Rabat na pierwsze zakupy! %
infolinia: 61 415 27 51 koszyk (0)

Autoryzowany partner

Garmin Cybex Britax Romer

Kategorie

Zegarki sportowe (144) Garmin Fenix 7 Pro (9) Garmin Fenix 7 (7) Garmin Fenix (17) Garmin Epix Pro gen 2 (20) Garmin Epix gen 2 (3) Garmin Forerunner (31) Garmin Vivoactive (5) Garmin Venu (18) Garmin Vivomove (4) Garmin Enduro (1) Garmin Instinct (17) Garmin Lily (3) Garmin Tactix (4) Garmin Quatix (4) Garmin Swim (1) Garmin Descent (1) Polar Grit X (2) Polar Vantage (6) Polar Ignite (2) Polar Pacer (2) Zegarki Garmin (129) Zegarki Coros (4) Zegarki sportowe męskie (119) Zegarki sportowe damskie (67) Zegarek do biegania (144) Zegarek do triathlonu (126) Zegarki taktyczne (19) Zegarek golfowy (10) Smartwatch sportowy (144) Smartwatch damski sportowy (66) Zegarek z pulsoksymetrem (128) Pulsometry (144) Zegarki wg typu (144) Srebrne zegarki męskie (29) Zegarki wodoszczelne (144) Zegarek trekkingowy, w góry i do wspinaczki (124) Zegarki z wysokościomierzem (117) Eleganckie zegarki damskie (67) Tanie zegarki damskie (40) Zegarki do ćwiczeń (144) Smartwatch z nfc (80) Zegarki dotykowe (132) Czarne zegarki damskie (73) Garmin 7 (23) Zegarki z nfc (80) Eleganckie zegarki męskie (96) Złote zegarki damskie (12) Zegarek do pływania (144) Smartwatch do 500 zł (3) Zegarki luksusowe (127) Czarne zegarki męskie (111) Zegarki z pomiarem tętna (144) Zegarki na raty (144) Zegarki damskie na pasku (88) Złote zegarki męskie (11) Zegarek fitness (144) Smartwatch do 1000 zł (32) Zegarki do garnituru (144) Białe zegarki damskie (39) Zegarki elektroniczne (144) Zegarki survival (61) Zegarki męskie na pasku (119) Srebrne zegarki damskie (14) Zegarki inteligentne (144) Zegarki męskie do 500 zł (3) Zegarki solarne (29) Białe zegarki męskie (37) Tanie zegarki męskie (41) Zegarki outdoor (125) Zegarki kwarcowe (137) Zegarek z krokomierzem (143) Zegarek z kompasem (134)

Filtruj

Cena

Producent

Rok wejścia na rynek

Przeznaczenie

Dotykowy ekran

Kolorowy ekran

Personalizacja tarczy

Szafirowe szkiełko

Moduł GPS

Czujnik tętna (HR)

Wersja czujnika tętna

Obsługa map

Nawigowanie po trasie

Odtwarzacz muzyki

Powiadomienia z tel.

Płatność zegarkiem

Doładowanie solarne

WI-FI

Wysokościomierz

Kompas

Pulsoksymetr

Monitor aktywności

Monitorowanie snu

Interwały

Asystent odpoczynku

Pułap tlenowy

Wodoszczelność

Dynamika biegu

Bateria w trybie GPS

Bateria maksymalnie

Informacje o producentach:

Garmin
 

Złote zegarki damskie

Zegarki sportowe dla biegaczy i przedstawicieli innych dyscyplin już dawno przestały być tylko „urządzeniami do treningu”, które noszone na co dzień były nieporęczne, mało praktyczne, a do elegancji było im bardzo daleko. Od kilku lat główni producenci elektroniki dla sportowców, jak firma Garmin, Polar czy Coros, przyjęły strategię, zgodnie z którą zegarek ma nie tylko sprawnie działać, ale i dobrze wyglądać. Dlatego dziś, w sklepach znajdziemy zegarki damskie złote i nie tylko.

Poniżej prezentujemy złote zegarki damskie i wskazujemy na najważniejsze cechy, które wyróżniają atrakcyjne, sportowe, markowe pulsometry od produktów mało znanych firm.

Filtruj
Porównaj produkty (0)

Czy złote damskie zegarki nadają się do treningu?

Większość producentów oferuje swoje produkty w kilku wariantach kolorystycznych. Najczęściej są to typowe, stonowane barwy męskie oraz bardziej żywiołowe kolory. Dużym zainteresowaniem cieszy się także złoty zegarek damski. Taki pulsometr znajdziemy głównie w ofercie marki Garmin. Jakie funkcje oferują zegarki dla kobiet w tak nowoczesnych barwach?

