres gwarancji: 24 miesiące standardowej gwarancji +12 miesięcy dodatkowej gwarancji na urządzenie udzielane przez naszą firmę. Łącznie 36 miesięcy gwarancji krajowej na urządzenie.
 • Koszt wysyłki: do serwisu po stronie Klienta, z serwisu po stronie producenta

Zarówno przed jak i po zakupie możesz liczyć na nasze wsparcie.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu: info@abcgps.pl

Oficjalna pomoc techniczna Garmin: 00 800 441 24 54
Strona pomocy technicznej Garmin: //www.garmin.com/pl/support/

Zaktualizuj sprzęt lub dodaj mapy - pobierz

Opinie Klientów

Napisz opinię

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Akcesoria

wróć do góry
Strona korzysta z plików Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Zasady ich wykorzystania są opisane w naszym regulaminie. W każdej chwili możesz wyłączyć Cookies w swojej przeglądarce.

OK, zamknij