 • Pomiar tętna z nadgarstka – urządzenia marki Garmin posiadają wbudowany czujnik tętna, wykorzystujących do pomiarów pulsu sprawdzoną technologię fotopletyzmografii. Dzięki tej metodzie możesz mierzyć tętno aktualne oraz maksymalne, jak również śledzić zmieniającą się formę sportową. Obecna generacja złotych zegarków damskich Garmin posiada wbudowany pulsoksymetr. Jego zadaniem jest mierzenie w czasie rzeczywistym poziomu wysycenia krwi tlenem. Dzięki temu użytkownik może zmierzyć swoją aklimatyzację wysiłkową do treningu na wysokości, ale też kontrolować na bieżąco stan zdrowia poprzez ocenę wydajności układu krążeniowo-oddechowego. Zarówno pulsometr, jak i pulsoksymetr znajdziesz w takich urządzeniach jak Garmin Venu, Fenix 6 czy Fenix 5Plus).
 • Wsparcie dla aktywności fizycznej – złote zegarki damskie Garmin, bez względu na stylistykę, wspierają utrzymanie odpowiedniego poziomu aktywności fizycznej. W zależności od modelu zegarek może obsługiwać od kilkudziesięciu (jak w przypadku modeli Garmin Venu i Venu Sq czy Vivoactive) do nawet ponad stu różnych dyscyplin (np. modele z serii Garmin Fenix). Każdy profil może być indywidualnie dopasowany, z wykorzystaniem dostępnych pól danych oraz spersonalizowany do potrzeb użytkownika.
 • Zaawansowana analiza potreningowa – po zakończeniu aktywności, masz możliwość przeanalizowania poszczególnych parametrów treningowych. Analiza może mieć postać uproszczoną (np. w zegarkach Garmin Lily czy Vivomove) oraz bardzo rozbudowaną (np. modele z serii Fenix). W tym pierwszym przypadku algorytm urządzenia wyświetla informacje m.in. na temat tętna, spalonych kalorii, pułapu tlenowego. Poszerzone wyniki obejmują wiele dodatkowych wskaźników jak np. efekt treningu (z podziałem na tlenowy i beztlenowy), tolerancja wysiłkowa i obciążenie treningowe w skali tygodnia.
 • Pomiar codziennej aktywności – nie każdy dysponuje wystarczającą ilością czasu, aby wykonywać treningi regularnie. Nie oznacza to jednak, że zegarek damski złoty nie pomoże nam śledzić bieżącej aktywności. Modele takie jak Garmin Venu, Vivoactive czy Lily wyświetlają informacje dotyczące ilości wykonanych kroków, pokonanych pięter, spalonych kalorii czy minut intensywnej aktywności. Dzięki temu, kiedy nie trenujesz, masz możliwość wglądu do tego co dzieje się z naszym ciałem.
 • Tryb multisportowy – to istotna funkcja dla kobiet, które wybrały dyscypliny łączone takie jak triathlon, duathlon lub swimrun. Uruchamiając łączoną rejestrację, nie musisz pamiętać o zatrzymywaniu kolejnych etapów treningu lub startu, a zegarek damski złoty automatycznie wyliczy czas przerw spędzonych w strefie zmian „T”. Przydatną opcją jest także autoprzewijanie ekranów zegarka tak, abyś nie musiała pamiętać o ręcznym przełączaniu ekranów z polami danych. Znajdziesz go m.in. we flagowej serii zegarków Fenix.

Złote zegarki damskie a funkcje smart

Wybierając zegarek złoty, który wyglądem pasuje do noszenia na co dzień, często oczekujesz od niego wsparcia nie tylko podczas treningów, ale i codziennego życia. Liczysz na to, że pomoże Ci zorganizować czas, utrzymać kontakt ze znajomymi, a nawet, płacić za zakupy, kiedy zapomniałaś z domu portfela. Oto najważniejsze funkcje, jakie znajdziesz w smartwatchach sportowych bez względu na kolorystykę.

 • Z nowoczesnym smartwatchem możesz odbierać powiadomienia ze swojego telefonu i odczytywać je bezpośrednio na ekranie zegarka. Dotyczy to zarówno wiadomości SMS, e-mail, powiadomień PUSH, jak i alertów z aplikacji. Dzięki temu wiesz, że już nigdy nie przegapisz nadchodzącego połączenia. Takie funkcje znajdziesz m.in. w modelu Garmin Lily, Vivomove czy Vivoactive.
 • Komunikaty alarmowe – pulsometry Garmin posiadają funkcję wykrywania zdarzeń, które mogą być potencjalnie niebezpieczne dla życia lub zdrowia. Po sparowaniu z telefonem, położenie zegarka może być wysyłane na numer telefonu, wprowadzony do pamięci urządzenia. Takie funkcje posiada m.in. Garmin Venu Sq i Garmin Fenix.
 • Płatności zbliżeniowe Garmin Pay – zegarek złoty damski umożliwia płacenie w terminalu płatniczym na takiej samej zasadzie, jak robimy to codziennie kartą debetową. System Garmin Pay jest całkowicie bezpieczny, więc nie musisz obawiać się, że osoba niepowołana otrzyma dostęp do Twoich środków. Tę opcją znajdziesz m.in. w Garmin Venu Sq i Garmin Fenix.
 • Śledzenie cyklu menstruacyjnego i przebiegu ciąży – dla wielu kobiet istotne jest nie tylko mierzenie wyników aktywności sportowej, ale także codzienne, małe kroki, które pozwalają zadbać o swoje zdrowie. Większość pulsometrów marki Garmin pozwala na monitorowanie nadchodzącego cyklu menstruacyjnego. Dzięki temu możesz przygotować się, fizycznie i psychicznie na cięższe dni. Drugi algorytm pozwala na oszacowanie terminu porodu i na bieżąco dostarcza wskazówek dotyczących samopoczucia, sugerowanych ćwiczeń oraz odżywiania. Oba rozwiązania znajdziesz m.in. w modelach Garmin Vivoactive, Garmin Venu i Garmin Lily.
 • Pomiar stresu i poziomu energii życiowej – Dzięki nim łatwiej będzie ocenić Ci, czy dzień był spokojny, czy może zniosłaś go kiepsko i jesteś zmęczona. W ten sposób możesz wygospodarować czas na pracę, trening i regenerację wtedy, kiedy Twoja dyspozycja jest najlepsza. Oba moduły znajdziesz np. w Garmin Lily czy Garmin Vivoactive.
 • Zaawansowane monitorowanie snu – pozwala na ocenę jakości i ilości snu względem Twoich potrzeb. Nieważne czy biegasz, pływasz, a może uprawiasz wspinaczkę górską. Sen jest Ci potrzebny. Zegarek damski złoty powiadomi, czy śpisz głęboko, jak często budzisz się w ciągu nocy i co możesz zrobić, aby poprawić higienę snu. W monitor snu został wyposażony m.in. Garmin Fenix i Venu.

Zegarek damski złoty – dla kogo jest dobrym wyborem?

Zegarki ze złotą kopertą lub tarczą zdecydowanie wyróżnią Cię z tłumu. To odważne kombinacje kolorów i materiałów, które widoczne są z daleka. Nieważne czy jesteś umówiona na biznesowe spotkanie, widzisz się ze znajomymi w mieście czy właśnie jedziesz na trening, złoty zegarek damski zawsze będzie wyglądała elegancko. Gdzie znajdziesz połączenia kolorów ze złotem? Dobrym przykładem jest Garmin Venu Sq ze złoto-różową kopertą i piaskowym paskiem. Takie zestawienie kolorów znajdziemy także w modelu Garmin Lily (ramka kremowo-złota lub różowo-złota) oraz Garmin Fenix 6S Pro.

Złote zegarki dla sportowców – kiedy warto je zakładać?

Jasne, optymistyczne kolory doskonale wyglądają w tętniącym życiem mieście. Kiedy przemieszczasz się główną arterią miasta lub siedzisz w ogródku, nosząc taki zegarek, promieniujesz pozytywną energią i optymizmem. Jasny złoty zegarek damski to dobry wybór na basen lub siłownię, gdzie panuje czystość i możesz dopasować strój do koloru smartwatcha. Zastanów się, czy jest to najlepszy wybór, kiedy udajesz się na wyprawę w góry albo często chodzisz po błotnistym lesie. Jeżeli wiesz, że w danym miejscu pogoda lubi płatać figle, lepiej rozważ nieco bardziej stonowany kolor koperty. Dzięki temu ewentualne zabrudzenia będą mniej widoczne.

wróć do góry
Strona korzysta z plików Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Zasady ich wykorzystania są opisane w naszym regulaminie. W każdej chwili możesz wyłączyć Cookies w swojej przeglądarce.

OK, zamknij